Paddock Blue 2018 racing
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 18. března do 24. března 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Márquez: Valentina obdivuji

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: Honda
Márquez: Valentina obdivuji
16.03.2018
 

Marc Márquez se vyjádřil k prodloužení smlouvy Valentina Rossiho a zároveň prohlásil, že se jedná o skvělou zprávu pro celý motocyklový sport.

K prodloužení smlouvy italského závodníka Valentina Rossiho na další dvě sezony v barvách továrního týmu Movistar Yamaha se vyjádřila i řada jeho současných konkurentů, kdy jedním z nich je i úřadující mistr světa Marc Márquez.
 
Jak totiž Márquez prohlásil na včerejší tiskové konferenci v Kataru, Valentino na něj udělal obrovský dojem především tím, jak stále i v takovém věku nachází novou motivaci a má pořád obrovskou chuť do závodění.
 
„Je to opravdu až neuvěřitelné, jak se Valemu daří neustále nacházet motivaci pro další závodění i takovém věku. Ví moc dobře, že udržet se v MotoGP na špici není vůbec snadné. Zároveň je ale skvělé, že má před sebou další tři sezony v královské kubatuře MotoGP. Gratuluji mu a zároveň jsem rád, že zde další tři roky bude závodit. I díky tomu budu moci další tři sezony závodit proti legendě, jakou Valentino bezpochyby je. Zároveň je pravdou, že se od něj budeme moci všichni také i nadále učit,“ řekl Marc Márquez.