Paddock Blue 2018 racing
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 10. prosince do 16. prosince.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Dovi: Marc bude největší soupeř

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: Ducati
Dovi: Marc bude největší soupeř
13.01.2018
 

Italský závodník Andrea Dovizioso je přesvědčen o tom, že opět nejsilnějším hráčem v boji o mistrovský titul bude Marc Márquez na Hondě.

Do sezony 2017 nevstupoval italský závodník Andrea Dovizioso jako jeden z hlavních kandidátů na boj o mistrovský titul, i přesto dokázal překvapit a této výhody také náležitě využít. Jak nyní ale Dovi přiznal, v letošním roce to již tak snadné nebude, protože s ním již budou všichni počítat a nebude k dispozici moment překvapení.
 
„Určitě pro mne bylo pozitivní, že ode mne takové výsledky před sezonou 2017 nikdo nečekal. Nyní dobře víme, na čem jsme a co jsme schopni dokázat. Co se týče motorky i mého týmu, mnoho věcí se přes zimu téměř nezmění, proto jsem přesvědčen o tom, že v roce 2018 můžeme začít tam, kde jsme ve Valencii skončili. Naši soupeři si na nás ale letos budou dávat mnohem větší pozor,“ řekl Andrea Dovizioso.
 
Poté pokračoval slovy: „Nečeká nás snadná sezona, obzvláště Marc bude dle mého názoru hodně silný. Marc je jedním z nejchytřejších jezdců v MotoGP, padá hodně, ale jen v trénincích, v závodech téměř vůbec. Jeho největší výhodou je to, že dokáže najít svůj limit a pak jet na této hraně klidně celý závod.“