vr2020_950
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 28. září do 4. října 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Crutchlow: Honda chce pokračovat

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek
Crutchlow: Honda chce pokračovat
16.01.2020
 

Britský závodník Cal Crutchlow prozradil, že pokud bude chtít, Honda mu velmi ráda smlouvu prodlouží i na další období.


Cal Crutchlow je jedním z jezdců, kteří budou v průběhu sezony 2020 zvažovat konec kariéry. Jak nyní tento britský závodník v jednom z rozhovorů potvrdil, finální rozhodnutí učiní nejpozději v polovině nadcházející sezony.

Zároveň ale Cal potvrdil, že Honda i tým LCR jej chtějí udržet a pokud se on sám rozhodne, že chce pokračovat i v roce 2021, podpisu nové smlouvy rozhodně nebude stát nic v cestě. 

„Uvidím, jak se mi bude na začátku sezony 2020 dařit. Myslím si, že úplně stejný postup zvolili i další jezdci jako je Andrea Dovizioso a Valentino Rossi. Jsou zde jezdci, kteří chtějí vidět, jak jim vyjde start nové sezony a poté se rozhodnou, zda jsou konkurenceschopní a zda budou pokračovat. Zatím jsem si ale nestanovil žádné konkrétní číslo závodů, které odjedu a po nichž se budu rozhodovat. Když se ale zeptáte Lucia Cecchinella, řekne vám, že mohu u LCR smlouvu prodlužovat tak dlouho, jak jen budu chtít. Jsem si jistý, že i Honda má velký zájem na tom, aby mne ve svých řadách udržela. Máme spolu skvělé vztahy,“ řekl Cal Crutchlow.