Paddock Blue 2018 racing
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 15. října do 21. října.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

KTM má zájem o Zarca

Text: jnyk, Zdroj: Motorsport Magazin, Foto: Tech 3
KTM má zájem o Zarca
01.12.2017
 

Tovární tým KTM projevil zájem o Johanna Zarca, jeho aktuální smlouva u týmu Monster Yamaha Tech 3 je platná do konce roku 2018.

Francouzský závodník Johann Zarco udělal ve svém premiérovém roce v královské kubatuře MotoGP dojem na spoustu lidí. Hned v několika závodech jsme mohli francouzského jezdce na satelitním motocyklu týmu Monster Yamaha Tech 3 vidět vést celý závod, vedle toho získal Zarco i řadu dílčích úspěchů.
 
Díky takovým výkonům samozřejmě Zarco budí zájem i u řady dalších týmů královské kubatury MotoGP. Aktuální Zarcova smlouva je platná do konce sezony 2018, již nyní se ale rýsuje, že pro rok 2019 bude mít na stole řadu nabídek. Jednou z nich je i rakouská KTM.
 
Představitelé továrního týmu KTM se již několikrát nechali slyšet, že na ně Zarco udělal velký dojem a určitě by s nám rádi jednali o možném angažmá pro sezonu 2019.
 
Tato skutečnost nijak nepřekvapila ani závodního ředitele Yamahy – Lina Jarvise, který řekl:
 
„Je mi jasné, že nejsem jediný, na kterého Johann letos udělal velký dojem. V loňském roce o něj neměl zájem téměř nikdo, nyní je v hledáčku hned několika týmů. KTM je jedním z nich."