Paddock Blue 2018 racing
 
přihlášení pro registrované
jméno:
heslo:
registrovat zapomenuté heslo
 
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 16. dubna do 22. dubna.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Cecchinello: Pro Cala se mnoho nezmění

Text: jnyk, Zdroj: crash.net
Cecchinello: Pro Cala se mnoho nezmění
16.07.2017
 

Majitel týmu LCR Honda je přesvědčen o tom, že pro Cala se toho s tovární smlouvou od Hondy mnoho nezmění.

Pro sezony 2018 a 2019 již nemá britský závodník Cal Crutchlow podepsanou smlouvu s privátním týmem LCR Honda Lucia Cecchniella, ale přímo s japonskou továrnou Honda, která týmu dodává motocykly. Dle slov obou zainteresovaných stran by tento krok měl vést k lepšímu materiálu i vlivu na vývoj motocyklu.
 
Jak ale v jednom z nedávných rozhovorů prohlásil Lucio Cechinello, majitel týmu LCR, dle jeho názoru se zas tolik věcí nezmění. Již teď měl tým k dispozici technika Hondy i velmi dobrou podporu ze strany továrny.
 
„Abych byl upřímný, vždy jsme měli ze strany HRC skvělou podporu. Cal byl od začátku zainteresovaný do vývoje motocyklu, a to se nyní ještě prohloubí. Také jsme dostávali nové díly k otestování, takže nečekám, že by se naše vztahy s Hondou nějak drasticky změnily. Je to především znamení od Hondy, že je pro ni Cal důležitý jezdec. Pro něj je to zase šance, jak být více propojený s továrnou, to znamená samozřejmě ale více povinností a účasti na různých akcích. Nejedná se jen o samá pozitiva. Je ale pravdou, že i jeho plat bude vyšší,“ řekl Lucio Cechninello.