KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 15. července do 21. července 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Demo turné motocyklu Niken 2018

Text a foto: Yamaha-motor.eu
Demo turné motocyklu Niken 2018
12.06.2018
 

Osedlejte revoluci na demo turné modelu Niken. Nastal čas představit další mezník na poli motocyklové techniky.

 
Čas, kdy model NIKEN vyrazí do světa a získá zaslouženou publicitu. Tříkolový motocykl NIKEN využívá jedinečnou techniku vícekolového podvozku Yamaha s náklonem a přináší naprosto odlišný vzhled a jízdní projev. Na demo turné motocyklu NIKEN bude mít veřejnost poprvé příležitost vyzkoušet si tuto revoluční novinku na vlastní kůži.
 
Projekt vícekolového podvozku s náklonem Yamaha (LMW) byl poprvé představen na tokijském autosalonu v roce 2013 a okamžitě vzbudil velký ohlas. Naprosto jedinečná konstrukce modelu NIKEN nabízí jezdci bezkonkurenční ovladatelnost a dokonalý jízdní zážitek. Mimořádná stabilita, jakou tento inovativní podvozek přináší, umožňuje všem jezdcům využít schopnosti motocyklu NIKEN na maximum a nabízí tak mimořádné zážitky, jaké nikdo jiný na světě nedokáže nabídnout. Když tento revoluční design spojíte se speciálně vyladěným motorem Yamaha CP3 o objemu 847 ccm, získáte pohotový a vysoce výkonný stroj připravený využít váš potenciál.
 
NIKEN se speciální konstrukcí dokonale vede stopu a je předurčen pro jízdu na silnicích plných ostrých zatáček. Proto jsme s modelem NIKEN připravili demo turné po celé Evropě v lokacích, kde bude možné předvést, proč je tento stroj tak výjimečný. Od dobývání horského terénu po jízdu v údolí - během turné dostane NIKEN příležitost ukázat vše, co dokáže.
 
Demo turné motocyklu NIKEN se bude konat od června do října 2018 v následujících zemích:
 
    Nizozemsko
    Francie
    Itálie
    Německo
    Španělsko
    Spojené království
    Řecko
    Rumunsko
    Belgie
    Finsko
    Švédsko
    Rakousko
    Švýcarsko
    Portugalsko
    Norsko
    Slovinsko
 
Demo turné tříkolového motocyklu NIKEN, zahrnující názorné ukázky a odborné rady, je skvělou příležitostí poprvé si vyzkoušet jízdu na tomto revolučním stroji
 
Kompletní seznam zastávek demo turné motocyklu NIKEN a pravidelné informace z aktuálního průběhu turné najdete na stránkách www.niken-tour.eu a rovněž na sociálních sítích: #nikentour.