Paddock Blue 2018 racing
 
přihlášení pro registrované
jméno:
heslo:
registrovat zapomenuté heslo
 
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 16. dubna do 22. dubna.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Leitner: Začátek sezony nebyl snadný

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek
Leitner: Začátek sezony nebyl snadný
16.07.2017
 

Manažer továrního týmu KTM hodnotí první polovinu letošní sezony a zároveň potvrzuje, že největší posun se zatím odehrál na motoru.

Tovární tým rakouské KTM se nachází v polovině své premiérové sezony v královské kubatuře MotoGP. I když zatím s výsledky tým není zcela spokojen, dle slov týmového manažera Mika Leitnera zaznamenal vývoj obrovský posun vpřed.
 
Po devíti odjetých Grand Prix letošní sezony královské kubatury MotoGP si vede lépe celkově dvacátý Španěl Pol Espargaró, jeho britský týmový kolega Bradley Smith drží v průběžném hodnocení šampionátu jednadvacátou pozici.
 
„Je to naše premiérová sezona v královské kubatuře, začínali jsme se zcela novou motorkou, novými jezdci i novým týmem. Proto nebylo snadné v týmu vytvořit všechny postupy, které postupně přecházejí do rutiny. Úroveň konkurenceschopnosti motorky to jezdcům také neusnadňuje. Poprvé jsme čelili problémům, které vás v závodní simulaci při testech nepotkají. Asi největším pokrokem byl doposud motor, ale i na podvozku a aerodynamice jsme zaznamenali posun. Motorka zatím není perfektní, ale jsme o dost dál, než v Kataru. Všichni v týmu pracují tvrdě a vše si postupně sedá. Věřím, že v druhé polovině sezony půjdeme opět kupředu a zaznamenáme lepší výsledky,“ řekl Mike Leitner.

Další články sekce ROAD RACING