Paddock Blue 2018 racing
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 15. dubna do 22. dubna 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Alex Rins jezdil v Zolderu

Foto: Suzuki
Alex Rins jezdil v Zolderu
10.07.2018
 

Nejen šampionát IDM s naším Honzou Halbichem byl k vidění o uplynulém víkendu v belgickém Zolderu, na dráze se objevil také Alex Rins a Kevin Schwantz.

 
Jezdec týmu Suzuki Ecstar, Alex Rins, využil volného víkendu k návštěvě okruhu Zolder v Belgii, kde se nejen konalo třetí kolo německého silničního mistrovství IDM Superbike, ale také setkání majitelů motocyklů Suzuki GSX-R.
 
Mladý Španělský, který dojel na druhém místě v nedávné Grand Prix v Assenu, společně s legendou MotoGP, Kevinem Schwantzem, se na dráze setkali s více než dvěma stovkami majitelů motocyklů GSX-R.
 
„Byla to pro mne obrovská zkušenost. Jezdit na motocyklu se všemi těmi fanoušky nadšenými pro tento model, bylo neuvěřitelné,“ říkal po akci Alex Rins. „Máme stejnou vášeň pro sportovní motocykly Suzuki. Je vždy příjemné setkat se s lidmi, kteří jezdí na stroji, jež je odvozen z našeho motocyklu GSX-RR v MotoGP. Moc se mi takové akce líbí. Opravdu doufám, že rok od roku budeme mít více a více fanoušků, abychom zde mohli vytvořit obrovskou party.“