Závody u nás i v zahraničí v období od 20. listopadu do 31. prosince.

ME v motokrosu – Lommel

V belgickém Lommelu pokračoval evropský motokrosový šampionát.

09.08.2017

Finále evropského poháru EMX65 a EMX85

Vítězem finále EMX65 se stal Mads Fredsoe Sorensen, silnější kategorie EMX85 byla zrušená.

24.07.2017

Tragédie v Lokti

V první jízdě evropského finále kategorie EMX85 tragicky havaroval mladý Moldavec Igor Cuharciuc.

23.07.2017

ME v motokrosu – Ottobiano

Evropský motokrosový šampionát pokračoval na motokrosové trati Ottobiano v Itálii.

30.06.2017

ME v motokrosu – Kegums, Sevlievo

O uplynulém víkendu pokračoval evropský motokrosový šampionát na tratích v lotyšském Kegums a Bulharském Sevlievo.

12.05.2017

ME v motokrosu EMX Open – Kolding

V dánském Koldingu odstartoval letošní evropský motokrosový šampionát kategorie Open, skvěle do něho vstoupili naši jezdci Orion Racingu, kteří obsadili první dvě místa.

17.04.2017

ME v motokrosu – Pietramurata

V italském Pietramurata proběhl první závod evropského motokrosového šampionátu kategorie EMX250.

16.04.2017

Matěj Skořepa na pódiu ME v motokrosu

Teprve desetiletý Matěj Skořepa vybojoval na svém prvním startu na Mistrovství Evropy v motokrosu druhé místo.

04.04.2017
MOTOCROSS » Grand Prix

Kalendář závodů MS motokros 2017

Rovných dvacet závodů je v kalendáři motokrosového Grand Prix a nás může těšit, že ani tentokrát nechybí závod na trati v Lokti, kde se pojede 23. července.

07.12.2016

ME motokrosu – Frauenfeld-Gachnang

Ve švýcarském Frauenfeld-Gachnangu skončil evropský motokrosový šampionát kategorií EMX125 a EMX250.

09.08.2016

ME motokrosu – Lommel

V rámci Grand Prix Belgie se odjelo také další kolo evropského motokrosového šampionátu.

01.08.2016

ME v motokrosu 2016 – Loket

V rámci motokrosové Grand Prix ČR se konaly také závody evropského šampionátu kategorie EMX300, ve které se na pódium podíval středočeský závodník Petr Bartoš, ale také finále kategorií EMX65 a EMX85.

25.07.2016

ME EMXOpen – Mladina

Michek exceloval na EMX Open v chorvatské Mladině.

15.06.2016

ME motokrosu – Talavera de la Reina

V rámci Grand Prix Španělska se odjelo také další kolo evropského motokrosového šampionátu.

30.05.2016

ME EMX125 - Pitramurata

Druhý závod evropského šampionátu kategorie EMX125 se jel minulý víkend na trati v italské Pietramuratě.