vr2020_950
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 28. září do 4. října 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Gresini: Iannonemu věřím

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: Aprilia
Gresini: Iannonemu věřím
16.01.2020
 

Fausto Gresini je přesvědčen o tom, že Andrea Iannone vědomě žádnou chybu neudělal.


Manažer týmu Gresini, pan Fausto Gresini, nyní v jednom z rozhovorů pro italská média komentoval prohřešek jezdce týmu, který společně s Aprilií provozuje. Jak Fausto prohlásil, když se tuto skutečnost dozvěděl, sám jí nemohl uvěřit. 

Zároveň dodává, že stejně jako Iannone stále věří, že se podaří celou situaci vyjasnit a nebude nutný Iannoneho výpadek v nadcházející sezoně 2020.

„Když jsem poprvé slyšel o pozitivním dopingovém testu u Andrey, byl jsem opravdu šokován. Měl jsem s Andreou možnost mluvit a jsem přesvědčen o tom, že vědomě žádnou chybu neudělal. V Sepangu okamžitě dorazil k dopingovému testu, tak se nechová nikdo, kdo potřebuje něco skrývat. V závodě v Sepangu jezdci ztratí spoustu tekutin a jeho hodnoty byly jen něco málo nad povolenými hodnotami. Já osobně doufám, že co nejdříve budeme mít rozhodnutí v této situaci, protože nás už pomalu tlačí čas. Máme nabitý program a nová motorka musí využít veškerý možný čas na trati, protože jsme do ní spoustu investovali,“ řekl Fausto Gresini