KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 19. srpna do 25. srpna 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Nový Tracer a FJR 2019

Text a foto: Yamaha-motor.eu
Nový Tracer a FJR 2019
24.10.2018
 

Sportovně cestovní motocykly Yamaha: Nová místa, nové zážitky, nové vzpomínky. Kam vás životní cesty zavedou?

 
Modely Yamaha Tracer 700, Tracer 900 a FJR1300 pro rok 2019 nabízí všem milovníkům sportovně cestovních motocyklů možnost vydat se na životní cestu, na které je čekají nové zážitky a cestovatelské vzpomínky.
 
Společnost Yamaha v roce 2019 doplní úspěšný motocykl Tracer 700 novým modelem Tracer 700GTs vysokým cestovním štítem, ergonomickým sedlem a barevně sladěnými 20litrovými bočními kufry. Jezdci tak získají lepší ochranu před větrem, větší cestovní komfort a vylepšenou funkčnost. Tracer 700GT svou vyšší standardní specifikací navazuje na přednosti sportovního a agilního modelu Tracer 700.
Tento nový přírůstek v úspěšné řadě Tracer značky Yamaha nabízí vylepšený cestovní potenciál a je jedním z nejvšestrannějších modelů ve své třídě. Je k dostání v odstínu Phantom Blue, dále pak ve volitelných odstínech Tech Black a Nimbus Grey s doplňkovou červenou barvou.
 
Klíčové vlastnosti modelu Tracer 700GT
* Všestranný, atraktivní a dostupný
* Nejpřístupnější a nejdostupnější sportovně cestovní motocykl
* Nastavitelný vysoký štít pro lepší ochranu před větrem a povětrnostními vlivy
* Stylové, polstrované pohodlné sedlo
* Barevně sladěné 20litrové cestovní boční kufry
* Vynikající sportovní výkony a hbité jízdní vlastnosti
* 17litrová palivová nádrž pro dlouhý dojezd
* Vynikající poměr výkon/hmotnost
* Dvouválcový motor s klikovým hřídelem crossplane o objemu 689 ccm s velkým točivým momentem
* Kompaktní a lehký podvozek
 
Tracer 900
Tracer 900 je pozoruhodný motocykl se sportovním srdcem a cestovatelskou duší, který nabízí vynikající výkon doplněný všestranností. Pro rok 2019 je tento nejprodávanější model k dostání v novém barevném provedení Nimbus Grey doplněném kontrastní červenou barvou. Jako druhá barevná varianta zůstal odstín Tech Black. 
 
Tracer 900GT
Tracer 900GT s vysokou specifikací cílí na jezdce hledající prémiový sportovně cestovní motocykl. Jeho speciální výbava zahrnuje plně nastavitelné odpružení a zlatou vidlici, pevné kufry, plnobarevný přístrojový panel TFT a propracované elektronické řídicí systémy. Tracer 900GT 2019 je k dostánív novém barevném provedení Nimbus Grey doplněném kontrastní červenou barvou a rovněž v barvách Midnight Black a Phantom Blue.
 
Tracer 700
Všestranný model Tracer 700 otevírá svět sportovního cestování každému. Je poháněn oblíbeným řadovým dvouválcem Yamaha o objemu 689 ccm, který poskytuje silný a lineární točivý moment pro čirou radost z jízdy. Tracer 700 je nabízen v novém barevném provedení Nimbus Grey doplněném kontrastní červenou barvou a rovněž v barvách Tech Black a Phantom Blue.

 

FJR1300A/AE/AS

Modely FJR1300A/AE/AS se vyznačují osvědčenou schopností překonávat dlouhé vzdálenosti. Jsou určené pro zkušené jezdce, kteří ocení výkon, komfort a kultivované provedení. Modely FJR1300 jsou k dostání s elektronickým odpružením (model AE) a řazením rychlostních stupňů bez spojky (model AS). Nadále jsou nabízeny v barvě Tech Graphite a pro rok 2019 také v barvě Phantom Blue.

 

Originální doplňky a oblečení Yamaha

Každý milovník sportovně cestovních motocyklů si může vytvořit osobitý motocykl Yamaha pomocí řady funkčního, stylového a sportovního příslušenství z řady originálních doplňků.Každý si nyní může pomocí bezplatné aplikace MyGarage postavit svůj vysněný motocykl Yamaha online ve 3D, a poté odeslat uložený soubor prodejci značky Yamaha, který ho promění ve skutečnost. V síti prodejců Yamaha na vás rovněž čeká úchvatná kolekce neformálního oblečení a jezdeckého vybavení pro dospělé i děti. Další informace najdete na stránkáchwww.yamaha-motor.cz.