Paddock Blue 2018 racing
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 15. října do 21. října.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Guidotti: Miller si rychle zvyká

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: Pramac Ducati
Guidotti: Miller si rychle zvyká
02.12.2017
 

Manažer satelitního týmu Pramac Ducati je spokojený s výkony Jacka MIllera, který se novému motocyklu Ducati velmi rychle adaptoval.

Australský závodník Jack Miller po několika letech přestupuje od Hondy k italské Ducati, kdy bude v příští sezoně hájit barvy satelitního týmu Pramac Ducati. Po prvních testech v novém týmu, které proběhly ve Valencii a Jerezu panuje na obou stranách spokojenost.
 
Miller zaostal za svým týmovým kolegou Danilem Petruccim o pouhé dvě desetiny sekundy, což velmi pozitivně hodnotil i týmový manažer Francesco Guidotti. Tento muž ale zároveň dodává, že Miller má před sebou stále ještě spoustu věcí, které se musí učit.
 
„S Jackem jsme spoustu věcí procházeli. Jack ještě potřebuje spoustu zkušeností a hodně věcí se musí naučit, především ty, jak Ducati reaguje na změny v nastavení. Každopádně testy v jeho podání byly zajímavé. Řešili jsme zcela jiné věci, než ty, které řešil například Danilo, který má s Ducati již spoustu zkušeností. Udělal na nás ale velký dojem, má dobrou rychlost a rychle si zvyká,“ řekl Francesco Guidotti.