registrovat zapomenuté heslo

Závody u nás i v zahraničí v období od 20. listopadu do 31. prosince.

ENDURO » MČR

MČR a ME enduro 2014 – Uhlířské Janovice

Mistrovství ČR v enduru zná své šampióny pro rok 2014, v Uhlířských Janovicích se také bojovalo posledním závodem sezony o evropské tituly.

10.09.2014
ENDURO » ME

ME Enduro 2014 - Casanova di Staffora

Mistrovství Evropy v enduru má za sebou třetí podnik letošní sezony, který se jel v italském Casanova di Staffora.

03.07.2014
ENDURO » ME

ME enduro – Antas

Úvodní díl endurového šampionátu starého kontinentu proběhl ve španělském Antasu.

01.04.2014
ENDURO » ME

ME enduro 2013

Nejúspěšnějším jezdcem evropského endura se v letošní sezoně stal Maurizio Micheluz z Itálie, nejlepším českým jezdcem byl Radek Toman.

30.10.2013
ENDURO » ME

ME enduro – Uhlířské Janovice

Uhlířské Janovice o uplynulém víkendu zažili nápor fanoušků vyznávajících endurový sport, jelo se dvoudenní evropské mistrovství.

26.08.2013
ENDURO » ME

Kulhavý vyhrál International Cross Coutry

Josef Kulhavý se jako vítěz německého GCC kvalifikoval do finálového závodu European Cross Country, který v neděli v italském Attimisu vyhrál.

23.10.2012
ENDURO » ME

ME cross country - Domanica (SK)

Přímo z akce - FOTOGALERIE - náš fotograf Jirka Zaňát navštívil o víkendu slovenskou Domanicu, kde proběhl evropský pohár v cross country.

05.06.2012
ENDURO » ME

Čadek Mistrem Evropy

David Čadek o víkendu vybojoval titul Mistra Evropy v enduru.

16.09.2010
ENDURO » ME

Macháček vítězně v Maďarsku

Čtvrté kolo letošního evropského šampionátu Bajas proběhlo v maďarském Dabasu. Josef Macháček si připsal dvě vítězství a v celkovém pořadí se posunul na 3. místo.

16.09.2010
ENDURO » ME

Simo Kirssi evropským šampiónem

Finský tovární jezdec BMW Simo Kirssi vyhrál poslední soutěž extrémního evropského cross country a po zásluze tak získal titul Mistra Evropy této motocyklové kategorie.

13.10.2009
ENDURO » ME

Kirssi evropským šampiónem v Cross Country

V teritoriu továrny KTM kralovala konkurenční BMW. Simo Kirsi evropským šampiónem.

24.10.2008
ENDURO » ME

ME Enduro Letojanni (ITA)

Na plážích u Letojanni, sicilského resortu Taormina, začalo letošní Mistrovství Evropy v Enduru. 127 závodníků a závodnic, ze 14 zemi, včetně ČR, bojovalo o body v několika kategoriích.