Závody u nás i v zahraničí v období od 16. dubna do 22. dubna.

Závodníci z 19 zemí budou bojovat o krále motosurfu na Brněnské přehradě.

Kubajz z Argentiny se dvěma body

Jakub Kornfeil si řádnou porci bodů ke svým pětadvacátým narozeninám nenaděllil. Byť z Velké ceny Argentiny odváží body, na větší příděl si bude muset počkat.

08.04.2018

Grand Prix Argentiny 2018 – Moto3

Vítězem závodu nejslabší kategorie se na okruhu Termas de Rio Hondo stal Marco Bezzecchi, jeho týmový kolega, tedy náš Jakub Kornfeil, dojel na 14. pozici.

08.04.2018

Kornfeil bude bojovat ze šesté řady

Osmý duben se blíží a s ním Velká cena Argentiny. Svůj narozeninový den tak český závodník Jakub Kornfeil stráví za řidítky svého stroje v bojích o světové body. Cesta za dobrým výsledkem ale nebude snadná - do závodu vyrazí až jako osmnáctý.

07.04.2018
ROAD RACING » MotoGP

Grand Prix Argentiny 2018 – sobota

PRŮBĚŽNĚ AKTUALIZOVANÉ – Na okruhu Termas de Rio Hondo probíhá kvalifikační sobota na Grand Prix Argentiny.

07.04.2018

Grand Prix Argentiny 2018 – pátek

Silniční Grand Prix pokračuje argentinskou Velkou cenou, dnes byl na programu první tréninkový den.

06.04.2018

Drama až do konce - skvělý výkon Kubajze

Velká cena Kataru zná výsledky třídy Moto3 a kdo zhlédl také průběh závodu, ten určitě nemusí litovat. Jen co na semaforech blikla zelená, Jakub Kornfeil jako kdyby uviděl červený prapor a začaly se dít věci.

18.03.2018

Grand Prix Kataru 2018 – Moto3

Vítězem závodu nejslabší kategorie se na okruhu Losail v Kataru stal zkušený Španěl Jorge Martin, náš Jakub Kornfeil po bojovném výkonu dojel devátý.

18.03.2018

Kubajz do GP Kataru vyrazí jako jedenáctý

Čekání je u konce a šampionát MotoGP konečně roztočil svá kola. V Kataru dnes vypukly kvalifikace a boje o postavení na startovním roštu pro zítřejší závod.

17.03.2018

Grand Prix Kataru 2018 – sobota

Na okruhu Losail v Kataru začala kvalifikační sobota na úvodní závody roku.

17.03.2018

Kornfeil – začali jsme dobře

Jakub Kornfeil zahájil sezonu 2018 dvěma umístěními v top 15 ve volných trénincích.

17.03.2018

Grand Prix Kataru 2018 – pátek

Na okruhu Losail v Kataru začal úvodními tréninky na první závod sezony 70. ročník silničního Mistrovství světa.

16.03.2018

Jak v Kataru...

Kompletní časový plán závodního víkendu v Kataru a vysílání přímých přenosů televizní stanice Nova Sport1.

14.03.2018

Kornfeil dokončil poslední testy

Do zahájení letošní sezóny chybí jen týden. Na jezdce Moto2 a Moto3 ale čekalo ještě poslední předsezónní testování na okruhu Jerez de la Frontera.

09.03.2018

IRTA test Moto3 Jerez – čtvrtek

Nejrychlejším jezdcem posledního dne testování nejslabší kategorie před startem sezony 2018, byl na okruhu Jerez de la Frontera Thajec Nakarin Atiratphuvapat.

08.03.2018

IRTA test Moto3 Jerez – středa

Druhý den testování v Jerezu byl v kategorii Moto3 nejrychlejší domácí Jorge Martin.