Závody u nás i v zahraničí v období od 25. května do 31. května 2015.

1 2 3 4 5 ... 20
MOTOCROSS » Grand Prix

MX GP Trentina - Pietramurata

Italská motokrosová trať Pietramurata viděla další díl světového mistrovství – Grand Prix Trentina.

20.04.2015

MX Grand Prix Argentiny

Mistrovství světa v motorkosu dokončilo své úvodní zámořské tažení. Po katarském startu a thajském pokračování, byl na programu třetí podnik, který se odehrál v argentinské Patagonii.

31.03.2015

MX GP Thajska – neděle

Američan Ryan Villopoto vyhrál dnešní Grand Prix Thajska v motokrosu, do čela celkové klasifikace se ale posunul Belgičan Clement Desalle.

08.03.2015

MX GP Thajska – sobota

Thajské Nakhonchaisri hostí druhé kolo Mistrovství světa v motokrosu, dnes byly na programu kvalifikační závody všech kategorií.

07.03.2015

MXGP Kataru – sobota

Němec Max Nagl a Nizozemec Jeffrey Herlings, zvítězili v zahajovacím závodě Mistrovství světa v motokrosu 2015.

28.02.2015

MXGP Kataru – kvalifikace

Na okruhu Losail International odstartoval letošní motokrosový šampionát, pole position získali Cairoli a Herlings. Na dráze byli i dva piloti silničního Grand Prix Moto2, West a Simon.

28.02.2015
MOTOCYKLY » Oblečení

Yamaha Paddock Blue 2014

Tip pod vánoční stromeček - originální kolekce oblečení Yamaha Paddock Blue 2014.

08.12.2014
ROAD RACING » MotoGP

7. ročník ankety o nejlepšího závodníka

Hlasujte do sedmého ročníku ankety o Nejvýraznějšího motocyklového závodníka roku 2014 podle čtenářů motocyklového portálu www.bikeracing.cz.

01.12.2014

Motokros národů 2014 – neděle

Mistry světa družstev se v lotyšském Kegums stal národní tým Francie.

28.09.2014

Motokros národů 2014 – sobota

Kvalifikační sobota určila 19 postupujících států do finálových jízd, naší trojici zbyla jen účast v B-finále.

27.09.2014

MX GP Mexika – Leon

Mexický Leon byl svědkem závěrečného závodu motokrosového Mistrovství světa roku 2014.

15.09.2014

MX GP Goias – Trinidade

Předposlední závod motokrosového Mistrovství světa se konal v brazilském Trinidade, z vítězství se radovali Max Nagl a Romain Febvre.

08.09.2014

MS juniorů v motokrosu - Lierneux

V belgickém Lierneuxu proběhlo o tomto víkendu juniorské Mistrovství světa v motokrosu.

10.08.2014

MX GP Belgie 2014 – Lommel

Tradiční místo belgické Grand Prix, tedy písčitá trať v Lommelu, hostila poslední evropskou Velkou cenu v motokrosu.

04.08.2014

MX GP ČR 2014 v obraze

Přímo z akce - FOTOGALERIE ze závodu Mistrovství světa v motokrosu, které pro vás připravil náš fotograf Jirka Zaňát.

30.07.2014

MX GP ČR 2014 – neděle

PRŮBĚŽNĚ AKTUALIZOVÁNO (18:04 hod.) – Motokrosová Grand Prix ČR dnes v západočeském Lokti vrcholí závodním dnem.