MMB-Vánoce 2019a
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 9. prosince do 15. prosince 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Espargaró: V továrně musejí zabrat

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: Aprilia
Espargaró: V továrně musejí zabrat
14.06.2019
 

Aleix Espargaró včera na tiskové konferenci prohlásil, že nyní musejí zapracovat inženýři v továrně, aby mohli mít jezdci Aprilie lepší výsledky.


Jezdci továrního týmu Aprilie jsou se svými výsledky zatím za očekáváními. Jak přiznal i na čtvrteční tiskové konferenci před svou domácí Grand Prix španělský závodník Aleix Espargaró, společně s Iannonem mají na inženýry v Noale ještě spoustu požadavků. 

Zároveň ale Aleix dodává, že pokud se inženýrům nepodaří současné problémy vyřešit, bude těžké najít prostor pro zlepšení v dalších závodech.

„Po každém tréninku máme dlouhé meetingy a celé reporty odesílám do továrny v Noale, takže naši inženýři jistě znají problém, které nás trápí. Ale občas je prostě lepší, když mohou být přítomni v boxu a vše vidět a slyšet živě, proto byli v Mugellu. Ale rozhodně si nemyslím, že díky tomu během jednoho týdne vše vyřeší. Důležité je, že stejné problémy trápí mne, Andreu i Bradleyho, takže se můžeme koncentrovat na konkrétní věci. Nyní musejí tvrdě pracovat, míč je na jejich straně hřiště. Já osobně cítím, že jedu dobře, ale prostě na této motorce aktuálně nemohu jet rychleji a tím ji přiblížit předním pozicím. Čeká nás tvrdá práce,“ řekl Aleix Espargaró