Závody u nás i v zahraničí v období od 3. prosince do 9. prosince.

1 2 3 4 5 ... 54
ROAD RACING » Moto2

Test Moto2 Jerez – neděle

Nejrychlejším jezdcem závěrečného dne testování kategorie Moto2 na okruhu v Jerezu, byl

25.11.2018

Test Moto2 Jerez – sobota

Druhým dnem pokračoval na okruhu v Jerezu oficiální test střední kategorie Moto2.

24.11.2018

Martin se při testech zranil

Úřadující mistr světa Moto3 havaroval při testech ve španělském Jerezu a nemocnici opustil s pravou nohou v sádře.

24.11.2018

Test Moto2 Jerez – pátek

První den testování kategorie Moto2 na okruhu Jerez ovládl Ital Lorenzo Baldasarri.

23.11.2018

GP Valencie 2018 – Moto2

Závěrečný závod Mistrovství světa kategorie Moto2 se stal kořistí Miguel Oliveira.

18.11.2018
ROAD RACING » MotoGP

GP Valencie 2018 – sobota

VÝSLEDKOVÝ SERVIS – Výsledky sobotních volných tréninků a kvalifikací na poslední závod silničního Mistrovství světa sezony 2018.

17.11.2018

GP Valencie 2018 – pátek

VÝSLEDKOVÝ SERVIS – Výsledky pátečních volných tréninků na poslední závod silničního Mistrovství světa sezony 2018.

16.11.2018

GP 2019 - jezdci a týmy pro Moto2

Seznam týmů a jejich doposud známých jezdců pro Grand Prix 2019 kategorie Moto2.

08.11.2018

GP Malajsie 2018 – Moto2

Závod střední třídy Moto2 na okruhu Sepang vyhrál Luca Marini, Mistrem světa se závod před koncem šampionátu stal Francesco Bagnaia.

04.11.2018

GP Malajsie 2018 – sobota

VÝSLEDKOVÝ SERVIS – Výsledky sobotních volných tréninků a kvalifikací na Grand Prix Malajsie.

03.11.2018

GP Malajsie 2018 – pátek

VÝSLEDKOVÝ SERVIS – Výsledky úvodních volných tréninků na předposlední Grand Prix této sezony.

02.11.2018

Fenatimu byl zkrácen trest

Odvolávací soud zkrátil Romano Fenatimu o třetinu trest zákazu závodění.

30.10.2018

GP Austrálie 2018 – Moto2

Závod střední třídy na okruhu Phillip Island ovládl jihoafrický závodník Brad Binder.

28.10.2018

GP Austrálie 2018 – sobota

VÝSLEDKOVÝ SERVIS – Výsledky ze sobotních volných tréninků a kvalifikací na Grand Prix Austrálie.

27.10.2018

GP Austrálie 2018 – pátek

VÝSLEDKOVÝ SERVIS – Výsledky z pátečních volných tréninků na Grand Prix Austrálie.

26.10.2018

GP Japonska 2018 – Moto2

Závod kategorie Moto2 na okruhu Twin Ring v Motegi vyhrál Francouz Fabio Quartararo.