Paddock Blue 2018 racing
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 14. ledna do 20. ledna 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Dall’Igna: Nová aerodynamika pro Thajsko

Text: jnyk, Zdroj: GPOne.com, Foto: Ducati
Dall’Igna: Nová aerodynamika pro Thajsko
09.02.2018
 

Závodní ředitel italské továrny Ducati prozradil, že hlavní oblastí, na kterou se bude Ducati při následujících testech v Thajsku soustředit, bude aerodynamika.

Úvodní testy letošního roku na malajském okruhu Sepang International Circuit ovládl španělský závodník Jorge Lorenzo v sedle továrního motocyklu Ducati, když se mu podařilo prolomit aktuální rekord okruhu. Nyní se blíží další testy, které se pojedou na thajském okruhu Buriram.
 
Jak potvrdil závodní ředitel italské továrny Ducati, pan Gigi Dall’Igna, má italská továrna pro tento test připravenou další porci dílů, které potřebuje otestovat. Mezi nimi jsou i nové aerodynamické prvky zakomponované v kapotážích.
 
„Lorenzo se od Grand Prix v Brně neustále zlepšuje, má velmi dobrou rychlost, a to ukázal všem také při nedávných testech v Sepangu. Věřím, že mu letos dáme k dispozici takový materiál, aby mohl naplno předvést svůj skutečný potenciál. Pro další texty v Thajsku máme připravenu řadu novinek, co se aerodynamiky týče, takže v tomto testu se budeme soustředit především na tuto oblast. Máme řadu nápadů, tak si je potřebujeme ověřit v praxi,“ řekl Gigi Dall’Igna.