Závody u nás i v zahraničí v období od 15. dubna do 22. dubna 2019.

1 2 3 4 5 ... 477
ROAD RACING » MotoGP

Miller třetí v Austinu

Australan Jack Miller dokázal na okruhu COTA vybojovat pódium, do top ten se poprvé vešel i Pecco Bagnaia.

17.04.2019

Marquez přišel o svou vládu nad Texasem

Velmi překvapivě skončil závod MotoGP v Texasu pro Marca Marqueze, který havaroval z vedoucí pozice, a navíc v době, kdy měl již bezpečný náskok.

16.04.2019

Valentino Rossi bojoval o vítězství

Ital Valentino Rossi opět předvedl něco ze svého umění a v texaském Austinu bojoval o vítězství v závodě MotoGP.

16.04.2019

Karel Abraham 0,1 sekundy za bodem

Brněnský závodník Karel Abraham dojel v Austinu na 16. pozici, jen 0,1 sekundy od bodovaného 15. místa.

16.04.2019

Alex Rins oslavil premiérové vítězství

Novým králem okruhu COTA v Texasu se v neděli stal mladý Španěl Alex Rins.

16.04.2019

Red Bull US GP 2019 – MotoGP

Motocyklovým králem Texasu se pro letošní rok stal mladý španělský závodník Alex Rins, který vyhrál závod královské kategorie MotoGP.

14.04.2019

Komplikovaná kvalifikace pro Ducati

Komplikovaná kvalifikace potkala jezdce továrního týmu Ducati, lepší výsledek zaznamenal osmý Danilo Petrucci, Andrea Dovizioso odstartuje z 13. pozice.

14.04.2019

Rossi odstartuje z 1. řady

Valentino Rossi si ve včerejší kvalifikaci vyjel druhé místo na startovním roštu dnešní Grand Prix v Austinu, Maverick Vinales odstartuje z 6. pozice.

14.04.2019

Márquez posedmé na pole position

Marc Márquez posedmé v řadě vybojoval pole position na okruhu Circuit of the Americas, Jorge Lorenzo odstartuje z 11. místa.

14.04.2019

U Yamahy vládne spokojenost

Jezdci továrního týmu Yamaha jsou po pátečních trénincích na okruhu Circuit of the America se svými výkony spokojení.

13.04.2019

Márquez druhý, Lorenzo šestnáctý

Páteční tréninky v Austinu uzavřel Marc Márquez na druhé pozici, jeho týmový kolega Jorge Lorenzo obsadil šestnáctou pozici.

13.04.2019

Red Bull US GP 2019 – pátek

VÝSLEDKOVÝ SERVIS – Výsledky pátečních volných tréninků na texaském okruhu COTA.

12.04.2019

Pierer: Plánujeme dalších 5 let

Generální ředitel KTM potvrdil, že továrna plánuje setrvat v MotoGP i dalších pět sezon po roce 2021.

12.04.2019

Jak v Austinu...

Časový plán a vysílání Nova Sport z třetího podniku silniční Grand Prix, který se jede v texaském Austinu.

12.04.2019

Marquez a Lorenzo v hvězdném centru

FOTOGALERIE – Marc Marquez a Jorge Lorenzo, navštívili Space Center Houston.

12.04.2019

Rins a Mir připraveni na COTA

Jezdecká dvojice továrního týmu Suzuki Ecstar je připravena na třetí Grand Prix sezony, která se jede na okruhu Circuit of The Americas.