vr2020_950
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 13. července do 19. července 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Crutchlow: Honda mi techniky nevrátí

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: LCR
Crutchlow: Honda mi techniky nevrátí
05.12.2019
 

Cal Crutchlow si v jednom z rozhovorů postěžoval, že Honda se rozhodně nemá k tomu, aby mu jeho techniky vrátila.


Jak jsme již dříve informovali, po příchodu Alexe Márqueze do továrního týmu Repsol Honda se továrna rozhodla přesunout několik svých techniků ze současného týmu LCR Honda, kde se starali o Cructchlowa, právě do týmu Alexe Márqueze.

Samotný Cal Crutchlow tento krok stále nemůže rozdýchat a přes média se znovu velmi kriticky vyjádřil na adresu Hondy. Zároveň vedení továrny vyzval k navrácení techniků s tím, že právě on je vedle Marca jediným jezdcem, který na Hondě dokáže vyhrávat.

„Podle mého názoru jsem jediným jezdcem na Hondě, který se vedle Marca dokáže prosadit na pódium nebo vyhrát závod. Platilo to jak v letošním, tak i loňském roce. Věřím, že ostatní posílí, ale jsem přesvědčen o tom, že i příští rok budu vepředu. Továrna by mne proto měla podporovat, nikoliv oslabovat. Vzali mi několik mých techniků a nyní mi je nechtějí vrátit. Bohužel Alexovi výrazně nepomohou, zatímco pro mne je to mnohem větší rozdíl. Bohužel je to rozhodnutí továrny a budu se s tím muset vyrovnat,“ řekl Cal Crutchlow.