vr2020_950
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 28. září do 4. října 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Grand Prix roku - Red Bull Ring

Text: jnyk, Zdroj: TZ Dorna
Grand Prix roku - Red Bull Ring
13.12.2019
 

Rakouský Red Bull Ring podruhé vyhrál ocenění za nejlepší Grand Prix uplynulé sezony šampionátu MS silničních motocyklů.


Rakouský Red Bull Ring znovu získal cenu za nejlepší Grand Prix sezony, kterou každoročně uděluje IRTA. Je to již druhý triumf Grand Prix Rakouska v tomto hodnocení nejlépe organizované Grand Prix v průběhu uplynulé sezony.

Grand Prix Rakouska v letošním roce navštívilo více než 200 tisíc diváků, které hostil jeden z nejmodernějších okruhů v kalendáři šampionátu Mistrovství světa silničních motocyklů – Red Bull Ring. 

Dietrich Mateschitz (CEO Red Bull): „Když jsme naposledy vyhráli tuto cenu, bral jsem to jako bonus k naší premiérové Grand Prix. Nyní jsme ale již stabilní zastávka kalendáře, a proto si tohoto ocenění vážím ještě více. Je pro nás velkou poctou, že týmy, jezdci ale i mechanici hlasovali právě pro naši Grand Prix. Je to ocenění štýrské pohostinnosti, entuziasmu a také velkého počtu rakouských fanoušků.“

Carmelo Ezpeleta: „Mám radost z toho, že opět vidím Rakousko, jak vyhrálo cenu za nejlepší Grand Prix sezony. Red Bull Ring je úžasná trať na fantastickém místě, má jedno z nejlepších zázemí v celém kalendáři a místní pořadatelé vždy pracují na maximum. Spielberg je nejoblíbenějším místem pro každého, kdo navštěvuje všechny závody sezony a toto ocenění si opravdu zaslouží.“