vr2020_950
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 16. do 29. března 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Márquez: Nevidím důvod pro změnu

Text: jnyk, Zdroj: Motorsport Magazin, Foto: Honda
Márquez: Nevidím důvod pro změnu
08.09.2019
 

Marc Márquez v jednom z rozhovorů přiznal, že aktuálně nevidí žádný důvod, proč by měl měnit továrnu, za kterou závodí.


Příští rok čeká Marca Márqueze již osmá sezona v královské kubatuře MotoGP a zároveň v barvách továrního týmu Repsol Honda. I přestože Marcovi v příštím roce vyprší jeho aktuální smlouva, dá se téměř s jistotou očekávat, že Marc u Hondy opět prodlouží.

Důvody, proč je Marc u Hondy maximálně spokojený a proč nemá rozhodně žádný důvod ke změně, prozradil úřadující mistr světa MotoGP a současný lídr šampionátu v jednom z nedávných rozhovorů.

„Samozřejmě nikdo nedokáže předvídat, co se stane v budoucnosti. Je mi 26 let, ale v současné chvíli je pro mne Honda jasná volba. Cítím se zde dobře a vždy byl můj sen závodit za barvy této továrny. Když se vám potom takový sen splní, ta práce vás baví, tak jaký by měl být důvod ke změně? Nemyslím si, že závodník musí vyhrát titul na více motocyklech, aby byl opravdu uznávaný. Dle mého názoru se počítají především úspěchy, čím více vyhraných závodů a mistrovských titulů, tím je jezdec lepší, nikoliv tím, na jakých motorkách těchto úspěchů dosáhl,“ řekl Marc Márquez