KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 11. listopadu do 17. listopadu 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

GP Japonska 2019 – sobota

Foto: Honda
GP Japonska 2019 – sobota
19.10.2019
 

VÝSLEDKOVÝ SERVIS – výsledky sobotních volných tréninků a kvalifikací na Grand Prix Japonska.


Kategorie Moto3 – 3. volný trénink
1 Ai OGURA JPN Honda Team Asia HONDA 2'08.385
2 Makar YURCHENKO KAZ BOE Skull Rider Mugen Race KTM 2'08.431 +0.046
3 Andrea MIGNO ITA Mugen Race KTM 2'09.225 +0.840
4 Raul FERNANDEZ SPA Gaviota Angel Nieto Team KTM 2'09.323 +0.938
5 Jaume MASIA SPA Mugen Race KTM 2'09.350 +0.965
6 Sergio GARCIA SPA Estrella Galicia 0,0 HONDA 2'09.352 +0.967
7 Tom BOOTH-AMOS GBR CIP Green Power KTM 2'09.580 +1.195
8 Alonso LOPEZ SPA Estrella Galicia 0,0 HONDA 2'09.658 +1.273
9 Celestino VIETTI ITA SKY Racing Team VR46 KTM 2'09.661 +1.276
10 Tony ARBOLINO ITA VNE Snipers HONDA 2'09.761 +1.376
11 Darryn BINDER RSA CIP Green Power KTM 2'09.837 +1.452
12 Stefano NEPA ITA Reale Avintia Arizona 77 KTM 2'09.904 +1.519
13 Tatsuki SUZUKI JPN SIC58 Squadra Corse HONDA 2'09.956 +1.571
14 Albert ARENAS SPA Gaviota Angel Nieto Team KTM 2'10.385 +2.000
15 Romano FENATI ITA VNE Snipers HONDA 2'10.433 +2.048
16 Lorenzo DALLA PORTA ITA Leopard Racing HONDA 2'10.569 +2.184
17 Niccolò ANTONELLI ITA SIC58 Squadra Corse HONDA 2'10.637 +2.252
18 Ayumu SASAKI JPN Petronas Sprinta Racing HONDA 2'10.707 +2.322
19 Marcos RAMIREZ SPA Leopard Racing HONDA 2'10.791 +2.406
20 Jakub KORNFEIL CZE Redox PruestelGP KTM 2'10.823 +2.438
21 Gabriel RODRIGO ARG Kömmerling Gresini Moto3 HONDA 2'10.896 +2.511
22 Kaito TOBA JPN Honda Team Asia HONDA 2'10.973 +2.588
23 Can ONCU TUR Red Bull KTM Ajo KTM 2'11.307 +2.922
24 Ryusei YAMANAKA JPN Estrella Galicia 0,0 HONDA 2'11.340 +2.955
25 John MCPHEE GBR Petronas Sprinta Racing HONDA 2'11.904 +3.519
26 Aron CANET SPA Sterilgarda Max Racing Team KTM 2'12.258 +3.873
27 Dennis FOGGIA ITA SKY Racing Team VR46 KTM 2'12.382 +3.997
28 Kazuki MASAKI JPN BOE Skull Rider Mugen Race KTM 2'12.999 +4.614
29 Riccardo ROSSI ITA Kömmerling Gresini Moto3 HONDA 2'13.071 +4.686
--------------------------- (107% 2'17.372)
Sho HASEGAWA JPN Team Anija Club Y's HONDA 2'17.954 +9.569
---------------------------
Filip SALAC CZE Redox PruestelGP KTM

Kategorie Moto2 – 3. volný trénink
1 Jake DIXON GBR Gaviota Angel Nieto Team KTM 2'03.259
2 Remy GARDNER AUS ONEXOX TKKR SAG Team KALEX 2'03.628 +0.369
3 Luca MARINI ITA SKY Racing Team VR46 KALEX 2'03.855 +0.596
4 Nicolo BULEGA ITA SKY Racing Team VR46 KALEX 2'03.865 +0.606
5 Tetsuta NAGASHIMA JPN ONEXOX TKKR SAG Team KALEX 2'04.004 +0.745
6 Stefano MANZI ITA MV Agusta Temporary Forward MV AGUSTA 2'04.102 +0.843
7 Thomas LUTHI SWI Dynavolt Intact GP KALEX 2'04.385 +1.126
8 Iker LECUONA SPA monday.com American Racing KTM 2'04.423 +1.164
9 Andrea LOCATELLI ITA Italtrans Racing Team KALEX 2'04.499 +1.240
10 Bo BENDSNEYDER NED NTS RW Racing GP NTS 2'04.518 +1.259
11 Lorenzo BALDASSARRI ITA FLEXBOX HP 40 KALEX 2'04.542 +1.283
12 Brad BINDER RSA Red Bull KTM Ajo KTM 2'04.634 +1.375
13 Marco BEZZECCHI ITA Red Bull KTM Tech 3 KTM 2'04.840 +1.581
14 Jorge NAVARRO SPA Beta Tools Speed Up SPEED UP 2'04.911 +1.652
15 Dominique AEGERTER SWI MV Agusta Temporary Forward MV AGUSTA 2'04.928 +1.669
16 Augusto FERNANDEZ SPA FLEXBOX HP 40 KALEX 2'05.109 +1.850
17 Enea BASTIANINI ITA Italtrans Racing Team KALEX 2'05.168 +1.909
18 Alex MARQUEZ SPA EG 0,0 Marc VDS KALEX 2'05.367 +2.108
19 Fabio DI GIANNANTONIO ITA Beta Tools Speed Up SPEED UP 2'05.412 +2.153
20 Jesko RAFFIN SWI NTS RW Racing GP NTS 2'05.418 +2.159
21 Joe ROBERTS USA monday.com American Racing KTM 2'05.443 +2.184
22 Sam LOWES GBR Federal Oil Gresini Moto2 KALEX 2'05.542 +2.283
23 Xavi VIERGE SPA EG 0,0 Marc VDS KALEX 2'05.711 +2.452
24 Dimas EKKY PRATAMA INA IDEMITSU Honda Team Asia KALEX 2'05.886 +2.627
25 Mattia PASINI ITA Tasca Racing Scuderia Moto2 KALEX 2'05.945 +2.686
26 Jorge MARTIN SPA Red Bull KTM Ajo KTM 2'06.325 +3.066
27 Marcel SCHROTTER GER Dynavolt Intact GP KALEX 2'06.385 +3.126
28 Philipp OETTL GER Red Bull KTM Tech 3 KTM 2'06.498 +3.239
29 Lukas TULOVIC GER Kiefer Racing KTM 2'07.197 +3.938
30 Somkiat CHANTRA THA IDEMITSU Honda Team Asia KALEX 2'07.284 +4.025
31 Xavi CARDELUS AND Gaviota Angel Nieto Team KTM 2'07.518 +4.259
32 Adam NORRODIN MAL Petronas Sprinta Racing KALEX 2'08.319 +5.060

Kategorie MotoGP – 3. volný trénink
1 Danilo PETRUCCI ITA Ducati Team DUCATI 1'54.710
2 Marc MARQUEZ SPA Repsol Honda Team HONDA 1'54.884 +0.174
3 Franco MORBIDELLI ITA Petronas Yamaha SRT YAMAHA 1'55.175 +0.465
4 Maverick VIÑALES SPA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA 1'55.458 +0.748
5 Sylvain GUINTOLI FRA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 1'55.590 +0.880
6 Andrea DOVIZIOSO ITA Ducati Team DUCATI 1'55.722 +1.012
7 Alex RINS SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 1'55.796 +1.086
8 Fabio QUARTARARO FRA Petronas Yamaha SRT YAMAHA 1'55.811 +1.101
9 Pol ESPARGARO SPA Red Bull KTM Factory Racing KTM 1'55.824 +1.114
10 Miguel OLIVEIRA POR Red Bull KTM Tech 3 KTM 1'55.860 +1.150
11 Joan MIR SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 1'55.972 +1.262
12 Valentino ROSSI ITA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA 1'56.230 +1.520
13 Mika KALLIO FIN Red Bull KTM Factory Racing KTM 1'56.243 +1.533
14 Aleix ESPARGARO SPA Aprilia Racing Team Gresini APRILIA 1'56.397 +1.687
15 Takaaki NAKAGAMI JPN LCR Honda IDEMITSU HONDA 1'56.537 +1.827
16 Karel ABRAHAM CZE Reale Avintia Racing DUCATI 1'56.809 +2.099
17 Cal CRUTCHLOW GBR LCR Honda CASTROL HONDA 1'56.812 +2.102
18 Jack MILLER AUS Pramac Racing DUCATI 1'56.840 +2.130
19 Francesco BAGNAIA ITA Pramac Racing DUCATI 1'57.176 +2.466
20 Andrea IANNONE ITA Aprilia Racing Team Gresini APRILIA 1'57.226 +2.516
21 Hafizh SYAHRIN MAL Red Bull KTM Tech 3 KTM 1'57.555 +2.845
22 Jorge LORENZO SPA Repsol Honda Team HONDA 1'57.605 +2.895
23 Tito RABAT SPA Reale Avintia Racing DUCATI 1'58.621 +3.911

Kategorie Moto3 – 1. kvalifikace
1 Alonso LOPEZ SPA Estrella Galicia 0,0 HONDA 2'09.680
2 Niccolò ANTONELLI ITA SIC58 Squadra Corse HONDA 2'09.916 +0.236
3 Sergio GARCIA SPA Estrella Galicia 0,0 HONDA 2'09.961 +0.281
4 Makar YURCHENKO KAZ BOE Skull Rider Mugen Race KTM 2'10.239 +0.559
5 Jaume MASIA SPA Mugen Race KTM 2'10.380 +0.700
6 Ryusei YAMANAKA JPN Estrella Galicia 0,0 HONDA 2'11.256 +1.576
7 Stefano NEPA ITA Reale Avintia Arizona 77 KTM 2'11.341 +1.661
8 Romano FENATI ITA VNE Snipers HONDA 2'11.350 +1.670
9 Can ONCU TUR Red Bull KTM Ajo KTM 2'11.547 +1.867
10 Kazuki MASAKI JPN BOE Skull Rider Mugen Race KTM 2'11.780 +2.100
11 Riccardo ROSSI ITA Kömmerling Gresini Moto3 HONDA 2'11.794 +2.114
12 Raul FERNANDEZ SPA Gaviota Angel Nieto Team KTM 2'11.899 +2.219
13 Tony ARBOLINO ITA VNE Snipers HONDA 2'12.393 +2.713
14 Tom BOOTH-AMOS GBR CIP Green Power KTM 2'12.878 +3.198
15 Dennis FOGGIA ITA SKY Racing Team VR46 KTM 2'13.163 +3.483
-----------------------------
Filip SALAC CZE Redox PruestelGP KTM

Kategorie Moto3 – 2. kvalifikace
1 Niccolò ANTONELLI ITA SIC58 Squadra Corse HONDA 2'09.293
2 Alonso LOPEZ SPA Estrella Galicia 0,0 HONDA 2'09.379 +0.086
3 Tatsuki SUZUKI JPN SIC58 Squadra Corse HONDA 2'09.626 +0.333
4 Makar YURCHENKO KAZ BOE Skull Rider Mugen Race KTM 2'09.694 +0.401
5 Sergio GARCIA SPA Estrella Galicia 0,0 HONDA 2'09.700 +0.407
6 Lorenzo DALLA PORTA ITA Leopard Racing HONDA 2'10.104 +0.811
7 Jakub KORNFEIL CZE Redox PruestelGP KTM 2'10.156 +0.863
8 Aron CANET SPA Sterilgarda Max Racing Team KTM 2'10.159 +0.866
9 Celestino VIETTI ITA SKY Racing Team VR46 KTM 2'10.350 +1.057
10 Gabriel RODRIGO ARG Kömmerling Gresini Moto3 HONDA 2'10.377 +1.084
11 John MCPHEE GBR Petronas Sprinta Racing HONDA 2'10.397 +1.104
12 Marcos RAMIREZ SPA Leopard Racing HONDA 2'10.483 +1.190
13 Albert ARENAS SPA Gaviota Angel Nieto Team KTM 2'10.731 +1.438
14 Darryn BINDER RSA CIP Green Power KTM 2'10.738 +1.445
15 Andrea MIGNO ITA Mugen Race KTM 2'10.820 +1.527
16 Kaito TOBA JPN Honda Team Asia HONDA 2'10.981 +1.688
17 Ayumu SASAKI JPN Petronas Sprinta Racing HONDA 2'11.395 +2.102
-----------------------
Ai OGURA JPN Honda Team Asia HONDA

Kategorie Moto2 – 1. kvalifikace
1 Remy GARDNER AUS ONEXOX TKKR SAG Team KALEX 2'03.132
2 Jorge NAVARRO SPA Beta Tools Speed Up SPEED UP 2'03.620 +0.488
3 Marco BEZZECCHI ITA Red Bull KTM Tech 3 KTM 2'04.044 +0.912
4 Somkiat CHANTRA THA IDEMITSU Honda Team Asia KALEX 2'04.115 +0.983
5 Andrea LOCATELLI ITA Italtrans Racing Team KALEX 2'04.132 +1.000
6 Xavi VIERGE SPA EG 0,0 Marc VDS KALEX 2'04.219 +1.087
7 Fabio DI GIANNANTONIO ITA Beta Tools Speed Up SPEED UP 2'04.349 +1.217
8 Jesko RAFFIN SWI NTS RW Racing GP NTS 2'04.663 +1.531
9 Mattia PASINI ITA Tasca Racing Scuderia Moto2 KALEX 2'05.053 +1.921
10 Joe ROBERTS USA monday.com American Racing KTM 2'05.476 +2.344
11 Dimas EKKY PRATAMA INA IDEMITSU Honda Team Asia KALEX 2'05.642 +2.510
12 Lukas TULOVIC GER Kiefer Racing KTM 2'05.850 +2.718
13 Bo BENDSNEYDER NED NTS RW Racing GP NTS 2'05.960 +2.828
14 Dominique AEGERTER SWI MV Agusta Temporary Forward MV AGUSTA 2'06.355 +3.223
15 Philipp OETTL GER Red Bull KTM Tech 3 KTM 2'06.725 +3.593
16 Xavi CARDELUS AND Gaviota Angel Nieto Team KTM 2'07.283 +4.151
17 Adam NORRODIN MAL Petronas Sprinta Racing KALEX 2'07.613 +4.481
---------------------------
Jake DIXON GBR Gaviota Angel Nieto Team KTM

Kategorie Moto2 – 2. kvalifikace
1 Luca MARINI ITA SKY Racing Team VR46 KALEX 2'00.985
2 Augusto FERNANDEZ SPA FLEXBOX HP 40 KALEX 2'02.133 +1.148
3 Lorenzo BALDASSARRI ITA FLEXBOX HP 40 KALEX 2'02.212 +1.227
4 Alex MARQUEZ SPA EG 0,0 Marc VDS KALEX 2'02.306 +1.321
5 Jorge NAVARRO SPA Beta Tools Speed Up SPEED UP 2'02.411 +1.426
6 Somkiat CHANTRA THA IDEMITSU Honda Team Asia KALEX 2'02.435 +1.450
7 Thomas LUTHI SWI Dynavolt Intact GP KALEX 2'02.483 +1.498
8 Marco BEZZECCHI ITA Red Bull KTM Tech 3 KTM 2'02.558 +1.573
9 Marcel SCHROTTER GER Dynavolt Intact GP KALEX 2'02.598 +1.613
10 Remy GARDNER AUS ONEXOX TKKR SAG Team KALEX 2'02.687 +1.702
11 Stefano MANZI ITA MV Agusta Temporary Forward MV AGUSTA 2'02.714 +1.729
12 Enea BASTIANINI ITA Italtrans Racing Team KALEX 2'02.982 +1.997
13 Iker LECUONA SPA monday.com American Racing KTM 2'03.073 +2.088
14 Jorge MARTIN SPA Red Bull KTM Ajo KTM 2'03.077 +2.092
15 Sam LOWES GBR Federal Oil Gresini Moto2 KALEX 2'03.479 +2.494
16 Tetsuta NAGASHIMA JPN ONEXOX TKKR SAG Team KALEX 2'03.517 +2.532
17 Nicolo BULEGA ITA SKY Racing Team VR46 KALEX 2'03.677 +2.692
18 Brad BINDER RSA Red Bull KTM Ajo KTM 2'05.963 +4.978

Kategorie MotoGP – 4. volný trénink
1 Marc MARQUEZ SPA Repsol Honda Team HONDA 1'48.940
2 Maverick VIÑALES SPA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA 1'50.282 +1.342
3 Fabio QUARTARARO FRA Petronas Yamaha SRT YAMAHA 1'50.674 +1.734
4 Cal CRUTCHLOW GBR LCR Honda CASTROL HONDA 1'50.747 +1.807
5 Valentino ROSSI ITA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA 1'50.748 +1.808
6 Pol ESPARGARO SPA Red Bull KTM Factory Racing KTM 1'51.306 +2.366
7 Alex RINS SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 1'51.348 +2.408
8 Andrea DOVIZIOSO ITA Ducati Team DUCATI 1'51.457 +2.517
9 Takaaki NAKAGAMI JPN LCR Honda IDEMITSU HONDA 1'51.577 +2.637
10 Francesco BAGNAIA ITA Pramac Racing DUCATI 1'51.617 +2.677
11 Danilo PETRUCCI ITA Ducati Team DUCATI 1'51.659 +2.719
12 Jack MILLER AUS Pramac Racing DUCATI 1'52.068 +3.128
13 Sylvain GUINTOLI FRA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 1'52.203 +3.263
14 Miguel OLIVEIRA POR Red Bull KTM Tech 3 KTM 1'52.411 +3.471
15 Hafizh SYAHRIN MAL Red Bull KTM Tech 3 KTM 1'52.932 +3.992
16 Mika KALLIO FIN Red Bull KTM Factory Racing KTM 1'52.934 +3.994
17 Joan MIR SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 1'54.694 +5.754
18 Franco MORBIDELLI ITA Petronas Yamaha SRT YAMAHA 1'55.062 +6.122
19 Karel ABRAHAM CZE Reale Avintia Racing DUCATI 1'55.102 +6.162
20 Aleix ESPARGARO SPA Aprilia Racing Team Gresini APRILIA 1'55.651 +6.711
21 Andrea IANNONE ITA Aprilia Racing Team Gresini APRILIA 1'55.845 +6.905
------------------ (107% 1'56.565)
Jorge LORENZO SPA Repsol Honda Team HONDA 1'57.017 +8.077
------------------
Tito RABAT SPA Reale Avintia Racing DUCATI

Kategorie MotoGP – 1. kvalifikace
1 Cal CRUTCHLOW GBR LCR Honda CASTROL HONDA 1'46.695
2 Alex RINS SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 1'46.964 +0.269
3 Takaaki NAKAGAMI JPN LCR Honda IDEMITSU HONDA 1'46.998 +0.303
4 Francesco BAGNAIA ITA Pramac Racing DUCATI 1'47.594 +0.899
5 Pol ESPARGARO SPA Red Bull KTM Factory Racing KTM 1'47.654 +0.959
6 Miguel OLIVEIRA POR Red Bull KTM Tech 3 KTM 1'47.894 +1.199
7 Mika KALLIO FIN Red Bull KTM Factory Racing KTM 1'47.979 +1.284
8 Karel ABRAHAM CZE Reale Avintia Racing DUCATI 1'48.121 +1.426
9 Jorge LORENZO SPA Repsol Honda Team HONDA 1'48.492 +1.797
10 Hafizh SYAHRIN MAL Red Bull KTM Tech 3 KTM 1'48.522 +1.827
11 Sylvain GUINTOLI FRA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 1'49.186 +2.491
12 Andrea IANNONE ITA Aprilia Racing Team Gresini APRILIA 1'49.243 +2.548
------------------
Tito RABAT SPA Reale Avintia Racing DUCATI

Kategorie MotoGP – 2. kvalifikace
1 Marc MARQUEZ SPA Repsol Honda Team HONDA 1'45.763
2 Franco MORBIDELLI ITA Petronas Yamaha SRT YAMAHA 1'45.895 +0.132
3 Fabio QUARTARARO FRA Petronas Yamaha SRT YAMAHA 1'45.944 +0.181
4 Maverick VIÑALES SPA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA 1'46.090 +0.327
5 Cal CRUTCHLOW GBR LCR Honda CASTROL HONDA 1'46.189 +0.426
6 Jack MILLER AUS Pramac Racing DUCATI 1'46.337 +0.574
7 Andrea DOVIZIOSO ITA Ducati Team DUCATI 1'46.410 +0.647
8 Danilo PETRUCCI ITA Ducati Team DUCATI 1'46.427 +0.664
9 Aleix ESPARGARO SPA Aprilia Racing Team Gresini APRILIA 1'46.558 +0.795
10 Valentino ROSSI ITA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA 1'46.558 +0.795
11 Alex RINS SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 1'46.600 +0.837
12 Joan MIR SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 1'46.616 +0.853