CzechBike.cz Paddock Blue 2018 150x950
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 14. října do 20. října 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

GP San Marina 2019 – sobota

Foto: Yamaha
GP San Marina 2019 – sobota
14.09.2019
 

VÝSLEDKOVÝ SERVIS – výsledky sobotních volných tréninků a kvalifikací na okruhu v Misanu.


Kategorie Moto3 – 3. volný trénink
1 Gabriel RODRIGO ARG Kömmerling Gresini Moto3 HONDA 1'42.127
2 Lorenzo DALLA PORTA ITA Leopard Racing HONDA 1'42.470 +0.343
3 Marcos RAMIREZ SPA Leopard Racing HONDA 1'42.551 +0.424
4 Jaume MASIA SPA WWR KTM 1'42.595 +0.468
5 John MCPHEE GBR Petronas Sprinta Racing HONDA 1'42.617 +0.490
6 Filip SALAC CZE Redox PruestelGP KTM 1'42.628 +0.501
7 Andrea MIGNO ITA WWR KTM 1'42.640 +0.513
8 Celestino VIETTI ITA SKY Racing Team VR46 KTM 1'42.647 +0.520
9 Tony ARBOLINO ITA VNE Snipers HONDA 1'42.692 +0.565
10 Dennis FOGGIA ITA SKY Racing Team VR46 KTM 1'42.710 +0.583
11 Kazuki MASAKI JPN BOE Skull Rider Mugen Race KTM 1'42.795 +0.668
12 Ai OGURA JPN Honda Team Asia HONDA 1'42.810 +0.683
13 Jakub KORNFEIL CZE Redox PruestelGP KTM 1'42.836 +0.709
14 Aron CANET SPA Sterilgarda Max Racing Team KTM 1'42.845 +0.718
15 Tatsuki SUZUKI JPN SIC58 Squadra Corse HONDA 1'42.958 +0.831
16 Alonso LOPEZ SPA Estrella Galicia 0,0 HONDA 1'42.963 +0.836
17 Makar YURCHENKO KAZ BOE Skull Rider Mugen Race KTM 1'42.967 +0.840
18 Darryn BINDER RSA CIP Green Power KTM 1'43.005 +0.878
19 Kaito TOBA JPN Honda Team Asia HONDA 1'43.009 +0.882
20 Romano FENATI ITA VNE Snipers HONDA 1'43.092 +0.965
21 Albert ARENAS SPA Sama Qatar Angel Nieto Team KTM 1'43.178 +1.051
22 Riccardo ROSSI ITA Kömmerling Gresini Moto3 HONDA 1'43.440 +1.313
23 Raul FERNANDEZ SPA Sama Qatar Angel Nieto Team KTM 1'43.460 +1.333
24 Stefano NEPA ITA Reale Avintia Arizona 77 KTM 1'43.552 +1.425
25 Tom BOOTH-AMOS GBR CIP Green Power KTM 1'43.606 +1.479
26 Niccolò ANTONELLI ITA SIC58 Squadra Corse HONDA 1'43.674 +1.547
27 Deniz ONCU TUR Red Bull KTM Ajo KTM 1'43.818 +1.691
28 Ayumu SASAKI JPN Petronas Sprinta Racing HONDA 1'43.878 +1.751
29 Sergio GARCIA SPA Estrella Galicia 0,0 HONDA 1'44.549 +2.422
30 Elia BARTOLINI RSM Sky Junior Team VR46 KTM 1'44.583 +2.456
31 Meikon KAWAKAMI BRA Fundacion Andreas Perez 77 KTM 1'44.956 +2.829

Kategorie MotoGP – 3. volný trénink
1 Fabio QUARTARARO FRA Petronas Yamaha SRT YAMAHA 1'32.081
2 Maverick VIÑALES SPA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA 1'32.437 +0.356
3 Pol ESPARGARO SPA Red Bull KTM Factory Racing KTM 1'32.646 +0.565
4 Marc MARQUEZ SPA Repsol Honda Team HONDA 1'32.686 +0.605
5 Franco MORBIDELLI ITA Petronas Yamaha SRT YAMAHA 1'33.056 +0.975
6 Takaaki NAKAGAMI JPN LCR Honda IDEMITSU HONDA 1'33.098 +1.017
7 Valentino ROSSI ITA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA 1'33.103 +1.022
8 Alex RINS SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 1'33.140 +1.059
9 Michele PIRRO ITA Ducati Team DUCATI 1'33.294 +1.213
10 Andrea DOVIZIOSO ITA Ducati Team DUCATI 1'33.340 +1.259
11 Johann ZARCO FRA Red Bull KTM Factory Racing KTM 1'33.373 +1.292
12 Miguel OLIVEIRA POR Red Bull KTM Tech 3 KTM 1'33.426 +1.345
13 Cal CRUTCHLOW GBR LCR Honda CASTROL HONDA 1'33.432 +1.351
14 Francesco BAGNAIA ITA Pramac Racing DUCATI 1'33.448 +1.367
15 Joan MIR SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 1'33.497 +1.416
16 Jack MILLER AUS Pramac Racing DUCATI 1'33.550 +1.469
17 Danilo PETRUCCI ITA Ducati Team DUCATI 1'33.680 +1.599
18 Aleix ESPARGARO SPA Aprilia Racing Team Gresini APRILIA 1'33.890 +1.809
19 Jorge LORENZO SPA Repsol Honda Team HONDA 1'33.951 +1.870
20 Tito RABAT SPA Reale Avintia Racing DUCATI 1'34.177 +2.096
21 Karel ABRAHAM CZE Reale Avintia Racing DUCATI 1'34.423 +2.342
22 Andrea IANNONE ITA Aprilia Racing Team Gresini APRILIA 1'34.537 +2.456
23 Hafizh SYAHRIN MAL Red Bull KTM Tech 3 KTM 1'34.644 +2.563

Kategorie Moto2 – 3. volný trénink
1 Alex MARQUEZ SPA EG 0,0 Marc VDS KALEX 1'37.776
2 Fabio DI GIANNANTONIO ITA +Ego Speed Up SPEED UP 1'37.802 +0.026
3 Tetsuta NAGASHIMA JPN ONEXOX TKKR SAG Team KALEX 1'37.955 +0.179
4 Remy GARDNER AUS ONEXOX TKKR SAG Team KALEX 1'38.065 +0.289
5 Augusto FERNANDEZ SPA FLEXBOX HP 40 KALEX 1'38.151 +0.375
6 Sam LOWES GBR Federal Oil Gresini Moto2 KALEX 1'38.160 +0.384
7 Andrea LOCATELLI ITA Italtrans Racing Team KALEX 1'38.223 +0.447
8 Nicolo BULEGA ITA SKY Racing Team VR46 KALEX 1'38.234 +0.458
9 Brad BINDER RSA Red Bull KTM Ajo KTM 1'38.266 +0.490
10 Enea BASTIANINI ITA Italtrans Racing Team KALEX 1'38.386 +0.610
11 Jorge NAVARRO SPA +Ego Speed Up SPEED UP 1'38.405 +0.629
12 Thomas LUTHI SWI Dynavolt Intact GP KALEX 1'38.490 +0.714
13 Xavi VIERGE SPA EG 0,0 Marc VDS KALEX 1'38.536 +0.760
14 Iker LECUONA SPA American Racing KTM KTM 1'38.600 +0.824
15 Marco BEZZECCHI ITA Red Bull KTM Tech 3 KTM 1'38.609 +0.833
16 Luca MARINI ITA SKY Racing Team VR46 KALEX 1'38.615 +0.839
17 Marcel SCHROTTER GER Dynavolt Intact GP KALEX 1'38.668 +0.892
18 Lorenzo BALDASSARRI ITA FLEXBOX HP 40 KALEX 1'38.754 +0.978
19 Somkiat CHANTRA THA IDEMITSU Honda Team Asia KALEX 1'38.857 +1.081
20 Joe ROBERTS USA American Racing KTM KTM 1'38.931 +1.155
21 Dominique AEGERTER SWI MV Agusta Temporary Forward MV AGUSTA 1'38.957 +1.181
22 Bo BENDSNEYDER NED NTS RW Racing GP NTS 1'39.101 +1.325
23 Stefano MANZI ITA MV Agusta Temporary Forward MV AGUSTA 1'39.126 +1.350
24 Jake DIXON GBR Sama Qatar Angel Nieto Team KTM 1'39.225 +1.449
25 Mattia PASINI ITA Tasca Racing Scuderia Moto2 KALEX 1'39.237 +1.461
26 Simone CORSI ITA NTS RW Racing GP NTS 1'39.360 +1.584
27 Jorge MARTIN SPA Red Bull KTM Ajo KTM 1'39.688 +1.912
28 Philipp OETTL GER Red Bull KTM Tech 3 KTM 1'40.260 +2.484
29 Lukas TULOVIC GER Kiefer Racing KTM 1'40.515 +2.739
30 Adam NORRODIN MAL Petronas Sprinta Racing KALEX 1'40.733 +2.957
31 Andi Farid IZDIHAR INA Honda Team Asia KALEX 1'40.947 +3.171
32 Xavi CARDELUS AND Sama Qatar Angel Nieto Team KTM 1'41.488 +3.712

Kategorie Moto3 – 1. kvalifikace
1 Niccolò ANTONELLI ITA SIC58 Squadra Corse HONDA 1'43.161
2 Aron CANET SPA Sterilgarda Max Racing Team KTM 1'43.306 +0.145
3 Tatsuki SUZUKI JPN SIC58 Squadra Corse HONDA 1'43.424 +0.263
4 Romano FENATI ITA VNE Snipers HONDA 1'43.478 +0.317
5 Ayumu SASAKI JPN Petronas Sprinta Racing HONDA 1'43.568 +0.407
6 Stefano NEPA ITA Reale Avintia Arizona 77 KTM 1'43.724 +0.563
7 Riccardo ROSSI ITA Kömmerling Gresini Moto3 HONDA 1'43.848 +0.687
8 Alonso LOPEZ SPA Estrella Galicia 0,0 HONDA 1'43.849 +0.688
9 Kaito TOBA JPN Honda Team Asia HONDA 1'43.930 +0.769
10 Deniz ONCU TUR Red Bull KTM Ajo KTM 1'43.963 +0.802
11 Raul FERNANDEZ SPA Sama Qatar Angel Nieto Team KTM 1'44.042 +0.881
12 Sergio GARCIA SPA Estrella Galicia 0,0 HONDA 1'44.121 +0.960
13 Makar YURCHENKO KAZ BOE Skull Rider Mugen Race KTM 1'44.222 +1.061
14 Darryn BINDER RSA CIP Green Power KTM 1'44.395 +1.234
15 Tom BOOTH-AMOS GBR CIP Green Power KTM 1'44.517 +1.356
16 Meikon KAWAKAMI BRA Fundacion Andreas Perez 77 KTM 1'44.966 +1.805
17 Elia BARTOLINI RSM Sky Junior Team VR46 KTM 1'45.066 +1.905

Kategorie Moto3 – 2. kvalifikace
1 Tatsuki SUZUKI JPN SIC58 Squadra Corse HONDA 1'42.844
2 Aron CANET SPA Sterilgarda Max Racing Team KTM 1'42.965 +0.121
3 Tony ARBOLINO ITA VNE Snipers HONDA 1'42.971 +0.127
4 Jaume MASIA SPA WWR KTM 1'43.051 +0.207
5 Celestino VIETTI ITA SKY Racing Team VR46 KTM 1'43.094 +0.250
6 Niccolò ANTONELLI ITA SIC58 Squadra Corse HONDA 1'43.171 +0.327
7 Lorenzo DALLA PORTA ITA Leopard Racing HONDA 1'43.185 +0.341
8 Albert ARENAS SPA Sama Qatar Angel Nieto Team KTM 1'43.297 +0.453
9 Marcos RAMIREZ SPA Leopard Racing HONDA 1'43.336 +0.492
10 Andrea MIGNO ITA WWR KTM 1'43.369 +0.525
11 Ai OGURA JPN Honda Team Asia HONDA 1'43.477 +0.633
12 Filip SALAC CZE Redox PruestelGP KTM 1'43.758 +0.914
13 Dennis FOGGIA ITA SKY Racing Team VR46 KTM 1'43.955 +1.111
14 John MCPHEE GBR Petronas Sprinta Racing HONDA 1'44.326 +1.482
15 Jakub KORNFEIL CZE Redox PruestelGP KTM 1'44.615 +1.771
----------------------
Gabriel RODRIGO ARG Kömmerling Gresini Moto3 HONDA
Kazuki MASAKI JPN BOE Skull Rider Mugen Race KTM
Romano FENATI ITA VNE Snipers HONDA

Kategorie MotoGP – 4. volný trénink
1 Marc MARQUEZ SPA Repsol Honda Team HONDA 1'33.265
2 Maverick VIÑALES SPA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA 1'33.367 +0.102
3 Fabio QUARTARARO FRA Petronas Yamaha SRT YAMAHA 1'33.380 +0.115
4 Franco MORBIDELLI ITA Petronas Yamaha SRT YAMAHA 1'33.640 +0.375
5 Alex RINS SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 1'33.672 +0.407
6 Valentino ROSSI ITA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA 1'33.750 +0.485
7 Pol ESPARGARO SPA Red Bull KTM Factory Racing KTM 1'33.856 +0.591
8 Andrea DOVIZIOSO ITA Ducati Team DUCATI 1'33.935 +0.670
9 Jack MILLER AUS Pramac Racing DUCATI 1'33.940 +0.675
10 Danilo PETRUCCI ITA Ducati Team DUCATI 1'34.151 +0.886
11 Tito RABAT SPA Reale Avintia Racing DUCATI 1'34.200 +0.935
12 Takaaki NAKAGAMI JPN LCR Honda IDEMITSU HONDA 1'34.232 +0.967
13 Miguel OLIVEIRA POR Red Bull KTM Tech 3 KTM 1'34.383 +1.118
14 Joan MIR SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 1'34.387 +1.122
15 Johann ZARCO FRA Red Bull KTM Factory Racing KTM 1'34.425 +1.160
16 Cal CRUTCHLOW GBR LCR Honda CASTROL HONDA 1'34.474 +1.209
17 Aleix ESPARGARO SPA Aprilia Racing Team Gresini APRILIA 1'34.500 +1.235
18 Michele PIRRO ITA Ducati Team DUCATI 1'34.548 +1.283
19 Francesco BAGNAIA ITA Pramac Racing DUCATI 1'34.811 +1.546
20 Hafizh SYAHRIN MAL Red Bull KTM Tech 3 KTM 1'35.218 +1.953
21 Jorge LORENZO SPA Repsol Honda Team HONDA 1'35.224 +1.959
22 Andrea IANNONE ITA Aprilia Racing Team Gresini APRILIA 1'35.351 +2.086
23 Karel ABRAHAM CZE Reale Avintia Racing DUCATI 1'35.453 +2.188

Kategorie MotoGP – 1. kvalifikace
1 Johann ZARCO FRA Red Bull KTM Factory Racing KTM 1'33.147
2 Joan MIR SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 1'33.485 +0.338
3 Francesco BAGNAIA ITA Pramac Racing DUCATI 1'33.488 +0.341
4 Cal CRUTCHLOW GBR LCR Honda CASTROL HONDA 1'33.516 +0.369
5 Aleix ESPARGARO SPA Aprilia Racing Team Gresini APRILIA 1'33.522 +0.375
6 Jack MILLER AUS Pramac Racing DUCATI 1'33.571 +0.424
7 Danilo PETRUCCI ITA Ducati Team DUCATI 1'33.630 +0.483
8 Jorge LORENZO SPA Repsol Honda Team HONDA 1'33.777 +0.630
9 Miguel OLIVEIRA POR Red Bull KTM Tech 3 KTM 1'34.162 +1.015
10 Hafizh SYAHRIN MAL Red Bull KTM Tech 3 KTM 1'34.322 +1.175
11 Karel ABRAHAM CZE Reale Avintia Racing DUCATI 1'34.401 +1.254
12 Tito RABAT SPA Reale Avintia Racing DUCATI 1'34.904 +1.757
------------------------
Andrea IANNONE ITA Aprilia Racing Team Gresini APRILIA

Kategorie MotoGP – 2. kvalifikace
1 Maverick VIÑALES SPA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA 1'32.265
2 Pol ESPARGARO SPA Red Bull KTM Factory Racing KTM 1'32.560 +0.295
3 Fabio QUARTARARO FRA Petronas Yamaha SRT YAMAHA 1'32.571 +0.306
4 Franco MORBIDELLI ITA Petronas Yamaha SRT YAMAHA 1'32.710 +0.445
5 Marc MARQUEZ SPA Repsol Honda Team HONDA 1'32.742 +0.477
6 Andrea DOVIZIOSO ITA Ducati Team DUCATI 1'33.038 +0.773
7 Valentino ROSSI ITA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA 1'33.079 +0.814
8 Johann ZARCO FRA Red Bull KTM Factory Racing KTM 1'33.123 +0.858
9 Alex RINS SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 1'33.265 +1.000
10 Joan MIR SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 1'33.431 +1.166
11 Takaaki NAKAGAMI JPN LCR Honda IDEMITSU HONDA 1'33.449 +1.184
12 Michele PIRRO ITA Ducati Team DUCATI 1'33.461 +1.196

Kategorie Moto2 – 1. kvalifikace
1 Luca MARINI ITA SKY Racing Team VR46 KALEX 1'37.953
2 Marco BEZZECCHI ITA Red Bull KTM Tech 3 KTM 1'38.072 +0.119
3 Iker LECUONA SPA American Racing KTM KTM 1'38.111 +0.158
4 Jorge MARTIN SPA Red Bull KTM Ajo KTM 1'38.204 +0.251
5 Somkiat CHANTRA THA IDEMITSU Honda Team Asia KALEX 1'38.336 +0.383
6 Stefano MANZI ITA MV Agusta Temporary Forward MV AGUSTA 1'38.364 +0.411
7 Dominique AEGERTER SWI MV Agusta Temporary Forward MV AGUSTA 1'38.502 +0.549
8 Simone CORSI ITA NTS RW Racing GP NTS 1'38.544 +0.591
9 Bo BENDSNEYDER NED NTS RW Racing GP NTS 1'38.607 +0.654
10 Joe ROBERTS USA American Racing KTM KTM 1'38.682 +0.729
11 Jake DIXON GBR Sama Qatar Angel Nieto Team KTM 1'39.175 +1.222
12 Philipp OETTL GER Red Bull KTM Tech 3 KTM 1'39.743 +1.790
13 Lukas TULOVIC GER Kiefer Racing KTM 1'40.318 +2.365
14 Xavi CARDELUS AND Sama Qatar Angel Nieto Team KTM 1'40.449 +2.496
15 Adam NORRODIN MAL Petronas Sprinta Racing KALEX 1'40.516 +2.563
16 Andi Farid IZDIHAR INA Honda Team Asia KALEX 1'40.723 +2.770

Kategorie Moto2 – 2. kvalifikace
1 Fabio DI GIANNANTONIO ITA +Ego Speed Up SPEED UP 1'37.481
2 Alex MARQUEZ SPA EG 0,0 Marc VDS KALEX 1'37.618 +0.137
3 Augusto FERNANDEZ SPA FLEXBOX HP 40 KALEX 1'37.645 +0.164
4 Remy GARDNER AUS ONEXOX TKKR SAG Team KALEX 1'37.664 +0.183
5 Tetsuta NAGASHIMA JPN ONEXOX TKKR SAG Team KALEX 1'37.671 +0.190
6 Xavi VIERGE SPA EG 0,0 Marc VDS KALEX 1'37.779 +0.298
7 Thomas LUTHI SWI Dynavolt Intact GP KALEX 1'37.796 +0.315
8 Sam LOWES GBR Federal Oil Gresini Moto2 KALEX 1'37.866 +0.385
9 Marco BEZZECCHI ITA Red Bull KTM Tech 3 KTM 1'37.935 +0.454
10 Enea BASTIANINI ITA Italtrans Racing Team KALEX 1'37.938 +0.457
11 Andrea LOCATELLI ITA Italtrans Racing Team KALEX 1'37.953 +0.472
12 Luca MARINI ITA SKY Racing Team VR46 KALEX 1'38.007 +0.526
13 Nicolo BULEGA ITA SKY Racing Team VR46 KALEX 1'38.032 +0.551
14 Lorenzo BALDASSARRI ITA FLEXBOX HP 40 KALEX 1'38.054 +0.573
15 Jorge NAVARRO SPA +Ego Speed Up SPEED UP 1'38.181 +0.700
16 Brad BINDER RSA Red Bull KTM Ajo KTM 1'38.211 +0.730
17 Jorge MARTIN SPA Red Bull KTM Ajo KTM 1'38.223 +0.742
18 Iker LECUONA SPA American Racing KTM KTM 1'39.972 +2.491

Kategorie MotoE – závod
1 Matteo FERRARI ITA TRENTINO Gresini MotoE ENERGICA 7 kol / 12'19.694
2 Hector GARZO SPA Tech 3 E-Racing ENERGICA +0.187
3 Xavier SIMEON BEL Avintia Esponsorama Racing ENERGICA +0.590
4 Jesko RAFFIN SWI Dynavolt Intact GP ENERGICA +3.111
5 Niccolo CANEPA ITA LCR E-Team ENERGICA +3.284
6 Maria HERRERA SPA OpenBank Ángel Nieto Team ENERGICA +6.516
7 Lorenzo SAVADORI ITA TRENTINO Gresini MotoE ENERGICA +6.883
8 Nicolas TEROL SPA OpenBank Ángel Nieto Team ENERGICA +7.276
9 Sete GIBERNAU SPA Join Contract Pons 40 ENERGICA +14.576
10 Joshua HOOK AUS OCTO Pramac MotoE ENERGICA +15.568
11 Randy DE PUNIET FRA LCR E-Team ENERGICA +22.278
12 Bradley SMITH GBR One Energy Racing ENERGICA +31.146
13 Eric GRANADO BRA Avintia Esponsorama Racing ENERGICA +1'10.405
-------------------------
DNF Alex DE ANGELIS RSM OCTO Pramac MotoE ENERGICA
DNF Mattia CASADEI ITA Ongetta SIC58 Squadracorse ENERGICA
DNF Niki TUULI FIN Ajo MotoE ENERGICA
DNF Kenny FORAY FRA Tech 3 E-Racing ENERGICA
DNF Mike DI MEGLIO FRA EG 0,0 Marc VDS ENERGICA