vr2020_950
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 28. září do 4. října 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Bulega zdědil vše po Lowesovi

Foto: Team Federal Oil Gresini Moto2
Bulega zdědil vše po Lowesovi
10.12.2019
 

Motocykl a mechaniky, ale i časté nedobrovolné opuštění stroje, to jsou věci, které Nicolo Bulega zdědil po svém předchůdci v Teamu Federal Oil Gresini Moto2.


Italský závodník Nicolo Bulega během listopadového testu ve Valencii absolvoval seznámení se svým novým týmem Federal Oil Gresini Moto2, ve kterém zdědil stroj i mechaniky po Samu Lowesovi, Během dvoudenní práce najezdil více jak 150 kol. Vedle práce na nových dílech zaujal Bulega i další věcí, kterou zdědil po svém britském předchůdci – častými pády. Ital se ocitl během testování hned dvakrát na zemi, což ho v závěru ovlivnilo v získávání důvěry a potřebného tempa.

Nicolo Bulega
„Po prvních dvou dnech testování musím říci, že jsem byl opravdu příjemně překvapen tím, jak originální a přátelští jsou všichni členové týmu. Hned jsem se cítil jako doma. První den bylo důležité seznámit se navzájem se způsobem práce a naším úkolem bylo najezdit hodně kolo a používat, co nejméně nových pneumatik. Druhý den jsme začali s novými věcmi, které přivezl Kalex, a už ráno jsem s použitými pneumatikami dokázal zajet dobrý čas na kolo. S novými pneumatikami jsem ztratil předek ve čtvrté zatáčce. Pravděpodobně to byla vadná pneumatika. Od té doby jsem ztratil trochu jistoty, ale na tom nezáleží, protože víme, na čem musíme pracovat.“