CzechBike.cz Paddock Blue 2018 150x950
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 7. října do 13. října 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Crutchlow nejrychlejší na Hondě

Text: jnyk, Zdroj: TZ LCR
Crutchlow nejrychlejší na Hondě
10.02.2019
 

Cal Crutchlow uzavřel třídenní testování na malajském Sepangu na pozici nejrychlejšího jezdce v sedle motocyklu Honda.


Cal Crutchlow měl před startem letošního prvního testu MotoGP na malajském okruhu Sepang obavy, zda jej nebude stále ještě nedoléčené zranění kotníku omezovat, ale i přesto se dokázal stát nejrychlejším jezdcem v sedle Hondy. 

Zároveň ale Cal přiznal, že obzvláště v závěru třetího testovacího dne již cítil v kotníku bolest a sám byl rád, že již test dospěl ke svému závěru.

„Mám radost z toho, jak test probíhal, ale zároveň z toho, že jsem jej byl schopen dokončit. Můj kotník v závěru třetího dne docela bolel a také otékal. Cítím se v dobré formě, kotník mne naštěstí nebolí při jízdě, ale až po ní. Dnes jsem se nesoustředil na dlouhé výjezdy, ale spíše ty krátké, kdy jsme testovali různé díly i nastavení. Celkově jsem měl dobrou rychlost, a to i na ojetých pneumatikách, což je pozitivní. Je pozitivní, že jedu do Kataru konkurenceschopný, a to i po té dlouhé pauze, kterou jsem měl. Motorka specifikace 2019 je definitivně lepší, ale ještě potřebujeme nějaké věci doladit. HRC ale odvedla dobrou práci a poskytla nám skvělý balíček. Věřím, že v letošní sezoně budeme konkurenceschopní, už se těším na start sezony,“ řekl Cal Crutchlow