Závody u nás i v zahraničí v období od 18. června do 24. června.

1 2 3 4 5
MOTOCROSS » ME

ME v motokrosu – Pietramurata

Další kolo evropského motokrosového šampionátu kategorie EMX125 proběhlo v italské Pietramuratě.

13.04.2018

ME v motokrosu – Red Sand

Evropský motokrosový šampionát kategorie EMX300, pokračoval ve Španělsku.

27.03.2018

ME v motokrosu – Valkenswaard

V holandském Valkenswaardu, i za české účasti, odstartoval evropský motokrosový šampionát kategorie EMX125 a EMX300.

22.03.2018

ME v motokrosu – Villars sous Ecot

Ve francouzském Villars sous Ecot i za české účasti skončil evropský motokrosový šampionát kategorie EMX250.

20.09.2017

ME motokrosu národů – Gdansk

V polském Gdansko proběhlo letošní Mistrovství Evropy družstev, na startu byl také český tým.

07.09.2017

ME v motokrosu – Uddevalla

Ve švédské Uddevalle minulý víkend skončil evropský motokrosový šampionát kategorie EMX125, kterého pravidelným účastníkem byl náš Petr Král.

27.08.2017

ME v motokrosu – Frauenfeld-Gachnang

Ve švýcarském Frauenfeld-Gachnang proběhlo další kolo evropského motokrosového šampionátu.

14.08.2017

ME v motokrosu – Lommel

V belgickém Lommelu pokračoval evropský motokrosový šampionát.

09.08.2017

Finále evropského poháru EMX65 a EMX85

Vítězem finále EMX65 se stal Mads Fredsoe Sorensen, silnější kategorie EMX85 byla zrušená.

24.07.2017

Tragédie v Lokti

V první jízdě evropského finále kategorie EMX85 tragicky havaroval mladý Moldavec Igor Cuharciuc.

23.07.2017

ME v motokrosu – Ottobiano

Evropský motokrosový šampionát pokračoval na motokrosové trati Ottobiano v Itálii.

30.06.2017

ME v motokrosu – Kegums, Sevlievo

O uplynulém víkendu pokračoval evropský motokrosový šampionát na tratích v lotyšském Kegums a Bulharském Sevlievo.

12.05.2017

ME v motokrosu EMX Open – Kolding

V dánském Koldingu odstartoval letošní evropský motokrosový šampionát kategorie Open, skvěle do něho vstoupili naši jezdci Orion Racingu, kteří obsadili první dvě místa.

17.04.2017

V italském Pietramurata proběhl první závod evropského motokrosového šampionátu kategorie EMX250.

16.04.2017

Matěj Skořepa na pódiu ME v motokrosu

Teprve desetiletý Matěj Skořepa vybojoval na svém prvním startu na Mistrovství Evropy v motokrosu druhé místo.

04.04.2017
MOTOCROSS » Grand Prix

Kalendář závodů MS motokros 2017

Rovných dvacet závodů je v kalendáři motokrosového Grand Prix a nás může těšit, že ani tentokrát nechybí závod na trati v Lokti, kde se pojede 23. července.