Paddock Blue 2018 racing
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 12. listopadu do 18. listopadu.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Lorenzo: Dovimu pomůžu

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: Ducati
Lorenzo: Dovimu pomůžu
10.11.2017
 

Jorge Lorenzo před startem závodního víkendu ve španšlské Valencii prohlásil, že pokud to půjde, svému týmovému kolegovi v boji o titul pomůže.

Již o tomto víkendu se bude ve španělské Valencii rozhodovat o titulu mistra světa v letošní sezoně královské kubatury MotoGP. I když má lídr šampionátu Marc Márquez na v pořadí druhého Andreu Doviziosa náskok 21 mistrovských bodů, Ducati se rozhodně nevzdává.
 
Před zahájením závodního víkendu ve Valencii se k tomuto tématu vyjádřil i týmový kolega Andrey Doviziosa, domácí Jorge Lorenzo, který prohlásil, že pokud to bude možné, určitě v nedělním závodě svému týmovému kolegovi pomůže.
 
„Určitě, pokud to bude alespoň trochu možné, jsem připraven Dovimu pomoci. To jsem říkal již dříve, když se mne někteří novináři v průběhu letošní sezony ptali. Je ale pravdou, že nebude vůbec snadné mu pomoci, protože Marc je před tímto víkendem v mnohem lepší situaci. Dovi to nebude mít snadné. Pokud bych ale měl bojovat o vítězství, rozhodně se nemusím dívat na boxovou zeď, sám moc dobře vím, jak moc je titul pro Ducati důležitý,“ řekl Jorge Lorenzo.