KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 19. srpna do 25. srpna 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Yamaha Racing Experience 2019

Text a foto: Yamaha-motor.eu
Yamaha Racing Experience 2019
19.02.2019
 

Potvrzení harmonogramu akce Yamaha Racing Experience 2019 pro majitele modelu YZF-R1M.


Svět strojů Yamaha řady R je připraven posunout hranice vašich fyzických a psychických schopností na novou úroveň. Všechny motocykly řady R s technologiemi vyvinutými pro závody MotoGP disponují výkonem, který vás doslova přenese do jiné dimenze a nabídne ty nejúchvatnější zážitky z jízdy na supersportu.

Motocykl YZF-R1M představuje mezi stroji Yamaha řady R naprostou špičku - to vše díky motoru o výkonu 200 k s klikovým hřídelem crossplane, modernímu elektronickému závodnímu odpružení Öhlins a kultivovaným technologiím elektronického řízení. Model YZF-R1M, který lze zakoupit výhradně po online registraci na adrese https://r1m.yamaha-motor.eu/, umožňuje všem jezdcům vyzkoušet si výkon originálního továrního superbiku.

Rezervujte si své místo zdarma na akci Yamaha Racing Experience

Společnost Yamaha zve všechny majitele motocyklů YZF-R1M 2019 k bezplatné účasti na letošní akci Yamaha Racing Experience, která se 13. a 14. května koná na okruhu Silverstone ve Velké Británii.

Tuto událost oceňují všichni, kdo zakoupili YZF-R1M. Jde o jedinečnou akci na závodním okruhu, speciálně pořádanou pro široký okruh jezdců různých dovedností a zkušeností. Cílem dvoudenní akce Yamaha Racing Experience je nabídnout podporu všem jezdcům v rozvoji a zdokonalování jejich potenciálu jízdy na závodní trati.

První den jsou na programu speciální workshopy vedené závodními specialisty Yamaha, kteří představí systém Yamaha Ride Control, elektronické závodní odpružení a další prvky výbavy tak, aby všichni účastníci mohli svůj motocykl řady R využít na maximum. Druhý den budou mít všichni jezdci možnost učit se při zkušebních jízdách na okruhu od úspěšných členů závodních týmů Yamaha a specializovaných odborníků, a naučit se tak svůj motocykl YZF-R1M co nejlépe ovládat. Zaregistrujte se ještě dnes na akci Yamaha Racing Experience 2019

Pokud jste si motocykl YZF-R1M 2019 dosud neobjednali, máte ještě čas si nový stroj rezervovat na adrese https://r1m.yamaha-motor.eu/ a současně získat místo zdarma na akci Yamaha Racing Experience 2019

Majitelé motocyklů YZF-R1M předchozích modelových roků se mohou akce Yamaha Racing Experience zúčastnit po úhradě poplatku. Registraci na akci Yamaha Racing Experience 2019 je v tomto případě třeba provést na adrese silverstone@silverstone.co.uk.

Poznamenejte si datum do diáře a staňte se letos součástí nezapomenutelné akce na závodním okruhu