Paddock Blue 2018 racing
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 15. října do 21. října.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

GNCC 2018 – Mt. Morris

Foto: Ken Hill / GNCC
GNCC 2018 – Mt. Morris
04.10.2018
 

Desátý závod amerického šampionátu Grand National Cross Country proběhl v Mt. Morris.

 
Americký šampionát Grand National Cross Country pokračoval desátým závodem na trati v Mt. Morris, kde si tradičně v tříhodinovém závodě připsal letošní třetí vítězství tovární jezdec Husqvarny, Thaddeus Duvall. Na druhém místě dokončil náročný závod s KTM startující Steward Baylor jr., zatímco třetí byl druhý z jezdců Husqvarny, Josh Strang. Až za pódiem poté závod dokončil obhájce titulu a aktuálně vedoucí jezdec šampionátu, Kailub Russell. V závodě slabší kategorie XC2 250 Pro slavil letošní páté vítězství vedoucí jezdec průběžné klasifikaci Benjamin Kelley.
 
AMSOIL Grand National Cross Country 2018 – Mason-Dixon / Mt. Morris, PA
 
Kategorie XC1 Open Pro
1. Thaddeus Duvall (Husqvarna) 6 kol / 3:06:49,880
2. Steward Baylor jr. (KTM) 6 kol / 3:07:30,970
3. Josh Strang (AUS, Husqvarna) 6 kol / 3:12:02,292
4. Kailub Russell (KTM) 6 kol / 3:12:39,039
5. Pascal Rauchenecker (AUT, Husqvarna) 6 kol / 3:16:02,434
6. Trevor Bollinger (Honda) 6 kol / 3:16:05,999
7. Grant Baylor (KTM) 6 kol / 3:17:35,495
8. Ricky Russell (Yamaha) 6 kol / 3:23:06,278
9. Layne Michael (Husqvarna) 6 kol / 3:23:51,236
10. Cory Buttrick (Husqvarna) 6 kol / 3:25:16,830
 
Kategorie XC1 Open Pro – průběžné pořadí 2018
1. Kailub Russell (KTM) 272 bodů
2. Thaddeus Duvall (Husqvarna) 232
3. Trevor Bollinger (Honda) 177
4. Steward Baylor jr. (KTM) 174
5. Josh Strang (AUS, Husqvarna) 154
6. Ricky Russell (Yamaha) 117
7. Grant Baylor (KTM) 83
8. Layne Michael (Husqvarna) 80
9. Jordan Ashburn (Beta) 66
10. Cory Buttrick (Husqvarna) 65
 
Kategorie XC2 250 Pro (16-24)
1. Benjamin Kelley (KTM) 6 kol / 3:10:57,710
2. Joshua Toth (KTM) 6 kol / 3:13:44,639
3. Jonathan Girroir (Suzuki) 6 kol / 3:19:39,694
4. Craig Delong (Husqvarna) 6 kol / 3:20:06,258
5. Michael Witkowski (Beta) 6 kol / 3:22:25,644
6. Evan Smith (Husqvarna) 6 kol / 3:25:08,350
7. Liam Draper (NZL, Husqvarna) 6 kol / 3:27:00,117
8. Austin Lee (Honda) 6 kol / 3:29:57,719
9. Brendan Riordan (Yamaha) 6 kol / 3:35:04,550
10. Jonathan Johnson (Yamaha) 6 kol / 3:38:28,139
 
Kategorie XC2 250 Pro (16-24) – průběžné pořadí 2018
1. Benjamin Kelley (KTM) 268 bodů
2. Joshua Toth (KTM) 250
3. Craig Delong (Husqvarna) 160
4. Pascal Rauchenecker (AUT, Husqvarna) 145
5. Austin Lee (Honda) 144
6. Evan Smith (Husqvarna) 126
7. Jonathan Johnson (Yamaha) 114
8. Liam Draper (NZL, Husqvarna) 112
9. Michael Witkowski (Beta) 108
10. Zack Hayes (KTM) 93
 
 
Celkové pořadí v závodě
1. Thaddeus Duvall (Husqvarna) kategorie XC1 Open Pro
2. Steward Baylor jr. (KTM) kategorie XC1 Open Pro
3. Benjamin Kelley (KTM) kategorie XC2 250 Pro
4. Josh Strang (AUS, Husqvarna) kategorie XC1 Open Pro
5. Kailub Russell (KTM) kategorie XC1 Open Pro
6. Joshua Toth (KTM) kategorie XC2 250 Pro
7. Pascal Rauchenecker (AUT, Husqvarna) kategorie XC2 250 Pro
8. Trevor Bollinger (Honda) kategorie XC1 Open Pro
9. Grant Baylor (KTM) kategorie XC1 Open Pro
10. Jonathan Girroir (Suzuki) kategorie XC2 250 Pro
11. Craig Delong (Husqvarna) kategorie XC2 250 Pro
12. Michael Witkowski (Beta) kategorie XC2 250 Pro
13. Ricky Russell (Yamaha) kategorie XC1 Open Pro
14. Layne Michael (Husqvarna) kategorie XC1 Open Pro
15. Evan Smith (Husqvarna) kategorie XC2 250 Pro
16. Cory Buttrick (Husqvarna) kategorie XC1 Open Pro
17. Andrew Delong (Gas Gas) kategorie XC1 Open Pro
18. Liam Draper (NZL, Husqvarna) kategorie XC1 Open Pro
19. Jesse Ansley (KTM) kategorie FMF XC3 125 Pro-Am
20. Austin Lee (Honda) kategorie XC2 250 Pro