Paddock Blue 2018 racing
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 8. října do 14. října.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Beirer: Se Smithem jsme počítali

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: KTM
Beirer: Se Smithem jsme počítali
07.12.2017
 

I přestože v průběhu sezony 2017 proběhla řada spekulací o možném odchodu Bradleyho Smitha, závodní ředitel KTM s ním pro sezonu 2018 stále počítal.

V polovině letošní sezony vypadala budoucnost britského závodníka Bradleyho Smitha v barvách továrního týmu rakouské KTM již velmi nejistě, nakonec se ale KTM za svého jezdce postavila a Smith pokračuje v oranžovém týmu i pro sezonu 2018.
 
Nyní se k této záležitosti vyjádřil i závodní ředitel KTM, pan Pit Beirer, jenž prozradil, že i  s ohledem na platné smlouvy se rozhodli dodržet Smithovo angažmá o pro rok 2018.
 
„Smith měl stále platnou smlouvu pro rok 2018, takže jsme s ním stále počítali. Je ale pravdou, že zde byl velký tlak na změnu, protože jeho výsledky nebyly dostatečné. Já ale dobře vím, že naši jezdci na sebe vzali velké riziko, když šli do zcela nového projektu. Když podepisovali smlouvu, neviděli žádnou motorku, ale jen papíry. Proto si myslím, že by z našeho pohledu nebylo férové, kdybychom se s některým z našich jezdců rozloučili hned po první sezoně,“ řekl Pit Beirer.