Paddock Blue 2018 racing
 
přihlášení pro registrované
jméno:
heslo:
registrovat zapomenuté heslo
 
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 16. dubna do 22. dubna.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Aprilia v Brně s novým motorem

Text: jnyk, Zdroj: TZ Aprilia
Aprilia v Brně s novým motorem
14.07.2017
 

Závodní ředitel Aprilie potvrdil, že jeho týmo do Grand Prix České republiky nastoupí s novou verzí motoru.

Do hodnocení první poloviny letošní sezony královské kubatury MotoGP se v průběhu letní přestávky pustil i závodní ředitel italské Aprilie, pan Romano Albesiano. Dle slov tohoto muže zaznamenala Aprilia v první polovině roku 2017 výrazný posun a i několik dobrých výsledků, zároveň ale dodává, že je před celým týmem ještě velký kus práce.
 
Španělský závodník Aleix Espargaró několikrát předvedl jak v trénincích, tak i v průběhu závodů, jaký je v něm potenciál, když se podaří dobře nastavit motocykl. Jeho týmový kolega Sam Lowes zatím prožívá spíše obtížnou sezonu plnou pádů.
 
„Když se podíváme čistě na naši výkonnost, zaznamenali jsme slušný progres. Zažili jsme v první polovině sezony několik dobrých okamžiků, kdy jsme byli rychlí, ať už to byly tréninky nebo závody. Co se týče oblasti zatáčení a motoru, tam jsme udělali velký pokrok. Nyní se musíme soustředit na vyrovnanější výsledky a také na konečné výsledky závodů, protože to je jediné, co se počítá. Alex je zkušený závodník, který dokáže okamžitě zajet silný výsledek, proti tomu Sam se zatím stále učí a první sezona pro něho není jednoduchá. V Brně již nastoupíme s novým motorem, který by nám také měl pomoci získat lepší výsledky,“ řekl Romano Albesiano.