Závody u nás i v zahraničí v období od 18. září do 24. září.

1 2 3 4 5 ... 9
ENDURO » MS

MS Enduro 2017 – Finsko

Úvodní závodní víkend světového endura této sezony proběhl ve finském Lake Paijanne a přinesl nový závodní formát.

30.03.2017
ENDURO » MS

MS SuperEnduro 2017 – Francie

Vítězem posledního, čtvrtého podniku halového světového endura se stal Španěl Alfredo Gomez, mezi juniory skončil náš David Cyprián na čtvrtém místě.

20.03.2017
ENDURO » MS

MS SuperEnduro 2017 – Španělsko

Vítězem třetího podniku halového světového endura se stal Američan Colton Haaker, na pódium se podíval ale také náš David Cyprian, který mezi juniory skončil třetí.

07.03.2017
ENDURO » MS

MS SuperEnduro 2017 – Německo

Vítězem druhého podniku halového světového endura se stal Američan Colton Haaker, na pódium se podíval ale také náš David Cyprian, který mezi juniory skončil třetí.

09.01.2017
ENDURO » MS

FIM SuperEnduro 2016-2017 – Lodz

V polské Lodži odstartovalo letošní světové halové enduro, které přineslo fantastické loučení s Taddy Blazusiakem.

12.12.2016
ENDURO » MS

MS Enduro 2016 – Francie

Závěrečný závodní víkend světového endura této sezony proběhl ve francouzském Cahors.

19.09.2016
ENDURO » MS

MS Enduro 2016 – Švédsko

Pátý závodní víkend světového endura této sezony proběhl ve švédském Enkopingu.

25.06.2016
ENDURO » MS

MS Enduro 2016 – Finsko

Čtvrtý závodní víkend světového endura této sezony proběhl ve finské Heinole.

15.06.2016
ENDURO » MS

MS Enduro 2016 – Řecko

Třetí závodní víkend světového endura této sezony proběhl v řecké Greveně.

24.05.2016
ENDURO » MS

MS Enduro 2016 – Portugalsko

Druhý závodní víkend světového endura této sezony proběhl v portugalském Gouveia.

20.04.2016
ENDURO » MS

MS Enduro 2016 – Maroko

Mistrovství světa v enduru s letopočtem 2016 odstartovalo úvodním závodník víkendem v Maroku.

12.04.2016
ENDURO » MS

MS SuperEnduro 2016 – Španělsko

Ve španělském Madridu se rozhodlo o světovém šampiónu halového endura.

22.03.2016
ENDURO » MS

MS v SuperEnduru – Praha

12. března 2016 se konal v Tipsport Areně Praha-Holešovice závod MS SuperEnduro.

14.03.2016
ENDURO » MS

SuperEnduro v Praze již příští víkend

Mistrovství světa SuperEnduro v Praze - seznamte se s favority.

01.03.2016
ENDURO » MS

MS SuperEnduro 2016 – Brazilie

V brazilském Belo Horizonte proběhlo čtvrté kolo endurového halového světového šampionátu.

01.03.2016
ENDURO » Ostatní

Známe podobu trati pražského superendura

MS SuperEnduro Praha, které se koná 12. března 2016 v Tipsport Areně Praha-Holešovice, představilo plánek připravované trati.