Paddock Blue 2018 racing
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 10. prosince do 16. prosince.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Albesiano: Nová motorka je evolucí

Text: jnyk, Zdroj: GPOne.com, Foto: Aprilia
Albesiano: Nová motorka je evolucí
14.01.2018
 

Závodní ředitel italské továrny Aprilia, pan Romano Albesiano, prohlásil, že nová motorka je sice evolucí té z 2017, nicméně žádný díl nezůstal původní.

S blížícími se prvními testy v malajském Sepangu, které se konají již v závěru ledna, komentoval aktuální vývoj motocykly šéf závodního oddělení italské továrny Aprilia, pan Romano Albesiano.
 
Jak hlavní muž továrního týmu Aprilia prozradil, letošní motocykl bude sice evolucí stroje specifikace 2017, nicméně jediný díl nezůstal původní. Na motorce je tedy téměř vše nové, nicméně tyto díly byly vyvíjeny jako evoluce těch z roku 2017.
 
„Očekávám, že letos budeme konkurenceschopnější. Neočekávejte od nás revoluci, ale spíše evoluci, nijak jsme přes letošní zimu neměnili celý koncept motocyklu. Prakticky ale mohu říct, že žádný díl na motocyklu nebude stejný, jako v loňském roce. Bueme mít nový motor, chlazení, rám, karbonovou zadní kyvnou vidlici. Zásadními změnami prošly i kapotáže a celá aerodynamika motocyklu. Soustředili jsme se na spoustu věcí, které jsme již vyvíjeli v průběhu sezony 2017. Jsem zvědavý, jak si povedeme při prvních testech,“ řekl Romano Albesiano.