Závody u nás i v zahraničí v období od 20. listopadu do 31. prosince.

1 2 3 4 5 ... 24
MOTOCROSS » Grand Prix

MXGP Pays de Montbéliard– Villars sous Ecot

Poslední podnik letošního Mistrovství světa v motokrosu se odehrál ve francouzském Villars sous Ecot.

19.09.2017

MXGP Holandska – Assen

Závodní okruh TT-Assen hostil předposlední kolo Mistrovství světa v motokrosu, ve kterém se korunoval nový světový šampión kategorie MXGP.

13.09.2017

MXGP 2017 – Jacksonville

Zámořský výlet v podobě Grand Prix USA ve vítězství proměnil nizozemský jezdec KTM, Jeffrey Herlings.

05.09.2017

MXGP 2017 – Uddevalla

Ve švédské Uddevalle se konala další motokrosová Grand Prix, která byla na nějakou chvíli poslední na evropském kontinentu. Šampionát se totiž nyní k dalšímu kolu přesune do USA.

22.08.2017

MXGP 2017 – Frauenfeld-Gachnang

Ve švýcarském Frauenfeld-Gachnang se konala další motokrosová Grand Prix, mezi bodovanými jezdci byl i nás Martin Michek.

15.08.2017

MXGP 2017 – Lommel

Přímo z akce - včetně FOTOGALERIE - Motokrosová trať v belgickém Lommelu hostila Grand Prix Limburgu.

08.08.2017

MS juniorů v motokrosu – Estonsko

Estonské Lange Motokeskus hostilo letošní motokrosové Mistrovství světa juniorů.

02.08.2017

MX GP ČR obrazem

Přímo z akce - FOTOGALERIE našeho fotografa Jirky Zaňáta z motokrosové Grand Prix České republiky.

27.07.2017

MX GP ČR – Loket

Loketská motokrosová trať o uplynulém víkendu hostila světový šampionát, který ovládli tovární jezdci KTM.

24.07.2017

MS MX žen 2017 – Loket

Novozélanďanka Courtney Duncan vyhrála českou Grand Prix, na body se před domácími fanoušky dvakrát prosadila Kristýna Vítková.