Závody u nás i v zahraničí v období od 21. dubna do 27. dubna 2014.

MX GP Thajska 2014 – Si Racha

Druhým letošním podnikem motokrosového světa byla Grand Prix Thajska.

09.03.2014

WMX Katar – Losail

Součástí MX Grand Prix Kataru byl i zahajovací závod Mistrovství světa žen, na startu stály i dvě české zástupkyně.

02.03.2014

MX GP Kataru – Losail

Okruh Losail Raceway byl dějištěm úvodního podniku motokrosového Mistrovství světa, prvními letošními vítězi se stali Francouz Paulin a Nizozemec Herlings.

02.03.2014
MOTOCYKLY » Oblečení

Novinka podzimu – Yamaha Paddock Blue 2014

Oslavte již dnes příchod nové závodní sezony – továrna Yamaha přichází s novou kolekcí oblečení Paddock Blue 2014.

31.10.2013

Monster Energy MXoN Teutschenthal 2013

Mistry světa družstev se stali Belgičané, našim patří patnáctá pozice.

29.09.2013

MS MX žen – Šenkvice

Přímo z akce – FOTOGALERIE a výsledky ze závěrečného závodu světového motokrosového šampionátu žen.

11.09.2013

MX GP Beneluxu – Lierop

Shaun Simpson a Jeffrey Herlings vyhráli závěrečnou Grand Prix této sezony, Mistrem světa se stal vedle Herlingse i jeho týmový kolega Antonio Cairoli.

10.09.2013

MS MX3 Šenkvice obrazem

Přímo z akce - FOTOGALERIE z nedělního dne v Šenkvicích, kde se rozhodovalo o titulech Mistrů světa MX3 a WMX.

10.09.2013

MX3 GP Slovenska – Šenkvice

Přímo z akce - FOTOGALERIE a výsledky - František Smola vyhrál závod Grand Prix, Mistrem světa se stal Klemen Gercar z českého týmu UFO Racing.

09.09.2013

MS MX žen – Pacov

O uplynulém víkendu se na motokrosové trati v Pacově rozdávaly také body do světového šampionátu žen.

03.09.2013

MX3 GP ČR - Pacov v obraze

Přímo z akce - Fotogalerie ze závodu Mistrovství světa MX3 a žen na trati v Pacově.

03.09.2013

MX3 Grand Prix ČR – Pacov

Na motokrosové trati Pacovský propad se odehrálo předposlední kolo světového motokrosového šampionátu kategorie MX3.

02.09.2013

O víkendu na světový motokros do Pacova

Druhá polovina letošního léta je pro všechny příznivce motokrosu ve znamení závodů mistrovství světa. Začátkem srpna to byl již tradiční závod MS tříd MX1 a MX2 v Lokti nad Ohří, uprostřed měsíce pak podařený závod MS Juniorů v Jiníně, ozdobený historickým úspěchem našich ml...

27.08.2013

MXGP festival Matterley Basin – neděle

PRŮBĚŽNĚ AKTUALIZOVÁNO (18:04 hod.) – V britském Matterley Basin finišuje posledním dnem podnik Mistrovství světa, který během tohoto týdne nabídl prakticky všechny kategorie nejvyššího motokrosového závodění na světové, i evropské úrovni.

25.08.2013

MXGP festival Matterley Basin – sobota

PRŮBĚŽNĚ AKTUALIZOVÁNO (23:32 hod.) – Mistrovství světa v motokrosu pokračuje podnikem v britském Matterley Basin, kde jsou v akci jezdci kategorií MX1, MX2 i MX3, ale i ženy, veteráni, amatéři a jezdci evropských kategorií EMX65, EMX85, EMX125, EMX150 a EMX250...

24.08.2013

MX Grand Prix Belgie – Bastogne

Další zastávkou motokrosového světa bylo belgické Bastogne, kde jsme konečně viděli v MX2 jiného vítěze, než je Jeffrey Herlings.