Paddock Blue 2018 racing
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 10. prosince do 16. prosince.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Crutchlow veze domů top ten

Foto: LCR Honda MotoGP
Crutchlow veze domů top ten
14.11.2017
 

Britský závodník Cal Crutchlow v posledním závodě letošní sezony vybojoval osmou pozici.

 
Cal Crutchlow, britský závodník týmu LCR Honda MotoGP, startoval do závodu MotoGP ve Valencii poté, co v několika předchozích závodech prožil několik zklamání. Cílem tedy bylo získat dobrý výsledek, a tím zakončit náročný rok 2017. Brit nakonec projel cílem na osmé pozici a rozhodně může být se svou práci spokojený.
 
Cal Crutchlow
„Startoval jsem příliš zezadu, ale musíme být spokojeni se solidním výsledkem. Myslel jsem, že dojet v první desítce by bylo dobré, protože startovat z 16. pozice na takovém okruhu, jako je Valencie, je vždycky obtížné. Překonali jsme nějaké překážky a posledních deset kol jsem jel dobrým tempem. Byl jsem schopný postupovat, ale ztratil jsem čas, abych se dostal až ke kluků vpředu Kdybych startoval jen trochu zpředu, myslím, že bych byl schopen dojet ve skupině s Alexem Rinsem. Celkově myslím, že jsme měli dobrý závod.
Řekl bych, že sezona byla průměrná. Měli jsme nějaké skvělé závody, několik čtvrtých a pátých míst, ale také jsme měli nějaké špatné závody, které jsem nedokončil, což bylo mojí chybou nebo z jiné příčiny. Jsme ovšem spokojení a nyní musíme vstoupit pozitivně do příštího roku. Chtěl bych poděkovat Luciovi a celému týmu za vynikající práci v této sezoně a samozřejmě všem našim partnerům za to, že nás podporovali ve špatných i dobrých časech.“