Závody u nás i v zahraničí v období od 20. listopadu do 31. prosince.

1 2 3 4
ENDURO » Rally

Milan Engel - příprava na Dakar

Závodník Rallye Dakar si odskočil z tréninku na natáčení videoklipu pro kapelu Crossband.

28.09.2017

Desafío Ruta 40

Vítězem závodu Mistrovství světa cross country Desafío Ruta 40 se stal Argentinec Benavides Kevin.

01.09.2017

Atacama Rally 2017

Třetí podnik světového cross country vyhrál tovární jezdec Husqvarny, Pablo Quintanilla.

21.08.2017
ENDURO » Ostatní

Jan Brabec na pódiu v Maďarsku

Motorkář Brabec dojel bronzový na HunGarian Baja, přesto během závodu stihl obdivovat staré tanky a vrtulníky.

17.08.2017
ENDURO » Dakar

Brabec má potvrzen Dakar 2018

Motorkář Jan Brabec již obdržel souhlas organizátorů Rally Dakar s jeho startem v roce 2018. Vše oslavil při svém prvním dálkovém závodě Baja Aragon.

27.07.2017

Afriquia Merzouga Rally 2017

Xavier de Soultrait z Francie se stal vítězem letošní Afriquia Merzouga Rally, ve které po desítce sahal náš Milan Engel.

13.05.2017

Qatar Cross-Country Rally 2017

Také druhý podnik světového cross country vyhrál tovární jezdec KTM Sam Sunderland.

02.05.2017

Abu Dhabi Desert Challenge 2017

Vítězem úvodního podniku světového cross country se stal tovární jezdec KTM Sam Sunderland.

07.04.2017

OiLibya Morocco 2016

Australan Toby Price vyhrál dalkovou rally OiLibya Morocco.

10.10.2016

Atacama Rally 2016

Chilan Pablo Quintanilla vyhrál dálkovou Atacama Rally, která byla součástí Mistrovství světa Cross Country.

29.08.2016

Sardegna Rally Race 2016

Vítězem letošní Rally Sardinie se stal španělský tovární jezdec Sherca, Joan Pedrero.

10.06.2016

Afriquia Merzouga Rally 2016

Tovární jezdec Hondy Kevin Benavides vyhrál letošní Merzouga Rally.

28.05.2016

Sealine Cross-Country Rally 2016

Vítězem druhého letošního závodu Mistrovství světa Cross Country se stal Sam Sunderland z Británie.

26.04.2016

OiLibya Rally of Morocco 2015

Posledním závodem Mistrovství světa cross country dálkových rally byla marocká OilLibya rally.

10.10.2015

Atacama Cross Countries Rally 2015

Předposlední závod světového vytrvalostního šampionátu cross country dálkových rally se konal v Chile a vítězem se stal domácí Pablo Quintanilla.