Závody u nás i v zahraničí v období od 9. prosince do 15. prosince 2019.

1 2 3
ROAD RACING » MotoE

Garzo pokračuje v Tech3

Španěl Hector Garzo se představí v poháru MotoE i v příštím roce, kdy pokračuje s týmem Tech3.

03.12.2019
ROAD RACING » MotoGP

GP Valencie 2019 – neděle

VÝSLEDKOVÝ SERVIS – výsledky závodů závěrečné Grand Prix této sezony.

17.11.2019

GP Valencie 2019 – sobota

VÝSLEDKOVÝ SERVIS – výsledky kvalifikační soboty na závěrečný podnik Mistrovství světa silničních motocyklů této sezony.

16.11.2019

GP Valencie 2019 – pátek

VÝSLEDKOVÝ SERVIS – výsledky pátečních volných tréninků na závěrečný podnik Mistrovství světa silničních motocyklů této sezony.

15.11.2019

GP Valencie 2019 – čtvrtek

Závěrečná Grand Prix této sezony je rozdělená do čtyř dní, dnes byl na programu úvodní trénink kategorie MotoE, který vyhrál domácí Hector Garzo.

14.11.2019

Matteo Ferrari prodloužil u Gresiniho

Italský závodník Matteo Ferrari pojede i v roce 2020 pohár MotoE v barvách týmu Fausta Gresiniho.

11.11.2019

GP San Marina 2019 – neděle

VÝSLEDKOVÝ SERVIS – výsledky závodů Grand Prix San Marina, která se dnes jede na okruhu v Misanu.

15.09.2019

GP San Marina 2019 – sobota

VÝSLEDKOVÝ SERVIS – výsledky sobotních volných tréninků a kvalifikací na okruhu v Misanu.

14.09.2019

GP San Marina 2019 – pátek

VÝSLEDKOVÝ SERVIS – výsledky pátečních volných tréninků na Grand Prix San Marina.

13.09.2019

Předběžný kalendář Grand Prix 2020

Ve středu byl představen předběžný kalendář silničního Grand Prix pro rok 2020, ve kterém je 20 závodů, a to včetně srpnového Brna.

29.08.2019

Grand Prix Rakouska

Více jak stovka parádních FOTOGRAFIÍ z okruhu Red Bull Ring, kde o uplynulém víkendu proběhla rakouská Grand Prix.

16.08.2019

GP Rakouska 2019 – neděle

VÝSLEDKOVÝ SERVIS – výsledky závodů z okruhu Red Bull Ring, kde se tento víkend jede rakouská Grand Prix.

11.08.2019

Ajo: Hořela nabíjecí stanice

Manažer týmu Ajo potvrdil, že příčinou včerejšího požáru v paddocku MotoE byla exploze nabíjecí stanice.

10.08.2019

GP Rakouska 2019 – sobota

VÝSLEDKOVÝ SERVIS – výsledky sobotních volných tréninků a kvalifikaci na rakouskou Grand Prix.

10.08.2019

V paddocku Red Bull Ringu hořelo

V paddocku okruhu Red Bull Ring došlo dnes k požáru, opět byla důvodem nabíjecí stanice elektromotocyklů kategorie MotoE.