Paddock Blue 2018 racing
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 8. října do 14. října.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

IRTA test Moto3, Moto2 Jerez – středa

Foto: motogp.com
IRTA test Moto3, Moto2 Jerez – středa
14.02.2018
 

Na okruhu Jerez de la Frontera dnes skončil druhý oficiální IRTA test nižších kategorií.

 
Závěrečným dnem skončil na okruhu Jerez de la Frontera druhý oficiální IRTA test nižších kategorií Moto2 a Moto3. V silnější kategorii Moto2 byl nakonec nejrychlejší domácí Alex Marquez, který s Kalexem týmu EG 0.0 Marc VDS zajel jako jediní čas pod hranicí 1:41 minuty, když svým výkonem 1:40,926 odsunul na druhou pozici o 0,334 sekundy Itala Francesca Bagnaiu. Třetí Brad Binder z Jihoafrické republiky již ztratil 0,799 sekundy.
V kategorii Moto3 byl dnes možná trochu překvapivě nejrychlejší Ital Tony Arbolino, který zajel čas 1:45,498. Na druhém místě skončil jeho krajan Enea Bastianini, který byl o 0,217 sekundy pomalejší. Třetí sice skončil domácí Jorge Martin, ale sílu italských jezdců ukazuje pohled na další pozice výsledkové listiny, kde v první pětce byli hned čtyři Italové a v elitní top ten jich bylo celkem sedm
Náš Jakub Kornfeil celkově dnes skončil na 14. pozici, když dosáhl času 1:46,424.
 
IRTA test Moto2 Jerez – středa
1.
Alex MARQUEZ
SPA
EG 0.0 Marc VDS
Kalex
1:40.926
 
2.
Francesco BAGNAIA
ITA
SKY Racing Team VR46
Kalex
1:41.260
0.334
3.
Brad BINDER
RSA
Red Bull KTM Ajo
KTM
1:41.725
0.799
4.
Lorenzo BALDASSARI
ITA
Pons HP40
Kalex
1:41.840
0.914
5.
Xavi VIERGE
SPA
Dynavolt Intact GP
Kalex
1:41.960
1.034
6.
Miguel OLIVEIRA
POR
Red Bull KTM Ajo
KTM
1:41.982
1.056
7.
Hector BARBERA
SPA
Pons HP40
Kalex
1:42.083
1.157
8.
Sam LOWES
GBR
Swiss Innovative Investors
KTM
1:42.130
1.204
9.
Isaac VINALES
SPA
SAG Team
Kalex
1:42.130
1.204
10.
Luca MARINI
ITA
SKY Racing Team VR46
Kalex
1:42.135
1.209
11.
Mattia PASINI
ITA
Italtrans Racing Team
Kalex
1:42.205
1.279
12.
Joan MIR
SPA
EG 0.0 Marc VDS
Kalex
1:42.209
1.283
13.
Marcel SCHROTTER
GER
Dynavolt Intact GP
Kalex
1:42.261
1.335
14.
Simone CORSI
ITA
Tasca Racing Scuderia Moto2
Kalex
1:42.320
1.394
15.
Iker LECUONA
SPA
Swiss Innovative Investors
KTM
1:42.416
1.490
16.
Jorge NAVARRO
SPA
Federal Oil Gresini Moto2
Kalex
1:42.435
1.509
17.
Fabio QUARTARARO
FRA
Beta Tools Speed Up Racing
Speed Up
1:42.475
1.549
18.
Bo BENDSNEYDER
NED
Tech 3 Racing
Tech 3
1:42.554
1.628
19.
Tetsuta NAGASHIMA
JPN
IDEMITSU Honda Team Asia
Kalex
1:42.555
1.629
20.
Romano FENATI
ITA
Marinelli Snipers Team
Kalex
1:42.568
1.642
21.
Steven ODENDAAL
RSA
NTS RW Racing GP
NTS
1:42.687
1.761
22.
Remy GARDNER
AUS
Tech 3 Racing
Tech 3
1:42.712
1.786
23.
Danny KENT
GBR
Beta Tools Speed Up Racing
Speed Up
1:42.817
1.891
24.
Andrea LOCATELLI
ITA
Italtrans Racing Team
Kalex
1:42.954
2.028
25.
Dominique AEGERTER
SWI
Kiefer Racing
KTM
1:43.051
2.125
26.
Eric GRANADO
BRA
Forward Racing Team
Suter
1:43.220
2.294
27.
Jules DANILO
FRA
NASHI ARGAN SAG Team
Kalex
1:43.701
2.775
28.
Federico FULIGNI
ITA
Tasca Racing Scuderia Moto2
Kalex
1:43.966
3.040
29.
Joe ROBERTS
USA
NTS RW Racing GP
NTS
1:44.019
3.093
30.
Stefano MANZI
ITA
Forward Racing Team
Suter
1:44.645
3.719
 
IRTA test Moto3 Jerez – středa
1.
Tony ARBOLINO
ITA
Marinelli Snipers Team
Honda
1:45.498
 
2.
Enea BASTIANINI
ITA
Leopard Racing
Honda
1:45.715
0.217
3.
Jorge MARTIN
SPA
Del Conca Gresini Moto3
Honda
1:45.884
0.386
4.
Dennis FOGGIA
ITA
SKY Racing Team VR46
KTM
1:45.943
0.445
5.
Niccolo ANTONELLI
ITA
SIC58 Squadra Corse
Honda
1:46.072
0.574
6.
Philipp OETTL
GER
Südmetall Schedl GP Racing
KTM
1:46.087
0.589
7.
Marco BEZZECCHI
ITA
PruestelGP
KTM
1:46.117
0.619
8.
Aron CANET
SPA
Estrella Galicia 0.0
Honda
1:46.119
0.621
9.
Nicolo BULEGA
ITA
SKY Racing Team VR46
KTM
1:46.133
0.635
10.
F. DI GIANNANTONIO
ITA
Del Conca Gresini Moto3
Honda
1:46.161
0.663
11.
Tatsuki SUZUKI
JPN
SIC58 Squadra Corse
Honda
1:46.236
0.738
12.
Gabriel RODRIGO
ARG
RBA BOE Skull Rider
KTM
1:46.238
0.740
13.
L. DALLA PORTA
ITA
Leopard Racing
Honda
1:46.273
0.775
14.
Jakub KORNFEIL
CZE
PruestelGP
KTM
1:46.424
0.926
15.
Jaume MASIA
SPA
Bester Capital Dubai
KTM
1:46.431
0.933
16.
Marcos RAMIREZ
SPA
Bester Capital Dubai
KTM
1:46.443
0.945
17.
Alonso LOPEZ
SPA
Estrella Galicia 0.0
Honda
1:46.529
1.031
18.
Makar YURCHENKO
KZA
CIP - Green Power
KTM
1:46.700
1.202
19.
Andrea MIGNO
ITA
Ángel Nieto Team Moto3
KTM
1:46.705
1.207
20.
John McPHEE
GBR
CIP - Green Power
KTM
1:46.853
1.355
21.
Livio LOI
BEL
Reale Avintia
KTM
1:46.906
1.408
22.
Darryn BINDER
RSA
Red Bull KTM Ajo
KTM
1:47.038
1.540
23.
Albert ARENAS
SPA
Ángel Nieto Team Moto3
KTM
1:47.219
1.721
24.
N. ATIR ATPHUVAPAT
THA
Honda Team Asia
Honda
1:47.380
1.882
25.
Kaito TOBA
JPN
Honda Team Asia
Honda
1:47.407
1.909
26.
Kazuki MASAKI
JPN
RBA BOE Skull Rider
KTM
1:47.538
2.040