Závody u nás i v zahraničí v období od 10. prosince do 16. prosince.

1 2 3 4 5 ... 20
MOTOCROSS » Supercross

Supercross Milano 2018

V rámci motocyklové výstavy EICMA se v italském Milaně bojovalo ve dvou supercrossových závodech.

14.11.2018

2018 ADAC Supercross – Stuttgart

Úvodní díl Mezinárodního poháru ADAC Supercrossu 2018-2019, se odehrál v Stuttgartu.

12.11.2018

Monster Energy Cup vyhrál Eli Tomac

Každoroční supercrossový souboj o milion dolarů vyhrál tovární jezdec Kawasaki, Eli Tomac.

15.10.2018

AMA/FIM Supercross 2018 – Las Vegas

Eli Tomac vyhrál poslední kolo supercrossového šampionátu AMA a FIM se konalo v Nevadě, Mistrem světa a USA se stal Jason Anderson.

09.05.2018

AMA/FIM Supercross 2018 – Salt Lake City

Marvin Musquin vyhrál předposlední kolo supercrossového šampionátu AMA a FIM se konalo v Utahu.

30.04.2018

AMA/FIM Supercross 2018 – Minneapolis

Eli Tomac vyhrál čtrnácté kolo supercrossového šampionátu AMA a FIM se konalo v Minneapolis.

16.04.2018

AMA/FIM Supercross 2018 – Seattle

Eli Tomac vyhrál třinácté kolo supercrossového šampionátu AMA a FIM se konalo v Seattlu.

12.04.2018

AMA/FIM Supercross 2018 – St. Louis

Eli Tomac vyhrál další kolo supercrossového šampionátu AMA a FIM se konalo v St. Louis.

21.03.2018

AMA/FIM Supercross 2018 – Daytona

Desáté kolo supercrossového šampionátu AMA a FIM se konalo na závodním okruhu Daytona International Speedway.

12.03.2018

AMA/FIM Supercross 2018 – Atlanta

Další kolo, v pořadí deváté, supercrossového šampionátu AMA a FIM, hostila Atlanta, kde se jelo v novém formátu Triple Crown, tedy na tři bodované jízdy.

06.03.2018

AMA/FIM Supercross 2018 – Tampa

Floridská Tampa hostila osmé kolo supercrossového šampionátu AMA a FIM.

26.02.2018

AMA/FIM Supercross 2018 – Arlington

Sedmé kolo supercrossového šampionátu AMA a FIM proběhlo v texaském Arlingtonu.

20.02.2018

AMA/FIM Supercross 2018 – San Diego

Supercrossový šampionát AMA a FIM pokračoval v Kalifornii, v šestém kole se o body jelo v San Diegu.

12.02.2018

AMA/FIM Supercross 2018 – Oakland

Pátý závod supercrossového šampionátu AMA a FIM proběhl v kalifornském Oaklandu.

05.02.2018

AMA/FIM Supercross 2018 – Phoenix

V arizonském Phoenixu pokračoval čtvrtým závodem supercrossový šampionát AMA a FIM.

30.01.2018

AMA/FIM Supercross 2018 – Anaheim II.

Druhý závod supercrossového šampionátu AMA a FIM 2018 se odehrál v texaském Houstonu.