KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 17. do 23. února 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Alex Márquez jedná s Pramacem pro 2021

Text: jnyk, Zdroj: GPone.com, Foto: Marc VDS
Alex Márquez jedná s Pramacem pro 2021
03.11.2019
 

Dle zákulisních informací ja Alex Márquez se svým manažerem velmi blízko dosažení dohody s týmem Pramac Racing pro sezonu 2021.


Dle zákulisních informací, které prosákly v rámci Grand Prix Malajsie, je španělský závodník Alex Márquez již velmi blízko dosažení dohody se satelitním týmem Pramac Ducati. Alexův manažer Emilio Alzamora se snažil svého jezdce dostat do tohoto týmu již pro sezonu 2020, ale tyto plány nakonec nedopadly.

Nyní se již otevřeně jedná o angažmá pro rok 2021, pro který se celý trh jezdců v královské kubatuře MotoGP výrazně otevře. Právě tohoto okamžiku chce Alzamora využít a umístit bratra Marca Márqueze na satelitní motocykl Ducati.

Jak se již několikrát v minulosti potvrdilo, Pramac je ideálním týmem pro premiéru mladých jezdců v královské kubatuře MotoGP a právě Alex Márquez by měl být dalším, který doplní jezdce jako Iannone, Petrucci nebo Bagnaia, kteřá právě v tomto týmu úspěšně debutovali.

Dle zákulisních informací by finální dohody mohlo být dosaženo ještě před startem sezony 2020, kterou Alex absolvuje opět v Moto2 v barvách týmu Marc VDS Racing.