MMB-Vánoce 2019a
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 2. prosince do 8. prosince 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

GP Valencie 2019 – neděle

Foto: Honda
GP Valencie 2019 – neděle
17.11.2019
 

VÝSLEDKOVÝ SERVIS – výsledky závodů závěrečné Grand Prix této sezony.


Kategorie Moto3 – závod
1 Sergio GARCIA SPA Estrella Galicia 0,0 HONDA 15 kol / 25'17.918
2 Andrea MIGNO ITA Mugen Race KTM +0.005
3 Xavier ARTIGAS SPA Leopard Impala Junior Team HONDA +0.180
4 Tatsuki SUZUKI JPN SIC58 Squadra Corse HONDA +0.246
5 Filip SALAC CZE Redox PruestelGP KTM +0.328
6 Aron CANET SPA Sterilgarda Max Racing Team KTM +3.016
7 Marcos RAMIREZ SPA Leopard Racing HONDA +3.032
8 Celestino VIETTI ITA SKY Racing Team VR46 KTM +9.666
9 Makar YURCHENKO KAZ BOE Skull Rider Mugen Race KTM +9.747
10 Ai OGURA JPN Honda Team Asia HONDA +9.859
11 Stefano NEPA ITA Reale Avintia Arizona 77 KTM +9.975
12 Can ONCU TUR Red Bull KTM Ajo KTM +10.223
13 Kaito TOBA JPN Honda Team Asia HONDA +10.537
14 Riccardo ROSSI ITA Kömmerling Gresini Moto3 HONDA +10.712
15 Jakub KORNFEIL CZE Redox PruestelGP KTM +12.661
16 Kazuki MASAKI JPN BOE Skull Rider Mugen Race KTM +14.116
17 Romano FENATI ITA VNE Snipers HONDA +17.669
18 Tom BOOTH-AMOS GBR CIP Green Power KTM +31.008
19 Ayumu SASAKI JPN Petronas Sprinta Racing HONDA +43.939
20 Albert ARENAS SPA Valresa Angel Nieto Team KTM -1 kolo
21 Lorenzo DALLA PORTA ITA Leopard Racing HONDA -3 kola
----------------------------
DNF Alonso LOPEZ SPA Estrella Galicia 0,0 HONDA
DNF Raul FERNANDEZ SPA Valresa Angel Nieto Team KTM
DNF Tony ARBOLINO ITA VNE Snipers HONDA
DNF John MCPHEE GBR Petronas Sprinta Racing HONDA
DNF Darryn BINDER RSA CIP Green Power KTM
DNF Jaume MASIA SPA Mugen Race KTM
DNF Carlos TATAY SPA Fundacion Andreas Perez 77 KTM
DNF Niccolò ANTONELLI ITA SIC58 Squadra Corse HONDA
DNF Jeremy ALCOBA SPA Kömmerling Gresini Moto3 HONDA
DNF Dennis FOGGIA ITA SKY Racing Team VR46 KTM

Kategorie Moto2 – závod
1 25 41 Brad BINDER RSA Red Bull KTM Ajo KTM 16 kol / 25'30.766
2 20 12 Thomas LUTHI SWI Dynavolt Intact GP KALEX +0.735
3 16 9 Jorge NAVARRO SPA MB Conveyors Speed Up SPEED UP +1.045
4 13 62 Stefano MANZI ITA MV Agusta Temporary Forward MV AGUSTA +1.185
5 11 88 Jorge MARTIN SPA Red Bull KTM Ajo KTM +8.066
6 10 40 Augusto FERNANDEZ SPA FLEXBOX HP 40 KALEX +8.311
7 9 97 Xavi VIERGE SPA EG 0,0 Marc VDS KALEX +9.922
8 8 10 Luca MARINI ITA SKY Racing Team VR46 KALEX +11.085
9 7 21 Fabio DI GIANNANTONIO ITA MB Conveyors Speed Up SPEED UP +11.739
10 6 22 Sam LOWES GBR Federal Oil Gresini Moto2 KALEX +12.362
11 5 54 Mattia PASINI ITA Tasca Racing Scuderia Moto2 KALEX +16.620
12 4 77 Dominique AEGERTER SWI MV Agusta Temporary Forward MV AGUSTA +17.160
13 3 96 Jake DIXON GBR Inde Angel Nieto Team KTM +17.595
14 2 33 Enea BASTIANINI ITA Italtrans Racing Team KALEX +17.624
15 1 87 Remy GARDNER AUS ONEXOX TKKR SAG Team KALEX +17.835
16 23 Marcel SCHROTTER GER Dynavolt Intact GP KALEX +18.090
17 7 Lorenzo BALDASSARRI ITA FLEXBOX HP 40 KALEX +18.251
18 16 Joe ROBERTS USA American Racing KTM KTM +18.434
19 72 Marco BEZZECCHI ITA Red Bull KTM Tech 3 KTM +19.829
20 5 Andrea LOCATELLI ITA Italtrans Racing Team KALEX +20.278
21 45 Tetsuta NAGASHIMA JPN ONEXOX TKKR SAG Team KALEX +20.298
22 11 Nicolo BULEGA ITA SKY Racing Team VR46 KALEX +20.362
23 35 Somkiat CHANTRA THA IDEMITSU Honda Team Asia KALEX +20.280
24 64 Bo BENDSNEYDER NED NTS RW Racing GP NTS +25.732
25 20 Dimas EKKY PRATAMA INA IDEMITSU Honda Team Asia KALEX +28.179
26 65 Philipp OETTL GER Red Bull KTM Tech 3 KTM +28.392
27 70 Tommaso MARCON ITA NTS RW Racing GP NTS +32.617
28 18 Xavi CARDELUS AND Inde Angel Nieto Team KTM +37.281
29 47 Adam NORRODIN MAL Petronas Sprinta Racing KALEX +37.410
30 73 Alex MARQUEZ SPA EG 0,0 Marc VDS KALEX +1'29.344
--------------------------
DNS Sean Dylan KELLY USA American Racing KTM KTM
DNS Lukas TULOVIC GER Kiefer Racing KTM

Kategorie MotoGP – závod
1 Marc MARQUEZ SPA Repsol Honda Team HONDA 27 kol / 41:21,469
2 Fabio QUARTARARO FRA Petronas Yamaha SRT YAMAHA +1,026
3 Jack MILLER AUS Pramac Racing DUCATI +2,409
4 Andrea DOVIZIOSO ITA Ducati Team DUCATI +3,326
5 Alex RINS SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI +3,508
6 Maverick VIÑALES SPA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA +8,829
7 Joan MIR SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI +10,622
8 Valentino ROSSI ITA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA +22,992
9 Aleix ESPARGARO SPA Aprilia Racing Team Gresini APRILIA +32,704
10 Pol ESPARGARO SPA Red Bull KTM Factory Racing KTM +32,973
11 Tito RABAT SPA Reale Avintia Racing DUCATI +42,795
12 Mika KALLIO FIN Red Bull KTM Factory Racing KTM +45,735
13 Jorge LORENZO SPA Repsol Honda Team HONDA +51,044
14 Karel ABRAHAM CZE Reale Avintia Racing DUCATI +1:04,871
15 Hafizh SYAHRIN MAL Red Bull KTM Tech 3 KTM +1:16,487
------------------------
DNF Andrea IANNONE ITA Aprilia Racing Team Gresini APRILIA
DNF Franco MORBIDELLI ITA Petronas Yamaha SRT YAMAHA
DNF Danilo PETRUCCI ITA Ducati Team DUCATI
DNF Johann ZARCO FRA LCR Honda IDEMITSU HONDA
DNF Iker LECUONA SPA Red Bull KTM Tech 3 KTM
DNF Cal CRUTCHLOW GBR LCR Honda CASTROL HONDA
DNF Michele PIRRO ITA Ducati Team DUCATI
DNS Francesco BAGNAIA ITA Pramac Racing DUCATI

Kategorie MotoE – 2. závod
1 Eric GRANADO BRA Avintia Esponsorama Racing ENERGICA 7 kol / 11:52,816
2 Bradley SMITH GBR One Energy Racing ENERGICA +0,458
3 Hector GARZO SPA Tech 3 E-Racing ENERGICA +4,124
4 Alex DE ANGELIS RSM OCTO Pramac MotoE ENERGICA +7,003
5 Matteo FERRARI ITA TRENTINO Gresini MotoE ENERGICA +7,405
6 Mike DI MEGLIO FRA EG 0,0 Marc VDS ENERGICA +9,475
7 Sete GIBERNAU SPA Join Contract Pons 40 ENERGICA +9,513
8 Mattia CASADEI ITA Ongetta SIC58 Squadracorse ENERGICA +10,503
9 Nicolas TEROL SPA OpenBank Ángel Nieto Team ENERGICA +14,613
10 Jesko RAFFIN SWI Dynavolt Intact GP ENERGICA +14,711
11 Randy DE PUNIET FRA LCR E-Team ENERGICA +15,202
12 Maria HERRERA SPA OpenBank Ángel Nieto Team ENERGICA +17,166
13 Lorenzo SAVADORI ITA TRENTINO Gresini MotoE ENERGICA +19,552
14 Kenny FORAY FRA Tech 3 E-Racing ENERGICA +29,432
--------------------------------------
DNF Xavier SIMEON BEL Avintia Esponsorama Racing ENERGICA
DNF Niccolo CANEPA ITA LCR E-Team ENERGICA
DNF Joshua HOOK AUS OCTO Pramac MotoE ENERGICA