Paddock Blue 2018 racing
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 7. ledna do 13. ledna 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Biaggi okomentoval špičku MotoGP

Foto: Dorna WorldSBK Organization
Biaggi okomentoval špičku MotoGP
13.03.2018
 

Ital Max Biaggi na stránkách Corriere della Sera odpovídal na otázky ohledně kvality aktuální jezdecké špičky šampionátu MotoGP.

 
Bývalý pilot Grand Prix a WSBK, Max Biaggi, odpovídal na stránkách Corriere della Sera na otázky ohledně jezdecké špičky letošního MotoGP. Šestinásobný Mistr světa se tak krátce vyjádřil nejen k úřadujícímu Mistru světa Marcu Marquezovi, ale například i ke svému velkému soupeři, Valentinu Rossimu.
 
„Marc je nyní na neuvěřitelné úrovni. Může desetkrát během víkendu upadnout a přesto v neděli vyhrát s neporušeným motocyklem. Někdy se zdá, že odmítá osud,“ říká Max Biaggi na stránkách Corriere della Sera, kde komentuje ještě své italské krajany. „Andrea Dovizioso hodně vyrostl a získal odvahu a talent. Bude bojovat o titul, protože Ducati také vypadá, že našla dobré základní nastavení pro všechny okruhy. Jorge Lorenzo to umí v Kataru, ale sezona zůstává s otazníkem. Valentino Rossi začne po nejhorší sezoně s Yamahou a opět vykročil pravou nohou. Má obrovské zkušenosti je velmi motivovaný. Mentálně není jeho věk problém, protože pokud jezdíte a závodíte, pak vzhlížíte pouze k dalšímu závodu, ovšem zda může pokračovat ve fyzické náročnosti, to je skutečná otázka. Nebyl bych překvapen, kdybych viděl v Kataru vyhrát Zarca. Způsob, jakým projíždí zatáčky a jak jezdí na motorce, mi hodně připomíná ten můj. Zaujal mne také Morbidelli, má budoucnost a navíc je to napůl Říman.