Yamaha
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 16. do 29. března 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

IRTA test Moto3 2020 – Jerez (pátek)

Foto: Ajo Motorsport
IRTA test Moto3 2020 – Jerez (pátek)
21.02.2020
 

Také piloti nejslabší kategorie Moto3 dnes dokončili úvodní IRTA test.


IRTA test Moto3 2020 – Jerez (pátek)

1.

Ai OGURA

JPN

Honda Team Asia

HONDA

1:44.670

 

2.

John McPHEE

GBR

Petronas Sprinta Racing

HONDA

1:44.720

+0.050

3.

Gabriel RODRIGO

ARG

Kömmerling Gresini

HONDA

1:44.984

+0.314

4.

Tatsuki SUZUKI

JPN

SIC58 Squadra Corse

HONDA

1:45.176

+0.506

5.

Sergio GARCIA

SPA

Estrella Galicia 0.0

HONDA

1:45.205

+0.535

6.

Raul FERNANDEZ

SPA

Red Bull KTM Ajo

KTM

1:45.272

+0.602

7.

Albert ARENAS

SPA

Aspar Team

KTM

1:45.388

+0.718

8.

Yuki KUNII

JPN

Honda Team Asia

HONDA

1:45.409

+0.739

9.

Filip SALAC

CZE

Rivacold Snipers Team

HONDA

1:45.458

+0.788

10.

Deniz ONCU

TUR

Red Bull KTM Tech3

KTM

1:45.517

+0.847

11.

Darryn BINDER

RSA

CIP Green Power

KTM

1:45.568

+0.898

12.

Jeremy ALCOBA

SPA

Kömmerling Gresini

HONDA

1:45.585

+0.915

13.

Dennis FOGGIA

ITA

Leopard Racing

HONDA

1:45.661

+0.991

14.

Andrea MIGNO

ITA

SKY Racing Team VR46

KTM

1:45.669

+0.999

15.

Tony ARBOLINO

ITA

Rivacold Snipers Team

HONDA

1:45.741

+1.071

16.

Kaito TOBA

JPN

Red Bull KTM Ajo

KTM

1:45.760

+1.090

17.

Stefano NEPA

ITA

Aspar Team

KTM

1:45.840

+1.170

18.

Celestino VIETTI

ITA

SKY Racing Team VR46

KTM

1:45.974

+1.304

19.

Jaume MASIA

SPA

Leopard Racing

HONDA

1:46.011

+1.341

20.

Ayumu SASAKI

JPN

Red Bull KTM Tech3

KTM

1:46.201

+1.531

21.

Alonso LOPEZ

SPA

Sterilgarda Max Racing

HUSQVARNA

1:46.258

+1.588

22.

Ryusei YAMANAKA

JPN

Estrella Galicia 0.0

HONDA

1:46.275

+1.605

23.

Davide PIZZOLI

ITA

BOE Skull Rider Energy

KTM

1:46.282

+1.612

24.

Khairul Idham PAWI

MAL

Petronas Sprinta Racing

HONDA

1:46.282

+1.612

25.

Romano FENATI

ITA

Sterilgarda Max Racing

HUSQVARNA

1:46.293

+1.623

26.

Carlos TATAY

SPA

Reale Avintia Racing

KTM

1:46.429

+1.759

27.

J. DUPASQUIER

SWI

CarXpert Pruestel GP

KTM

1:46.945

+2.275

28.

Riccardo ROSSI

ITA

BOE Skull Rider Energy

KTM

1:47.124

+2.454

29.

Maximilian KOFLER

AUT

CIP Green Power

KTM

1:47.282

+2.612

30.

Dirk GEIGER

GER

CarXpert Pruestel GP

KTM

1:48.096

+3.426