Paddock Blue 2018 racing
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 23. dubna do 28. dubna 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Red Bull US GP 2019 – Moto2

Foto: motogp.com
Red Bull US GP 2019 – Moto2
14.04.2019
 

Thomas Lüthi vyhrál závod střední kategorie Moto2, který se dnes jel na texaském okruhu COTA.


Celkem jednoznačné vítězství v letošním třetím závodě střední třídy, si v texaském Austinu připsal švýcarský závodník Thomas Lüthi, který dnes triumfoval před druhým Marcelem Schrötterem z Německa. Na třetím místě dokončil závod Jorge Navarro ze Španělska, který si tak připsal první pódium ve střední kategorii.

Kategorie Moto2 – závod
1. Thomas Lüthi (SUI, Kalex) 18 kol / 39:11,508
2. Marcel Schrötter (GER, Kalex) +2,532
3. Jorge Navarro (SPA, Speed Up) +3,836
4. Mattia Pasini (ITA, Kalex) +4,757
5. Alex Marquez (SPA, Kalex) +7,741
6. Luca Marini (ITA, Kalex) +8,031
7. Sam Lowes (GBR, Kalex) +8,282
8. Simone Corsi (ITA, Kalex) +8,953
9. Enea Bastianini (ITA, Kalex) +10,706
10. Andrea Locatelli (ITA, Kalex) +16,868
11. Remy Gardner (AUS, Kalex) +25,633
12. Tetsuta Nagashima (JPN, Kalex) +25,948
13. Bo Bendsneyder (NED, NTS) +26,997
14. Dominique Aegerter (SUI, MV Agusta) +27,462
15. Jorge Martin (SPA, KTM) +27,482


Průběžné pořadí šampionátu 2019 – Moto2

1.

Lorenzo Baldassarri

ITA

Kalex

50

b.

2.

Marcel Schrötter

GER

Kalex

46

 

3.

Thomas Lüthi

SWI

Kalex

45

 

4.

Remy Gardner

AUS

Kalex

38

 

5.

Alex Marquez

SPA

Kalex

36

 

6.

Luca Marini

ITA

Kalex

27

 

7.

Jorge Navarro

SPA

Speed Up

24

 

8.

Enea Bastianini

ITA

Kalex

21

 

9.

Sam Lowes

GBR

Kalex

19

 

10.

Brad Binder

RSA

KTM

15

 

11.

Andrea Locatelli

ITA

Kalex

14

 

12.

Mattia Pasini

ITA

Kalex

13

 

13.

Iker Lecuona

SPA

KTM

13

 

14.

Augusto Fernandez

SPA

Kalex

11

 

15.

Simone Corsi

ITA

Kalex

8

 

16.

Tetsuta Nagashima

JPN

Kalex

8

 

17.

Somkiat Chantra

THA

Kalex

6

 

18.

Xavi Vierge

SPA

Kalex

6

 

19.

Fabio Di Giannantonio

ITA

Speed Up

5

 

20.

Bo Bendsneyder

NED

NTS

5

 

21.

Khairul Idham Pawi

MAL

Kalex

3

 

22.

Jesko Raffin

SWI

NTS

3

 

23.

Dominique Aegerter

SWI

MV

2

 

24.

Jorge Martin

SPA

KTM

2