Závody u nás i v zahraničí v období od 12. února do 18. února.

1 2 3 4 5 ... 19
ROAD RACING » Ostatní

Nejlepší závodník 2017 – 11.-20. místo

S dalším dnem zde máme další pořadí naší ankety, dnes vás seznámíme s jezdci, kteří se umístili na 11. až 20. místě.

03.01.2018

Nejlepší závodník 2017 – pořadí od 21.místa

Anketa o nejlepšího závodníka podle čtenářů bikeracing.cz zná své pořadí. Úvodem vás seznámíme s pořadím od 21. místa.

02.01.2018

Vše nejlepší do roku 2018

Redakce bikeracing.cz přeje svým čtenářům vše nejlepší do roku 2018.

02.01.2018

Šťastné Vánoce

Šťastné Vánoční svátky přeje svým čtenářům BikeRacing.cz.

24.12.2017
ENDURO » Ostatní

Taddy Blazusiak se vrací k závodění

Před rokem nečekaně oznámil šestinásobný Mistr světa Tadeusz Blazusiak konec kariéry, nyní se vrací s továrním týmem KTM k novým výzvám.

05.12.2017

10. ročník ankety o nejlepšího závodníka

Hlasujte do desátého ročníku ankety o Nejvýraznějšího motocyklového závodníka roku 2017 podle čtenářů motocyklového portálu www.bikeracing.cz.

23.11.2017

Roof of Africa 2017

Jihoafričan Wade Young vyhrál tradiční extrémní enduro Roof of Africa, ve kterém se do top ten vešel také náš David Cyprian.

20.11.2017

OffRoad Maraton – Ředhošť

Těsné souboje o každý metr uzavřely offroadovou sezonu.

15.11.2017

Jarvis vyhrál Hixpania Hard Enduro

Excelentní jezdec extrémního endura Graham Jarvis si připsal další vítězství.

07.11.2017

OffRoad maraton – Vřesová

Sedmý díl OffRoad maratonu se odjel uplynulou sobotu 21. října na důlní haldě ve Vřesové na Sokolovsku.

24.10.2017

Red Bull Sea to Sky 2017

Vítězem letošního extrému Red Bull Sea to Sky se stal nestárnoucí tovární jezdec Husqvarny Graham Jarvis.

04.10.2017

Offroaďáky prověřily tuny bláta

Šestý díl OffRoad Maratonu se odjel uplynulou sobotu v pískovně mezi Drnovicemi a Voděrady. Loni se odehrál v oblacích prachu. Letos si ho do sytosti užili milovníci bláta. Jezdce navíc důkladně prověřily výjezdy, sjezdy a terasy, které místní terén nabízí. Náročné podmínky ...

27.09.2017

Jan Brabec na pódiu v Maďarsku

Motorkář Brabec dojel bronzový na HunGarian Baja, přesto během závodu stihl obdivovat staré tanky a vrtulníky.

17.08.2017
MOTOCROSS » Freestyle

Na motorky na Kavčák

Rock'n'ride - freestyle triky, skvělá atmosféra a závody endura.

02.08.2017

Rock'n'Ride s FMX a superendurem

Rock'n'Ride láká na souboj bratrů Podmolů a hvězdy endura.

22.07.2017

OffRoad Maraton Dobřany 2017

Dvouhodinovku dobřanského offroad maratonu vyhráli Lubomír Vojkůvka a Martin Miřejovský.