Závody u nás i v zahraničí v období od 13. srpna do 19. srpna.

1 2 3 4 5 ... 446
ROAD RACING » MotoGP

Dani: Jsem zvědavý na Marca a Jorgeho

Španělský závodník Dani Pedrosa prohlásil, že je vlemi zajímavý na souboj mezi Marcem Márquezem a Jorgem Lorenzem v sezoně 2019.

17.08.2018

Brawn: MotoGP je neuvěřitelná show

Jeden z nejvyšše postavených mužů Formule 1 po návštěvě Grand Prix Rakouska vyjádřil Dorně kompliment, kdy MotoGP označil za neuveřitelnou show.

17.08.2018

Zarco: Klidně 22 závodů v sezoně

Johann Zarco je jediním z mála jezdců, který vítá rozšíření kalendáře Grand Prix pro příští sezonu na 20 závodních víkendů.

16.08.2018

Crutchlow: Jorge zažije životní šok

Britský závodník Cal Crutchlow je přesvědčen o tom, že Jorge Lorenzo zažije po prvním usednutí za řidítka motocyklu Honda svůj životní šok.

16.08.2018

Iannone: Suzuki se chová neprofesionálně

Italský závodník Andrea Iannone označil počínání továrního týmu Suzuki za neprofesionální, protože mu nepřiděluje nové díly jako Rinsovi.

16.08.2018

Lorenzo dostane povolení testovat Hondu

Sportovní ředitel Ducati potvrdil, že Lorenzo bude mít po finálovém závodě sezony ve Valencii možnost vyzkoušet si motocykl týmu Repsol Honda.

16.08.2018

Příběh Hafizhe Syahrina

Z parkoviště na okruhy MotoGP - neuvěřitelný příběh Hafizhe Syahrina

15.08.2018

Rabat atakoval top ten

Tito Rabat dojel v Rakousku jedenáctý, Xavier Simeon do cíle nedojel.

15.08.2018

Černý den pro tým Marc VDS

Jezdci týmu Estrella Galicia 0,0 Marc VDS v Grand Prix Rakouska obsadili až 19. a 22. pozici.

14.08.2018

Petrucci má top 5

Ital Danilo Petrucci skončil v Grand Prix Rakouska na výborném 5. místě, jeho týmový kolega Jack Miller byl až osmnáctý.

14.08.2018

Smith dovezl KTM na dva body

Bradley Smith získal v Grand Prix Rakouska dva body, když cílem závodu MotoGP projel na 4. pozici.

14.08.2018

Zklamání u Aprilie

Po skvělém startu se Aleix Espargaro propadl na 17. pozici, Scott Reding dojel dokonce až dvacátý.

14.08.2018

Crutchlow opět nejlepším privátním jezdcem

Brit Cal Crutchlow dojel v Grand Prix Rakouska čtvrtý, jeho týmový kolega Takaaki Nakagami získal bod.

13.08.2018

Těžký boj jezdců Yamahy

Grand Prix Rakouska přinesla těžký boj jezdců továrního týmu Yamahy.

13.08.2018

Další pódium pro Marqueze

Marc Marquez v Rakousku vybojoval své další letošní pódium, Pedrosa se prokousal k sedmému místu.

13.08.2018

Jorge Lorenzo potřetí vyhrál s Ducati

Španělský závodník Jorge Lorenzo přidal do své sbírky další vítězství s motocyklem Ducati, Andrea Doviziso veze z Rakouska třetí pozici.