Paddock Blue 2018 racing
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 8. října do 14. října.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

GP České republiky - sobota

Text: jnyk
GP České republiky - sobota
04.08.2018
 

Na brněnském Masarykově okruhu pokračuje druhým dnem Grand Prix České republiky.

MotoGP - kvalifikace:
1.    Andrea Dovizioso ITA Ducati Team (GP18) 1m 54.689s 
2.    Valentino Rossi ITA Movistar Yamaha (YZR-M1) 1m 54.956s +0.267s 
3.    Marc Marquez ESP Repsol Honda (RC213V) 1m 54.961s +0.272s 
4.    Jorge Lorenzo ESP Ducati Team (GP18) 1m 55.038s +0.349s 
5.    Cal Crutchlow GBR LCR Honda (RC213V) 1m 55.055s +0.366s 
6.    Danilo Petrucci ITA Pramac Ducati (GP18) 1m 55.203s +0.514s 
7.    Johann Zarco FRA Monster Yamaha Tech3 (YZR-M1) 1m 55.221s +0.532s 
8.    Andrea Iannone ITA Suzuki Ecstar (GSX-RR) 1m 55.270s +0.581s 
9.    Alex Rins ESP Suzuki Ecstar (GSX-RR) 1m 55.431s +0.742s 
10.  Dani Pedrosa ESP Repsol Honda (RC213V) 1m 55.474s +0.785s 
11.  Tito Rabat ESP Reale Avintia (GP17) 1m 55.686s +0.997s 
12.  Maverick Viñales ESP Movistar Yamaha (YZR-M1) 1m 55.823s +1.134s 
13.  Franco Morbidelli ITA EG 0,0 Marc VDS (RC213V) 1m 56.029s 
14.  Alvaro Bautista ESP Angel Nieto Team (GP17) 1m 56.031s 
15.  Bradley Smith GBR Red Bull KTM Factory (RC16) 1m 56.218s 
16.  Hafizh Syahrin MAL Monster Yamaha Tech3 (YZR-M1) 1m 56.285s 
17.  Jack Miller AUS Pramac Ducati (GP17) 1m 56.316s 
18.  Stefan Bradl GER HRC Honda Team (RC213V) 1m 56.330s 
19.  Pol Espargaro ESP Red Bull KTM Factory (RC16) 1m 56.353s 
20.  Takaaki Nakagami JPN LCR Honda (RC213V) 1m 56.512s 
21.  Sylvain Guintoli FRA Suzuki Ecstar (GSX-RR) 1m 57.037s 
22.  Thomas Luthi SWI EG 0,0 Marc VDS (RC213V) 1m 57.208s 
23.  Karel Abraham CZE Angel Nieto Team (GP16) 1m 57.217s 
24.  Aleix Espargaro ESP Factory Aprilia Gresini (RS-GP) 1m 57.250s 
25.  Scott Redding GBR Factory Aprilia Gresini (RS-GP) 1m 57.438s 
26.  Xavier Simeon ESP Reale Avintia (GP16) 1m 58.048s 
 
Moto2 - kvalifikace:
1.    Luca Marini ITA SKY Racing Team VR46 (Kalex) 2m 2.244s 
2.    Alex Marquez SPA EG 0,0 Marc VDS (Kalex) 2m 2.359s 
3.    Mattia Pasini ITA Italtrans Racing Team (Kalex) 2m 2.417s 
4.    Miguel Oliveira POR Red Bull KTM Ajo (KTM) 2m 2.446s 
5.    Marcel Schrotter GER Dynavolt Intact GP (Kalex) 2m 2.449s 
6.    Francesco Bagnaia ITA SKY Racing Team VR46 (Kalex) 2m 2.451s 
7.    Brad Binder RSA Red Bull KTM Ajo (KTM) 2m 2.493s 
8.    Xavi Vierge SPA Dynavolt Intact GP (Kalex) 2m 2.505s 
9.    Dominique Aegerter SWI Kiefer Racing (KTM) 2m 2.520s 
10.  Lorenzo Baldassarri ITA Pons HP40 (Kalex) 2m 2.649s 
11.  Jorge Navarro SPA Federal Oil Gresini Moto2 (Kalex) 2m 2.653s 
12.  Joan Mir SPA EG 0,0 Marc VDS (Kalex) 2m 2.748s 
13.  Iker Lecuona SPA Swiss Innovative Investors (KTM) 2m 2.749s 
14.  Fabio Quartararo FRA Boost - Speed Up Racing (Speed Up) 2m 2.760s 
15.  Andrea Locatelli ITA Italtrans Racing Team (Kalex) 2m 2.824s 
16.  Simone Corsi ITA Tasca Racing Scuderia Moto2 (Kalex) 2m 2.905s 
17.  Romano Fenati ITA Marinelli Snipers Team (Kalex) 2m 3.106s 
18.  Bo Bendsneyder NED Tech 3 Racing (Tech 3) 2m 3.235s 
19.  Remy Gardner AUS Tech 3 Racing (Tech 3) 2m 3.273s 
20.  Khairul Idham Pawi MAL IDEMITSU Honda Team Asia (Kalex) 2m 3.301s 
21.  Augusto Fernandez SPA Pons HP40 (Kalex) 2m 3.363s 
22.  Sam Lowes GBR Swiss Innovative Investors (KTM) 2m 3.385s 
23.  Joe Roberts USA NTS RW Racing GP (NTS) 2m 3.540s 
24.  Danny Kent GBR Boost - Speed Up Racing (Speed Up) 2m 3.548s 
25.  Tetsuta Nagashima JPN IDEMITSU Honda Team Asia (Kalex) 2m 3.569s 
26.  Steven Odendaal RSA NTS RW Racing GP (NTS) 2m 3.594s 
27.  Stefano Manzi ITA Forward Racing Team (Suter) 2m 3.613s 
28.  Niki Tuuli FIN Petronas Sprinta Racing (Kalex) 2m 3.873s 
29.  Sheridan Morais POR Willi Race Racing Team (Kalex) 2m 4.126s 
30.  Jules Danilo FRA Nashi Argan SAG Team (Kalex) 2m 4.281s 
31.  Xavi Cardelus AND Team Stylobike (Kalex) 2m 4.659s 
32.  Alejandro Medina SPA SAG Team (Kalex) 2m 4.869s 
33.  Eric Granado BRA Forward Racing Team (Suter) bez času
 
Moto3 - kvalifikace:
1.    Jakub Kornfeil CZE Redox PruestelGP (KTM) 2m 7.981s 
2.    John McPhee GBR CIP - Green Power (KTM) 2m 8.400s 
3.    Marcos Ramirez SPA Bester Capital Dubai (KTM) 2m 8.426s 
4.    Philipp Oettl GER Sudmetal Schedl GP Racing (KTM) 2m 8.445s 
5.    Fabio Di Giannantonio ITA Del Conca Gresini Moto3 (Honda) 2m 8.473s 
6.    Aron Canet SPA Estrella Galicia 0,0 (Honda) 2m 8.556s 
7.    Gabriel Rodrigo ARG RBA BOE Skull Rider (KTM) 2m 8.778s 
8.    Nakarin Atiratphuvapat THA Honda Team Asia (Honda) 2m 8.885s 
9.    Niccolò Antonelli ITA SIC58 Squadra Corse (Honda) 2m 9.004s 
10.  Enea Bastianini ITA Leopard Racing (Honda) 2m 9.078s 
11.  Jaume Masia SPA Bester Capital Dubai (KTM) 2m 9.144s 
12.  Kazuki Masaki JPN RBA BOE Skull Rider (KTM) 2m 9.159s 
13.  Dennis Foggia ITA SKY Racing Team VR46 (KTM) 2m 9.162s 
14.  Marco Bezzecchi ITA Redox PruestelGP (KTM) 2m 9.205s 
15.  Albert Arenas SPA Angel Nieto Team Moto3 (KTM) 2m 9.333s 
16.  Tony Arbolino ITA Marinelli Snipers Team (Honda) 2m 9.494s 
17.  Lorenzo Dalla Porta ITA Leopard Racing (Honda) 2m 9.524s 
18.  Nicolo Bulega ITA SKY Racing Team VR46 (KTM) 2m 9.591s 
19.  Darryn Binder RSA Red Bull KTM Ajo (KTM) 2m 9.709s 
20.  Kaito Toba JPN Honda Team Asia (Honda) 2m 9.807s 
21.  Adam Norrodin MAL Petronas Sprinta Racing (Honda) 2m 10.146s 
22.  Andrea Migno ITA Angel Nieto Team Moto3 (KTM) 2m 10.274s 
23.  Stefano Nepa ITA CIP - Green Power (KTM) 2m 10.408s 
24.  Vicente Perez SPA Reale Avintia Academy 77 (KTM) 2m 10.439s 
25.  Alonso Lopez SPA Estrella Galicia 0,0 (Honda) 2m 11.049s 
26.  Filip Salac CZE Cuna de Campeones Czech Talent (KTM) 2m 11.119s 
27.  Tatsuki Suzuki JPN SIC58 Squadra Corse (Honda) bez času
28.  Ayumu Sasaki JPN Petronas Sprinta Racing (Honda) bez času
 
MotoGP - 4. trénink:
1.    Marc Marquez ESP Repsol Honda (RC213V) 1m 56.149s
2.    Andrea Iannone ITA Suzuki Ecstar (GSX-RR) 1m 56.658s +0.509s 
3.    Alex Rins ESP Suzuki Ecstar (GSX-RR) 1m 56.779s +0.630s 
4.    Jack Miller AUS Pramac Ducati (GP17) 1m 56.868s +0.719s 
5.    Alvaro Bautista ESP Angel Nieto Team (GP17) 1m 56.901s +0.752s 
6.    Dani Pedrosa ESP Repsol Honda (RC213V) 1m 56.969s +0.820s 
7.    Valentino Rossi ITA Movistar Yamaha (YZR-M1) 1m 56.971s +0.822s 
8.    Danilo Petrucci ITA Pramac Ducati (GP18) 1m 57.002s +0.853s 
9.    Cal Crutchlow GBR LCR Honda (RC213V) 1m 57.061s +0.912s 
10.  Andrea Dovizioso ITA Ducati Team (GP18) 1m 57.137s +0.988s 
11.  Takaaki Nakagami JPN LCR Honda (RC213V)* 1m 57.145s +0.996s
12.  Jorge Lorenzo ESP Ducati Team (GP18) 1m 57.200s +1.051s 
13.  Hafizh Syahrin MAL Monster Yamaha Tech3 (YZR-M1) 1m 57.206s +1.057s 
14.  Tito Rabat ESP Reale Avintia (GP17) 1m 57.263s +1.114s
15.  Johann Zarco FRA Monster Yamaha Tech3 (YZR-M1) 1m 57.290s +1.141s 
16.  Franco Morbidelli ITA EG 0,0 Marc VDS (RC213V) 1m 57.326s +1.177s 
17.  Maverick Viñales ESP Movistar Yamaha (YZR-M1) 1m 57.464s +1.315s 
18.  Aleix Espargaro ESP Factory Aprilia Gresini (RS-GP) 1m 57.473s +1.324s 
19.  Stefan Bradl GER HRC Honda Team (RC213V) 1m 57.510s +1.361s 
20.  Scott Redding GBR Factory Aprilia Gresini (RS-GP) 1m 57.564s +1.415s 
21.  Karel Abraham CZE Angel Nieto Team (GP16) 1m 57.715s +1.566s 
22.  Thomas Luthi SWI EG 0,0 Marc VDS (RC213V) 1m 57.814s +1.665s 
23.  Pol Espargaro ESP Red Bull KTM Factory (RC16) 1m 57.951s +1.802s 
24.  Bradley Smith GBR Red Bull KTM Factory (RC16) 1m 58.100s +1.951s 
25.  Sylvain Guintoli FRA Suzuki Ecstar (GSX-RR) 1m 58.375s +2.226s 
26.  Xavier Simeon ESP Reale Avintia (GP16) 1m 58.635s +2.486s 
 
Moto2 - 3. trénink:
1.    Francesco Bagnaia ITA SKY Racing Team VR46 (Kalex) 2m 2.643s 
2.    Luca Marini ITA SKY Racing Team VR46 (Kalex) 2m 2.735s 
3.    Alex Marquez SPA EG 0,0 Marc VDS (Kalex) 2m 3.015s 
4.    Iker Lecuona SPA Swiss Innovative Investors (KTM) 2m 3.065s 
5.    Marcel Schrotter GER Dynavolt Intact GP (Kalex) 2m 3.129s 
6.    Joan Mir SPA EG 0,0 Marc VDS (Kalex) 2m 3.157s 
7.    Miguel Oliveira POR Red Bull KTM Ajo (KTM) 2m 3.216s 
8.    Romano Fenati ITA Marinelli Snipers Team (Kalex) 2m 3.239s 
9.    Remy Gardner AUS Tech 3 Racing (Tech 3) 2m 3.244s 
10.  Andrea Locatelli ITA Italtrans Racing Team (Kalex) 2m 3.364s 
11.  Mattia Pasini ITA Italtrans Racing Team (Kalex) 2m 3.412s 
12.  Lorenzo Baldassarri ITA Pons HP40 (Kalex) 2m 3.482s 
13.  Tetsuta Nagashima JPN IDEMITSU Honda Team Asia (Kalex) 2m 3.548s 
14.  Fabio Quartararo FRA Boost - Speed Up Racing (Speed Up) 2m 3.570s 
15.  Sam Lowes GBR Swiss Innovative Investors (KTM) 2m 3.612s 
16.  Jorge Navarro SPA Federal Oil Gresini Moto2 (Kalex) 2m 3.618s 
17.  Xavi Vierge SPA Dynavolt Intact GP (Kalex) 2m 3.657s 
18.  Bo Bendsneyder NED Tech 3 Racing (Tech 3) 2m 3.745s 
19.  Brad Binder RSA Red Bull KTM Ajo (KTM) 2m 3.793s 
20.  Khairul Idham Pawi MAL IDEMITSU Honda Team Asia (Kalex) 2m 3.823s 
21.  Dominique Aegerter SWI Kiefer Racing (KTM) 2m 3.831s 
22.  Augusto Fernandez SPA Pons HP40 (Kalex) 2m 4.043s 
23.  Simone Corsi ITA Tasca Racing Scuderia Moto2 (Kalex) 2m 4.067s 
24.  Steven Odendaal RSA NTS RW Racing GP (NTS) 2m 4.233s 
25.  Danny Kent GBR Boost - Speed Up Racing (Speed Up) 2m 4.308s 
26.  Joe Roberts USA NTS RW Racing GP (NTS) 2m 4.318s 
27.  Stefano Manzi ITA Forward Racing Team (Suter) 2m 4.424s 
28.  Niki Tuuli FIN Petronas Sprinta Racing (Kalex) 2m 4.724s 
29.  Jules Danilo FRA Nashi Argan SAG Team (Kalex) 2m 5.124s 
30.  Eric Granado BRA Forward Racing Team (Suter) 2m 5.355s 
31.  Xavi Cardelus AND Team Stylobike (Kalex) 2m 5.385s 
32.  Alejandro Medina SPA SAG Team (Kalex) 2m 5.434s 
33.  Sheridan Morais POR Willi Race Racing Team (Kalex) 2m 5.590s
 
MotoGP - 3. trénink: 
1.    Valentino Rossi ITA Movistar Yamaha (YZR-M1) 1m 55.175s 
2.    Danilo Petrucci ITA Pramac Ducati (GP18) 1m 55.261s +0.086s 
3.    Jorge Lorenzo ESP Ducati Team (GP18) 1m 55.326s +0.151s 
4.    Marc Marquez ESP Repsol Honda (RC213V) 1m 55.458s +0.283s 
5.    Andrea Iannone ITA Suzuki Ecstar (GSX-RR) 1m 55.499s +0.324s 
6.    Dani Pedrosa ESP Repsol Honda (RC213V) 1m 55.517s +0.342s 
7.    Cal Crutchlow GBR LCR Honda (RC213V) 1m 55.617s +0.442s 
8.    Johann Zarco FRA Monster Yamaha Tech3 (YZR-M1) 1m 55.628s +0.453s
9.    Tito Rabat ESP Reale Avintia (GP17) 1m 55.663s +0.488s 
10.  Andrea Dovizioso ITA Ducati Team (GP18) 1m 55.721s +0.546s
11.  Maverick Viñales ESP Movistar Yamaha (YZR-M1) 1m 55.776s +0.601s 
12.  Aleix Espargaro ESP Factory Aprilia Gresini (RS-GP) 1m 55.810s +0.635s 
13.  Jack Miller AUS Pramac Ducati (GP17) 1m 55.841s +0.666s 
14.  Alvaro Bautista ESP Angel Nieto Team (GP17) 1m 55.916s +0.741s 
15.  Franco Morbidelli ITA EG 0,0 Marc VDS (RC213V) 1m 55.933s +0.758s 
16.  Hafizh Syahrin MAL Monster Yamaha Tech3 (YZR-M1) 1m 56.013s +0.838s
17.  Alex Rins ESP Suzuki Ecstar (GSX-RR) 1m 56.109s +0.934s 
18.  Pol Espargaro ESP Red Bull KTM Factory (RC16) 1m 56.280s +1.105s 
19.  Bradley Smith GBR Red Bull KTM Factory (RC16) 1m 56.486s +1.311s 
20.  Stefan Bradl GER HRC Honda Team (RC213V) 1m 56.686s +1.511s 
21.  Scott Redding GBR Factory Aprilia Gresini (RS-GP) 1m 56.902s +1.727s 
22.  Karel Abraham CZE Angel Nieto Team (GP16) 1m 56.964s +1.789s 
23.  Takaaki Nakagami JPN LCR Honda (RC213V) 1m 57.008s +1.833s 
24.  Sylvain Guintoli FRA Suzuki Ecstar (GSX-RR) 1m 57.204s +2.029s 
25.  Thomas Luthi SWI EG 0,0 Marc VDS (RC213V) 1m 57.322s +2.147s 
26.  Xavier Simeon ESP Reale Avintia (GP16) 1m 57.560s +2.385s
 
Moto3 - 2 - trénink:
1.    Gabriel Rodrigo ARG RBA BOE Skull Rider (KTM) 2m 8.115s 
2.    Jakub Kornfeil CZE Redox PruestelGP (KTM) 2m 8.189s 
3.    Fabio Di Giannantonio ITA Del Conca Gresini Moto3 (Honda) 2m 8.504s 
4.    Lorenzo Dalla Porta ITA Leopard Racing (Honda) 2m 8.565s 
5.    Albert Arenas SPA Angel Nieto Team Moto3 (KTM) 2m 8.570s 
6.    Nicolo Bulega ITA SKY Racing Team VR46 (KTM) 2m 8.590s 
7.    Aron Canet SPA Estrella Galicia 0,0 (Honda) 2m 8.627s 
8.    Enea Bastianini ITA Leopard Racing (Honda) 2m 8.669s 
9.    Ayumu Sasaki JPN Petronas Sprinta Racing (Honda) 2m 8.712s 
10.  Jaume Masia SPA Bester Capital Dubai (KTM) 2m 8.726s 
11.  Marcos Ramirez SPA Bester Capital Dubai (KTM) 2m 8.803s 
12.  Filip Salac CZE Cuna de Campeones Czech Talent (KTM) 2m 8.857s 
13.  Niccolò Antonelli ITA SIC58 Squadra Corse (Honda) 2m 8.878s 
14.  Tatsuki Suzuki JPN SIC58 Squadra Corse (Honda) 2m 8.964s 
15.  Philipp Oettl GER Sudmetal Schedl GP Racing (KTM) 2m 8.988s 
16.  Adam Norrodin MAL Petronas Sprinta Racing (Honda) 2m 8.996s 
17.  John McPhee GBR CIP - Green Power (KTM) 2m 9.176s 
18.  Tony Arbolino ITA Marinelli Snipers Team (Honda) 2m 9.211s 
19.  Alonso Lopez SPA Estrella Galicia 0,0 (Honda) 2m 9.226s 
20.  Kazuki Masaki JPN RBA BOE Skull Rider (KTM) 2m 9.279s 
21.  Nakarin Atiratphuvapat THA Honda Team Asia (Honda) 2m 9.330s 
22.  Kaito Toba JPN Honda Team Asia (Honda) 2m 9.380s 
23.  Marco Bezzecchi ITA Redox PruestelGP (KTM) 2m 9.407s 
24.  Darryn Binder RSA Red Bull KTM Ajo (KTM) 2m 9.523s 
25.  Dennis Foggia ITA SKY Racing Team VR46 (KTM) 2m 9.592s 
26.  Andrea Migno ITA Angel Nieto Team Moto3 (KTM) 2m 9.689s 
27.  Stefano Nepa ITA CIP - Green Power (KTM) 2m 10.051s 
28.  Vicente Perez SPA Reale Avintia Academy 77 (KTM) 2m 10.165s