Paddock Blue 2018 racing
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 14. ledna do 20. ledna 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Dall’Igna: Dovizioso má ultimátum

Text: jnyk, Zdroj: GPOne.com
Dall’Igna: Dovizioso má ultimátum
13.05.2018
 

Závodní ředitel italské továrny Ducati prozradil, že Dovizioso má ultimátum a do víkendu v Mugellu padne rozhdonutí, zda bude s Ducati pokračovat i v sezoně 2019.

Jak jsme vás již informovali, mezi italským závodníkem Andreou Doviziosem a továrním týmem italské Ducati nyní probíhají intenzivní jednání o prodloužení jeho stávající smlouvy. Jak nyní přiznal závodní ředitel Ducati, pan Gigi Dall’Igna, nyní přiznal, že se nejedná o vůbec snadná jednání.
 
Zároveň ale GigiDall’Igna prozradil, že již dal Dovimu ultimátum a do domácího závodního víkendu na italském okruhu Mugello, který se jede o prvním červnovém víkendu, již musí být jasno. Dle zákulisních informací ještě Dovi vyjednává s továrním týmem Repsol Honda.
 
„Myslím si, že tento problém vyřešíme již velmi brzy. Neustále s Andreou jednáme, ale je pravdou, že to nejsou vůbec snadná jednání. Aktuálně je naší prioritou obnovit kontrakt s Dovim, definitivní rozhodnutí by mělo padnout v Mugellu. Co se týče Jorgeho, tam nejsem spokojený ani já, ani Jorge a ani fanoušci Ducati. V Jerezu ale udělal pokrok, tak uvidíme, jak se mu bude dařit v dalších závodech,“ řekl Gigi Dall’Igna.