Paddock Blue 2018 racing
 
přihlášení pro registrované
jméno:
heslo:
registrovat zapomenuté heslo
 
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 19. února do 25. února.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

IRTA test Moto3, Moto2 Jerez – úterý

Foto: Leopard Racing Team
IRTA test Moto3, Moto2 Jerez – úterý
13.02.2018
 

Okruh Jerez de la Frontera dnes viděl druhý den oficiálního IRTA testu nižších kategorií.

 
Druhým dnem pokračoval na okruhu Jerez de la Frontera druhý oficiální IRTA test nižších kategorií Moto2 a Moto3. Na zástupce obou kategorií i dnes čekaly tři testovací bloky. Ve slabší kategorii Moto3 byl nejrychlejší Enea Bastianini, který ve druhém testovacím bloku zajel čas 1:45,630. Na druhé pozici skončil domácí Jorge Martin, jež byl o 0,155 sekundy pomalejší. Třetím nejrychlejším poté byl Němec Philipp Oettl, který na Itala Bastianiniho ztratil 0,589 sekundy.
Náš Jakub Kornfeil v prvním dnešním tréninku zajel 16. čas 1:47,459. Ve druhém se zlepšil na 15. místo a čas 1:47,179, ve třetím poté zajel 20. čas 1:47,626, což celkově znamenalo za druhý den 19. místo.
V silnější kategorii Moto2 nejlépe potestoval Ital Francesco Bagnaia, který s Kalexem týmu Sky Racing VR46 zajel čas 1:41,638. Na druhém místě dnes skončil domácí Alex Marquez, který byl o 0,210 sekundy pomalejší. Třetí poté skončil Ital Lorenzo Baldassari.
 
IRTA test Moto3 Jerez – úterý
1.
Enea BASTIANINI
ITA
Leopard Racing
Honda
1:45.630
 
2.
Jorge MARTIN
SPA
Del Conca Gresini Moto3
Honda
1:45.785
0.155
3.
Philipp OETTL
GER
Südmetall Schedl GP Racing
KTM
1:46.219
0.589
4.
Andrea MIGNO
ITA
Ángel Nieto Team Moto3
KTM
1:46.263
0.633
5.
F. DI GIANNANTONIO
ITA
Del Conca Gresini Moto3
Honda
1:46.470
0.840
6.
L. DALLA PORTA
ITA
Leopard Racing
Honda
1:46.479
0.849
7.
Tony ARBOLINO
ITA
Marinelli Snipers Team
Honda
1:46.516
0.886
8.
Livio LOI
BEL
Reale Avintia
KTM
1:46.517
0.887
9.
Aron CANET
SPA
Estrella Galicia 0.0
Honda
1:46.542
0.912
10.
Niccolo ANTONELLI
ITA
SIC58 Squadra Corse
Honda
1:46.556
0.926
11.
Marco BEZZECCHI
ITA
PruestelGP
KTM
1:46.621
0.991
12.
Albert ARENAS
SPA
Ángel Nieto Team Moto3
KTM
1:46.748
1.118
13.
Dennis FOGGIA
ITA
SKY Racing Team VR46
KTM
1:46.800
1.170
14.
Tatsuki SUZUKI
JPN
SIC58 Squadra Corse
Honda
1:46.855
1.225
15.
Alonso LOPEZ
SPA
Estrella Galicia 0.0
Honda
1:46.882
1.252
16.
Gabriel RODRIGO
ARG
RBA BOE Skull Rider
KTM
1:46.901
1.271
17.
Nicolo BULEGA
ITA
SKY Racing Team VR46
KTM
1:47.115
1.485
18.
Kaito TOBA
JPN
Honda Team Asia
Honda
1:47.135
1.505
19.
Jakub KORNFEIL
CZE
PruestelGP
KTM
1:47.179
1.549
20.
Makar YURCHENKO
KZA
CIP - Green Power
KTM
1:47.253
1.623
21.
Marcos RAMIREZ
SPA
Bester Capital Dubai
KTM
1:47.263
1.633
22.
Jaume MASIA
SPA
Bester Capital Dubai
KTM
1:47.287
1.657
23.
Kazuki MASAKI
JPN
RBA BOE Skull Rider
KTM
1:47.309
1.679
24.
John McPHEE
GBR
CIP - Green Power
KTM
1:47.351
1.721
25.
Darryn BINDER
RSA
Red Bull KTM Ajo
KTM
1:47.492
1.862
26.
N. ATIR ATPHUVAPAT
THA
Honda Team Asia
Honda
1:47.783
2.153
 
IRTA test Moto2 Jerez – úterý
1.
Francesco BAGNAIA
ITA
SKY Racing Team VR46
Kalex
1:41.638
 
2.
Alex MARQUEZ
SPA
EG 0.0 Marc VDS
Kalex
1:41.848
0.210
3.
Lorenzo BALDASSARI
ITA
Pons HP40
Kalex
1:41.992
0.354
4.
Luca MARINI
ITA
SKY Racing Team VR46
Kalex
1:42.014
0.376
5.
Mattia PASINI
ITA
Italtrans Racing Team
Kalex
1:42.053
0.415
6.
Miguel OLIVEIRA
POR
Red Bull KTM Ajo
KTM
1:42.154
0.516
7.
Sam LOWES
GBR
Swiss Innovative Investors
KTM
1:42.221
0.583
8.
Remy GARDNER
AUS
Tech 3 Racing
Tech 3
1:42.272
0.634
9.
Brad BINDER
RSA
Red Bull KTM Ajo
KTM
1:42.309
0.671
10.
Xavi VIERGE
SPA
Dynavolt Intact GP
Kalex
1:42.330
0.692
11.
Isaac VINALES
SPA
SAG Team
Kalex
1:42.332
0.694
12.
Hector BARBERA
SPA
Pons HP40
Kalex
1:42.390
0.752
13.
Simone CORSI
ITA
Tasca Racing Scuderia Moto2
Kalex
1:42.417
0.779
14.
Joan MIR
SPA
EG 0.0 Marc VDS
Kalex
1:42.491
0.853
15.
Khairul IDHAM PAWI
MAL
IDEMITSU Honda Team Asia
Kalex
1:42.518
0.880
16.
Danny KENT
GBR
Beta Tools Speed Up Racing
Speed Up
1:42.527
0.889
17.
Marcel SCHROTTER
GER
Dynavolt Intact GP
Kalex
1:42.562
0.924
18.
Romano FENATI
ITA
Marinelli Snipers Team
Kalex
1:42.573
0.935
19.
Jorge NAVARRO
SPA
Federal Oil Gresini Moto2
Kalex
1:42.764
1.126
20.
Bo BENDSNEYDER
NED
Tech 3 Racing
Tech 3
1:42.768
1.130
21.
Iker LECUONA
SPA
Swiss Innovative Investors
KTM
1:42.768
1.130
22.
Fabio QUARTARARO
FRA
Beta Tools Speed Up Racing
Speed Up
1:42.771
1.133
23.
Eric GRANADO
BRA
Forward Racing Team
Suter
1:43.058
1.420
24.
Tetsuta NAGASHIMA
JPN
IDEMITSU Honda Team Asia
Kalex
1:43.186
1.548
25.
Steven ODENDAAL
RSA
NTS RW Racing GP
NTS
1:43.287
1.649
26.
Dominique AEGERTER
SWI
Kiefer Racing
KTM
1:43.400
1.762
27.
Joe ROBERTS
USA
NTS RW Racing GP
NTS
1:43.474
1.836
28.
Andrea LOCATELLI
ITA
Italtrans Racing Team
Kalex
1:43.613
1.975
29.
Federico FULIGNI
ITA
Tasca Racing Scuderia Moto2
Kalex
1:43.773
2.135
30.
Stefano MANZI
ITA
Forward Racing Team
Suter
1:43.967
2.329
31.
Jules DANILO
FRA
NASHI ARGAN SAG Team
Kalex
1:44.122
2.484