Paddock Blue 2018 racing
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 12. listopadu do 18. listopadu.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

GNCC 2018 – Crawfordsville

Foto: Ken Hill / GNCC
GNCC 2018 – Crawfordsville
31.10.2018
 

Závěrečný letošní závod amerického šampionátu Grand National Cross Country proběhl v St. Clairsville.


Americký šampionát Grand National Cross Country pokračoval závěrečným, jedenáctým závodem na trati v Crawfordsville, kde si tradičně v tříhodinovém závodě připsal letošní první vítězství tovární jezdec KTM, Steward Baylor jr. Na druhém místě dokončil náročný závod s Husqvarnou startující Australan Josh Strang, zatímco třetí byl Trevor Bollinger. Ze šestého titulu v řadě se raduje Američan Kailub Russell, který v tomto závodě již nestartoval. V závodě slabší kategorie XC2 250 Pro slavil letošní šesté vítězství Joshua Toth. Vítězem celkové klasifikace však je Benjamin Kelley.

AMSOIL Grand National Cross Country 2018 – Ironman / Crawfordsville, IN

Kategorie XC1 Open Pro

1. Steward Baylor jr. (KTM) 6 kol / 2:55:09,130
2. Josh Strang (AUS, Husqvarna) 6 kol / 2:56:29,224
3. Trevor Bollinger (Honda) 6 kol / 2:56:30,447
4. Ricky Russell (Yamaha) 6 kol / 2:58:00,179
5. Grant Baylor (KTM) 6 kol / 3:00:36,618
6. Layne Michael (Husqvarna) 6 kol / 3:01:01,911
7. Pascal Rauchenecker (AUT, Husqvarna) 6 kol / 3:02:39,938
8. Jordan Ashburn (Beta) 6 kol / 3:05:32,817
9. Andrew Delong (Gas Gas) 6 kol / 3:13:00,539
10. Jesse Groemm (KTM) 6 kol / 3:22:32,578

Kategorie XC1 Open Pro – konečné pořadí 2018
1. Kailub Russell (KTM) 297 bodů
2. Thaddeus Duvall (Husqvarna) 262
3. Steward Baylor jr. (KTM) 219
4. Trevor Bollinger (Honda) 208
5. Josh Strang (AUS, Husqvarna) 189
6. Ricky Russell (Yamaha) 142
7. Grant Baylor (KTM) 115
8. Layne Michael (Husqvarna) 102
9. Jordan Ashburn (Beta) 86
10. Cory Buttrick (Husqvarna) 65

Kategorie XC2 250 Pro (16-24)
1. Joshua Toth (KTM) 6 kol / 2:56:13,679
2. Benjamin Kelley (KTM) 6 kol / 2:57:26,236
3. Michael Witkowski (Beta) 6 kol / 3:01:46,398
4. Craig Delong (Husqvarna) 6 kol / 3:02:36,296
5. Evan Smith (Husqvarna) 6 kol / 3:04:47,077
6. Austin Lee (Honda) 6 kol / 3:09:19,130
7. Jonathan Johnson (Yamaha) 6 kol / 3:09:24,058
8. Brendan Riordan (Yamaha) 6 kol / 3:14:42,459
9. Alex Teagarden (Husqvarna) 6 kol / 3:17:03,799
10. Hunter Neuwirth (Yamaha) 6 kol / 3:17:54,779

Kategorie XC2 250 Pro (16-24) – konečné pořadí 2018
1. Benjamin Kelley (KTM) 323 bodů
2. Joshua Toth (KTM) 305
3. Craig Delong (Husqvarna) 199
4. Austin Lee (Honda) 170
5. Evan Smith (Husqvarna) 158
6. Michael Witkowski (Beta) 147
7. Pascal Rauchenecker (AUT, Husqvarna) 145
8. Jonathan Johnson (Yamaha) 141
9. Liam Draper (NZL, Husqvarna) 131
10. Zack Hayes (KTM) 99



Celkové pořadí v závodě
1. Steward Baylor jr. (KTM) kategorie XC1 Open Pro
2. Joshua Toth (KTM) kategorie XC2 250 Pro
3. Josh Strang (AUS, Husqvarna) kategorie XC1 Open Pro
4. Trevor Bollinger (Honda) kategorie XC1 Open Pro
5. Benjamin Kelley (KTM) kategorie XC2 250 Pro
6. Ricky Russell (Yamaha) kategorie XC1 Open Pro
7. Grant Baylor (KTM) kategorie XC1 Open Pro
8. Layne Michael (Husqvarna) kategorie XC1 Open Pro
9. Michael Witkowski (Beta) kategorie XC2 250 Pro
10. Craig Delong (Husqvarna) kategorie XC2 250 Pro
11. Pascal Rauchenecker (AUT, Husqvarna) kategorie XC1 Open Pro
12. Evan Smith (Husqvarna) kategorie XC1 Open Pro
13. Jordan Ashburn (Beta) kategorie XC1 Open Pro
14. Austin Lee (Honda) kategorie XC2 250 Pro
15. Jonathan Johnson (Yamaha) kategorie 250-A
16. Jesse Ansley (KTM) kategorie FMF XC3 125 Pro-Am
17. Christopher Bach (KTM) kategorie FMF XC3 125 Pro-Am
18. Andrew Delong (Gas Gas) kategorie XC1 Open Pro
19. Jake Froman (Husqvarna) kategorie FMF XC3 125 Pro-Am
20. Brendan Riordan (Yamaha) kategorie XC2 250 Pro