easy washer
 
přihlášení pro registrované
jméno:
heslo:
registrovat zapomenuté heslo
 
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 28. července do 3. srpna 2014.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

MS Enduro – Torres Vedras

Foto: Jonty Edmunds / KTM
MS Enduro – Torres Vedras
14.05.2012
 

Další kláním světového šampionátu enduristů proběhlo v portugalském Torres Vedras.

 
Maxxis FIM Enduro 2012 – Torres Vedras (POR)
 
E1 – sobota
1. Rodrig Thain (FRA, Honda) 55:25,10
2. Eero Remes (FIN, KTM) +5,92
3. Matti Seistola (FIN, Husqvarna) +24,94
4. Fabien Planet (FRA, Sherco) +27,11
5. Jeremy Joly (FRA, Yamaha) +31,49
 
E1 – neděle
1. Antoine Meo (FRA, KTM) 53:38,90
2. Matti Seistola (FIN, Husqvarna) +21,21
3. Rodrig Thain (FRA, Honda) +21,94
4. Eero Remes (FIN, KTM) +28,49
5. Jeremy Joly (FRA, Yamaha) +59,56
 
E1 – průběžné pořadí
1. Antoine Meo (FRA, KTM) 140 bodů
2. Rodrig Thain (FRA, Honda) 109
3. Eero Remes (FIN, KTM) 93
4. Simone Albergoni (ITA, Honda) 83
5. Matti Seistola (FIN, Husqvarna) 83
 
E2 – sobota
1. Johnny Aubert (FRA, KTM) 54:40,22
2. Pierre-Alexandre Renet (FRA, Husaberg) +21,45
3. Jeremy Tarroux (FRA, KTM) +30,33
4. Juha Salminen (FIN, Husqvarna) +31,73
5. Cristobal Guerrero (SPA, KTM) +31,75
 
E2 – neděle
1. Pierre-Alexandre Renet (FRA, Husaberg) 53:15,99
2. Johnny Aubert (FRA, KTM) +8,85
3. Cristobal Guerrero (SPA, KTM) +23,92
4. Alex Salvini (ITA, Husqvarna) +29,02
5. Jeremy Tarroux (FRA, KTM) +37,48
 
E2 – průběžné pořadí
1. Pierre-Alexandre Renet (FRA, Husaberg) 133 bodů
2. Cristobal Guerrero (SPA, KTM) 118
3. Juha Salminen (FIN, Husqvarna) 100
4. Johnny Aubert (FRA, KTM) 98
5. Ivan Cervantes (SPA, Gas Gas) 92
 
E3 – sobota
1. Christophe Nambotin (FRA, KTM) 54:31,47
2. Sebastien Guillaume (Fra, Gas Gas) +1:27,50
3. Aigar Leok (EST, TM) +1:27,62
4. Oriol Mena (SPA, Husaberg) +1:36,14
5. Joakim Ljunggren (SWE, Husaberg) +1:46,76
 
E3 – neděle
1. Christophe Nambotin (FRA, KTM) 53:25,29
2. Oriol Mena (SPA, Husaberg) +1:07,02
3. Aigar Leok (EST, TM) +1:16,93
4. Joakim Ljunggren (SWE, Husaberg) +1:20,67
5. Sebastien Guillaume (Fra, Gas Gas) +1:35,69
 
E3 – průběžné pořadí
1. Christophe Nambotin (FRA, KTM) 160 bodů
2. Joakim Ljunggren (SWE, Husaberg) 110
3. Aigar Leok (EST, TM) 109
4. David Knight (GBR, KTM) 108
5. Oriol Mena (SPA, Husaberg) 100
 
EJ – sobota
1. Mathias Bellino (FRA, Husaberg) 55:25,34
2. Rudi Moroni (ITA, KTM) +1:10,09
3. Mario Roman (SPA, KTM) +1:19,04
 
EJ – neděle
1. Mathias Bellino (FRA, Husaberg) 53:43,18
2. Victor Guerrero (SPA, KTM) +1:21,98
3. Daniel McCanney (GBR, Gas Gas) +1:33,32
 
EJ – průběžné pořadí
1. Mathias Bellino (FRA, Husaberg) 114 bodů
2.Jonathan Manzi (ITA, KTM) 90
3. Daniel McCanney (GBR, Gas Gas) 81
 
EW – sobota
1. Ludivine Puy (FRA, Gas Gas) 41:46,56
2. Laia Sanz (SPA, Gas Gas) +2,94
3. Blandine Dufrene (FRA, Husaberg) +3:21,85
 
EW – neděle
1. Laia Sanz (SPA, Gas Gas) 39:52,03
2. Ludivine Puy (FRA, Gas Gas) +6,81
3. Audrey Rossat (FRA, KTM) +3:50,67
 
EW – průběžné pořadí
1. Laia Sanz (SPA, Gas Gas) 77 bodů
2. Ludivine Puy (FRA, Gas Gas) 71
3. Blandine Dufrene (FRA, Husaberg) 41