vr2020_950
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 1. do 7. června 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Lorenzo: Na Hondě jsem nikdy nebyl na 100%

Text: jnyk, Zdroj: GPOne.com
Lorenzo: Na Hondě jsem nikdy nebyl na 100%
13.09.2019
 

Jorge Lorenzo před startem víkendu na okruhu Marca Simoncelliho v Misanu přiznal, že na Hondě doposud nikyd neseděl ve stoprocentní kondici.


I přes řadu spekulací ohledně aktuálního zdravotního stavu Jorge Lorenza a možném vynechání závodního víkendu v Misanu španělský závodník na okruhu Marca Simoncelliho nechybí, a do nadcházejícího víkendu nastoupí. 

Zároveň Jorge v jednom z rozhovorů prohlásil, že rozhodně není jedním z těch, kteří se snadno vzdávají a bude dál bojovat. Vedle toho také Lorenzo porovnal svoji aktuální situaci s tou, kterou zažil u továrního týmu Ducati.

„Každý se musíme vypořádat s náročnými situacemi. Během mé kariéry jsem již mnohokrát havaroval a vždy jsem se poté vrátil silnější, než jsem byl předtím. Poslední nehoda na mně zanechala stopu a mám problémy vrátit se tam, kde jsem byl před pádem v Assenu. Mohu ale potvrdit, že oproti Silverstone se již cítím mnohem lépe. Musím ale dodat, že současnost nemohu porovnávat s mým působením u Ducati, protože od prvního dne, kdy jsem začal s Hondou, jsem měl problémy s mojí kondicí a nebyl jsem stoprocentně zdravý. Doposud jsem na této motorce nikdy nejel na 100%, čímž se vše komplikuje,“ řekl Jorge Lorenzo.